Финландия - Вейкауслига (2018)
18:30
Сейняйоен ЯК
Илвес Тампере
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.40 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейняйоки, а гостите от Тампере. Разстоянието между двата града е 151.9 км. Мачът ще се играе на стадион ОмаСП, който има капацитет от 5 817 места. Снимки от Google карта стадион ОмаСП. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейняйоен ЯК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2018 | Вейкауслига | Хонка | 3 - 1 | Сейняйоен ЯК | 1.94 | 3.34 | 3.79 |
| 16.06.2018 | Вейкауслига | Кеми Сити | 1 - 0 | Сейняйоен ЯК | 3.88 | 3.43 | 1.87 |
| 12.06.2018 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 4 - 0 | ТПС Турку | 1.91 | 3.17 | 4.09 |
| 01.06.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.19 | 3.02 | 3.39 |
| 29.05.2018 | Вейкауслига | ХИК Хелзинки | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.31 | 4.84 | 8.87 |
| 26.05.2018 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 1 | ИФК Мариехамн | 1.91 | 3.28 | 3.93 |
| 18.05.2018 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 0 - 1 | Интер Турку | 2.21 | 3.28 | 3.05 |
| 07.05.2018 | Вейкауслига | ФК Лахти | 1 - 0 | Сейняйоен ЯК | 2.09 | 3.03 | 3.53 |
| 03.05.2018 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 3 | КуПС Куопио | 2.61 | 3.10 | 2.62 |
| 29.04.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.48 | 2.95 | 2.93 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Илвес Тампере - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 0 | ФК Лахти | 2.53 | 2.99 | 2.86 |
| 16.06.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 0 | ХИК Хелзинки | 6.00 | 3.44 | 1.61 |
| 12.06.2018 | Вейкауслига | КуПС Куопио | 3 - 1 | Илвес Тампере | 1.76 | 3.41 | 4.47 |
| 02.06.2018 | Вейкауслига | Хонка | 4 - 1 | Илвес Тампере | 2.26 | 3.10 | 3.18 |
| 26.05.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 2 - 0 | ТПС Турку | 2.10 | 3.02 | 3.67 |
| 22.05.2018 | Вейкауслига | Кеми Сити | 0 - 2 | Илвес Тампере | 3.38 | 3.13 | 2.14 |
| 18.05.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 0 | ВПС Вааса | 2.17 | 2.92 | 3.54 |
| 13.05.2018 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 2 - 0 | Илвес Тампере | 2.55 | 3.01 | 2.76 |
| 07.05.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 0 | РоПС Рованиеми | 2.20 | 2.97 | 3.34 |
| 03.05.2018 | Вейкауслига | Интер Турку | 0 - 1 | Илвес Тампере | 2.21 | 3.12 | 3.13 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.48 | 2.95 | 2.93 |
| 27.09.2017 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 0 - 0 | Илвес Тампере | 2.29 | 3.13 | 2.98 |
| 22.06.2017 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 0 | Сейняйоен ЯК | 2.41 | 2.94 | 3.00 |
| 15.04.2017 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 2 | Илвес Тампере | 1.75 | 3.31 | 4.75 |
| 20.08.2016 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 4 - 0 | Илвес Тампере | 1.63 | 3.55 | 5.24 |
| 02.07.2016 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 2 - 1 | Сейняйоен ЯК | 3.41 | 2.99 | 2.18 |
| 24.04.2016 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 0 - 2 | Илвес Тампере | 1.51 | 3.81 | 6.20 |
| 16.02.2016 | Купа на Лигата | Сейняйоен ЯК | 1 - 0 | Илвес Тампере | 1.51 | 3.78 | 5.72 |
| 04.10.2015 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 2 - 1 | Илвес Тампере | 1.35 | 4.36 | 8.43 |
| 26.07.2015 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 0 | Сейняйоен ЯК | 4.79 | 3.50 | 1.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сейняйоен ЯК имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Вейкауслига класиране към 26.06.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХИК Хелзинки | 17 | +21 | 39 |
| 2 | РоПС Рованиеми | 15 | +12 | 30 |
| 3 | ФК Лахти | 15 | +5 | 26 |
| 4 | КуПС Куопио | 17 | +8 | 25 |
| 5 | Хонка | 14 | +5 | 22 |
| 6 | ВПС Вааса | 16 | 0 | 21 |
| 7 | Илвес Тампере | 15 | -4 | 20 |
| 8 | Интер Турку | 14 | -8 | 16 |
| 9 | ИФК Мариехамн | 16 | -11 | 15 |
| 10 | Сейняйоен ЯК | 14 | -5 | 12 |
| 11 | Кеми Сити | 15 | -12 | 11 |
| 12 | ТПС Турку | 14 | -11 | 9 |
Хронология в първенството
| Сейняйоен ЯК | |
| Илвес Тампере | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейняйоен ЯК | Сейняйоен ЯК | Илвес Тампере | Илвес Тампере | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХИК Хелзинки | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | РоПС Рованиеми | 1 - 0 | ||||||
| 3 | ФК Лахти | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 4 | КуПС Куопио | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Хонка | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 6 | ВПС Вааса | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Илвес Тампере | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Интер Турку | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 9 | ИФК Мариехамн | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Сейняйоен ЯК | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 11 | Кеми Сити | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 12 | ТПС Турку | 4 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Сейняйоен ЯК | Илвес Тампере | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 12 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Сейняйоен ЯК | Илвес Тампере | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 8 |
5
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 4 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Сейняйоен ЯК | Илвес Тампере | |
|
Вкарани
Получени |
13
18 |
13
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
7 |
7
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.40 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
