Шотландия - Чемпиъншип (2017 - 2018)
17:00
Сейнт Мирън
Куин ъф Саут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пейсли, а гостите от Дъмфрийс. Разстоянието между двата града е 99.5 км. Мачът ще се играе на стадион Сейнт Мирън Парк, който има капацитет от 8 023 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сейнт Мирън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Мирън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2018 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 2 | Сейнт Мирън | 2.48 | 3.25 | 2.66 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Абърдийн | 4 - 1 | Сейнт Мирън | 1.35 | 4.57 | 7.65 |
| 13.01.2018 | Чемпиъншип | Дъмбартън | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 4.27 | 3.68 | 1.72 |
| 06.01.2018 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Инвърнес КТ | 2.12 | 3.23 | 3.30 |
| 02.01.2018 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 1 - 1 | Сейнт Мирън | 2.59 | 3.27 | 2.52 |
| 29.12.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 2 - 0 | Дънди Юнайтед | 2.98 | 3.32 | 2.21 |
| 23.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 2.09 | 3.39 | 3.18 |
| 16.12.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Дънфърмлин | 1.98 | 3.50 | 3.40 |
| 09.12.2017 | Чемпиъншип | Брихин Сити | 1 - 2 | Сейнт Мирън | 7.41 | 4.58 | 1.36 |
| 02.12.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дъмбартън | 1.40 | 4.39 | 6.83 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Куин ъф Саут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 3 - 1 | Брихин Сити | 1.26 | 5.17 | 9.83 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 1 - 2 | Партик Тисъл | 2.94 | 3.30 | 2.25 |
| 13.01.2018 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 3 - 1 | Куин ъф Саут | 2.28 | 3.22 | 2.95 |
| 06.01.2018 | Чемпиъншип | Ливингстън | 0 - 1 | Куин ъф Саут | 2.38 | 3.15 | 2.87 |
| 02.01.2018 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Дъмбартън | 1.56 | 3.84 | 5.33 |
| 30.12.2017 | Чемпиъншип | Фолкърк | 3 - 2 | Куин ъф Саут | 2.68 | 3.32 | 2.42 |
| 23.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 2.09 | 3.39 | 3.18 |
| 09.12.2017 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 2 - 5 | Куин ъф Саут | 2.36 | 3.21 | 2.88 |
| 02.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Инвърнес КТ | 2.27 | 3.34 | 2.89 |
| 28.11.2017 | Чемпиъншип | Дъмбартън | 2 - 2 | Куин ъф Саут | 4.12 | 3.51 | 1.78 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 2.09 | 3.39 | 3.18 |
| 24.09.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 3 - 1 | Куин ъф Саут | 2.01 | 3.37 | 3.31 |
| 18.03.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 2.11 | 3.30 | 3.22 |
| 07.01.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 3 | Куин ъф Саут | 2.47 | 3.20 | 2.68 |
| 06.12.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 1.80 | 3.57 | 3.94 |
| 10.09.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 3 | Куин ъф Саут | 2.67 | 3.35 | 2.40 |
| 12.03.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 2 - 1 | Куин ъф Саут | 2.30 | 3.20 | 2.88 |
| 13.02.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 1 - 0 | Сейнт Мирън | 2.19 | 3.25 | 2.99 |
| 06.02.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Куин ъф Саут | 2.33 | 3.21 | 2.83 |
| 05.09.2015 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 1.84 | 3.46 | 3.82 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Сейнт Мирън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Чемпиъншип класиране към 03.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Мирън | 23 | +19 | 51 |
| 2 | Дънди Юнайтед | 22 | +4 | 40 |
| 3 | Ливингстън | 21 | +9 | 36 |
| 4 | Дънфърмлин | 22 | +12 | 33 |
| 5 | Куин ъф Саут | 22 | +6 | 33 |
| 6 | Грийнок Мортън | 21 | +9 | 31 |
| 7 | Инвърнес КТ | 23 | +2 | 30 |
| 8 | Фолкърк | 22 | -12 | 23 |
| 9 | Дъмбартън | 22 | -15 | 20 |
| 10 | Брихин Сити | 22 | -34 | 4 |
Хронология в първенството
| Сейнт Мирън | |
| Куин ъф Саут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Мирън | Сейнт Мирън | Куин ъф Саут | Куин ъф Саут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сейнт Мирън | - | - | - | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Дънди Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Ливингстън | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Дънфърмлин | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 5 | Куин ъф Саут | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Грийнок Мортън | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Инвърнес КТ | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Фолкърк | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Дъмбартън | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Брихин Сити | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Мирън | Куин ъф Саут | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 51 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 28 | 18 |
Форма в шампионата
| Сейнт Мирън | Куин ъф Саут | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
3 4 |
9
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 1 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Сейнт Мирън | Куин ъф Саут | |
|
Вкарани
Получени |
43
24 |
37
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
9 |
22
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
