Ирландия - Купа на Ирландия (2026)
18:00
Сейнт Патрикс
Бохемианс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.28 | 2.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Дъблин. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 3.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ричмънд Парк, който има капацитет от 5 340 места, от които седящи 2 800. Размерите на терена са 108 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Ричмънд Парк. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Патрикс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 2 | Уотърфорд | 1.32 | 4.94 | 7.39 |
| 21.08.2026 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 0 - 2 | Сейнт Патрикс | 4.76 | 3.60 | 1.65 |
| 16.08.2026 | Купа на Ирландия | Сейнт Патрикс | 2 - 2 | Шамрок Роувърс | 2.09 | 3.33 | 2.83 |
| 09.08.2026 | Висша Дивизия | Шелбърн | 1 - 2 | Сейнт Патрикс | 3.23 | 3.18 | 2.13 |
| 02.08.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 1 | Дери Сити | 1.72 | 3.43 | 4.57 |
| 24.07.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 1 | Дъндолк | 1.53 | 4.01 | 5.13 |
| 17.07.2026 | Купа на Ирландия | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Уексфорд | 1.15 | 6.12 | 11.00 |
| 14.07.2026 | Приятелски срещи | Донкастър | 4 - 2 | Сейнт Патрикс | 2.38 | 3.48 | 2.51 |
| 10.07.2026 | Висша Дивизия | Уотърфорд | 1 - 1 | Сейнт Патрикс | 4.89 | 3.81 | 1.60 |
| 03.07.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 3 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.41 | 4.34 | 6.40 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Бохемианс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 0 | Слиго Роувърс | 1.23 | 5.57 | 9.94 |
| 21.08.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 5 - 3 | Дери Сити | 1.96 | 3.35 | 3.48 |
| 16.08.2026 | Купа на Ирландия | Бохемианс | 4 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.21 | 5.24 | 8.82 |
| 13.08.2026 | ЛК Квалификации | Мидтиланд | 3 - 2 | Бохемианс | 1.22 | 6.96 | 13.20 |
| 09.08.2026 | Висша Дивизия | Уотърфорд | 3 - 1 | Бохемианс | 3.58 | 3.70 | 1.83 |
| 06.08.2026 | ЛК Квалификации | Бохемианс | 0 - 2 | Мидтиланд | 10.60 | 5.36 | 1.31 |
| 02.08.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.54 | 4.07 | 5.05 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Балкани Суха р. | 3 - 2 | Бохемианс | 2.38 | 3.38 | 2.76 |
| 22.07.2026 | ЛК Квалификации | Бохемианс | 2 - 1 | Балкани Суха р. | 1.97 | 3.40 | 3.62 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Сейнт Джоузеф | 0 - 0 | Бохемианс | 7.80 | 4.75 | 1.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 2 - 0 | Сейнт Патрикс | 2.52 | 3.15 | 2.61 |
| 24.04.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 3 - 1 | Бохемианс | 2.15 | 3.05 | 3.27 |
| 08.02.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 0 | Сейнт Патрикс | 2.43 | 2.97 | 2.86 |
| 20.10.2025 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 0 | Сейнт Патрикс | 2.41 | 3.12 | 2.79 |
| 04.07.2025 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 0 | Бохемианс | 2.44 | 3.12 | 2.73 |
| 25.04.2025 | Висша Дивизия | Бохемианс | 2 - 1 | Сейнт Патрикс | 2.88 | 3.15 | 2.31 |
| 14.03.2025 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 3 - 0 | Бохемианс | 1.77 | 3.36 | 4.24 |
| 14.10.2024 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 3 | Сейнт Патрикс | 2.69 | 3.35 | 2.36 |
| 28.06.2024 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 0 | Бохемианс | 1.92 | 3.41 | 3.66 |
| 24.05.2024 | Висша Дивизия | Бохемианс | 2 - 2 | Сейнт Патрикс | 2.62 | 3.14 | 2.59 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сейнт Патрикс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Класиране във Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 28 | +19 | 55 |
| 2 | Сейнт Патрикс | 29 | +20 | 50 |
| 3 | Бохемианс | 29 | +16 | 50 |
| 4 | Дъндолк | 29 | +1 | 40 |
| 5 | Шелбърн | 27 | -2 | 35 |
| 6 | Дери Сити | 29 | +1 | 34 |
| 7 | Голуей Юнайтед | 28 | -6 | 34 |
| 8 | Уотърфорд | 29 | -9 | 32 |
| 9 | Дрогеда Юнайтед | 29 | -15 | 28 |
| 10 | Слиго Роувърс | 29 | -25 | 23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.28 | 2.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
