Шотландия - Група за Изпадане (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
16:00
Сейнт Мирън
Дънди Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.40 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пейсли, а гостите от Дънди.
Разстоянието между двата града е 117.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сейнт Мирън Парк,
който има капацитет от
8 023 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Сейнт Мирън Парк.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Мирън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Абърдийн |
0 - 2 |
Сейнт Мирън |
2.18 |
3.41 |
3.12 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Сейнт Мирън |
0 - 3 |
Килмарнък |
2.02 |
3.43 |
3.47 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
1 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.65 |
3.22 |
2.60 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Сейнт Мирън |
0 - 2 |
Ливингстън |
1.70 |
3.75 |
4.60 |
| 19.04.2026 |
Купа на Шотландия |
Селтик |
2 - 2 |
Сейнт Мирън |
1.35 |
4.78 |
7.12 |
| 11.04.2026 |
Премиършип |
Селтик |
1 - 0 |
Сейнт Мирън |
1.27 |
5.69 |
9.22 |
| 04.04.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
2 - 0 |
Абърдийн |
2.16 |
3.39 |
3.19 |
| 21.03.2026 |
Премиършип |
Фолкърк |
1 - 2 |
Сейнт Мирън |
1.76 |
3.61 |
4.41 |
| 15.03.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Рейнджърс |
5.44 |
4.08 |
1.56 |
| 08.03.2026 |
Купа на Шотландия |
Сейнт Мирън |
2 - 1 |
Партик Тисъл |
1.84 |
3.50 |
3.76 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Дънди Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди Юнайтед |
0 - 0 |
Ливингстън |
1.70 |
3.93 |
4.36 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Абърдийн |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.14 |
3.44 |
3.20 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Килмарнък |
3 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.23 |
3.49 |
2.95 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Дънди ФК |
2.02 |
3.50 |
3.40 |
| 11.04.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
3 - 2 |
Ливингстън |
1.61 |
3.97 |
5.00 |
| 04.04.2026 |
Премиършип |
Рейнджърс |
4 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.20 |
6.36 |
11.75 |
| 22.03.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
2 - 0 |
Селтик |
5.73 |
4.64 |
1.47 |
| 15.03.2026 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 2 |
Дънди Юнайтед |
2.27 |
3.37 |
2.99 |
| 06.03.2026 |
Купа на Шотландия |
Фолкърк |
2 - 1 |
Дънди Юнайтед |
1.71 |
3.58 |
4.36 |
| 03.03.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
2 - 1 |
Сейнт Мирън |
2.42 |
3.24 |
2.86 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.03.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
2 - 1 |
Сейнт Мирън |
2.42 |
3.24 |
2.86 |
| 06.12.2025 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.07 |
3.42 |
3.44 |
| 25.10.2025 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
3 - 1 |
Сейнт Мирън |
2.13 |
3.42 |
3.26 |
| 10.05.2025 |
Група за Титлата |
Дънди Юнайтед |
0 - 2 |
Сейнт Мирън |
2.58 |
3.40 |
2.57 |
| 11.01.2025 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.45 |
2.99 |
3.04 |
| 30.11.2024 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
2 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.21 |
3.29 |
3.18 |
| 05.10.2024 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.37 |
3.29 |
2.91 |
| 18.08.2024 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
1 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.12 |
3.31 |
3.16 |
| 18.03.2023 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 1 |
Сейнт Мирън |
2.69 |
3.15 |
2.65 |
| 22.10.2022 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
2 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.05 |
3.30 |
3.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сейнт Мирън имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дънди Юнайтед |
37 |
10 |
14 |
13 |
48 |
59 |
-11 |
44 |
| 2 |
Абърдийн |
37 |
11 |
7 |
19 |
38 |
52 |
-14 |
40 |
| 3 |
Дънди ФК |
37 |
10 |
9 |
18 |
39 |
59 |
-20 |
39 |
| 4 |
Килмарнък |
37 |
9 |
10 |
18 |
46 |
67 |
-21 |
37 |
| 5 |
Сейнт Мирън |
37 |
8 |
9 |
20 |
29 |
54 |
-25 |
33 |
| 6 |
Ливингстън |
37 |
2 |
15 |
20 |
39 |
71 |
-32 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сейнт Мирън |
|
| Дънди Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сейнт Мирън |
Сейнт Мирън |
|
Дънди Юнайтед |
Дънди Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дънди Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Абърдийн |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Дънди ФК |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 4 |
Килмарнък |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Сейнт Мирън |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Ливингстън |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сейнт Мирън |
Дънди Юнайтед |
| Победи |
8 |
10 |
| Равни |
9 |
14 |
| Загуби |
20 |
13 |
| Вкарани Голове |
29 |
48 |
| Получени Голове |
54 |
59 |
| Средно Вкарани |
0.78 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.46 |
1.59 |
| Мачове Вкарал |
51% |
65% |
| Мачове Получил |
76% |
81% |
| Гол/Гол |
35% |
54% |
| Над 1.5 |
68% |
89% |
| Над 2.5 |
32% |
51% |
| Над 3.5 |
16% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
5 |
7 |
| Загуби |
8 |
8 |
| Вкарани Голове |
10 |
24 |
| Получени Голове |
21 |
37 |
| Средно Вкарани |
0.56 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.06 |
| Мачове Вкарал |
39% |
67% |
| Мачове Получил |
56% |
94% |
| Гол/Гол |
11% |
61% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
22% |
56% |
| Над 3.5 |
11% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.40 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака