Финландия - Купа на Лигата (2025)
14:30
Сейняйоен ЯК
ВПС Вааса
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 3.47 | 3.03 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.25 | 1.70 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.54 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.26 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.51 | 2.35 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейняйоки, а гостите от Вааса. Разстоянието между двата града е 70.6 км. Мачът ще се играе на стадион ОмаСП, който има капацитет от 5 817 места. Снимки от Google карта стадион ОмаСП. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Отговорна Игра
Сейняйоен ЯК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2025 | Купа на Лигата | Сейняйоен ЯК | 1 - 3 | КуПС Куопио | 2.63 | 3.38 | 2.30 |
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | Яро | 1 - 2 | Сейняйоен ЯК | 4.29 | 3.80 | 1.62 |
| 25.01.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 1.55 | 4.13 | 4.33 |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.20 | 3.66 | 1.93 |
| 02.11.2024 | Плейофи | Сейняйоен ЯК | 2 - 2 | Хака | 1.56 | 4.18 | 4.60 |
| 30.10.2024 | Плейофи | Хака | 1 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.52 | 3.53 | 1.91 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.62 | 4.19 | 4.28 |
| 05.10.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 0 - 1 | КуПС Куопио | 2.89 | 3.56 | 2.13 |
| 28.09.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 1 - 4 | ВПС Вааса | 1.54 | 4.37 | 4.70 |
| 20.09.2024 | Група за Титлата | Хака | 0 - 3 | Сейняйоен ЯК | 3.05 | 3.85 | 1.99 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
ВПС Вааса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 1 - 0 | ВПС Вааса | 1.51 | 4.13 | 4.92 |
| 08.02.2025 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 2 - 1 | АС Оулу | 2.13 | 3.34 | 2.90 |
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | КуПС Куопио | 2 - 0 | ВПС Вааса | 1.77 | 3.57 | 3.69 |
| 25.01.2025 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 2 - 0 | Яро | 1.64 | 3.73 | 4.11 |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 3 | ВПС Вааса | 2.25 | 3.61 | 2.64 |
| 23.10.2024 | Плейофи | ВПС Вааса | 0 - 1 | Гнистан Хелзинки | 2.08 | 3.32 | 3.23 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Хака | 2 - 3 | ВПС Вааса | 2.11 | 3.72 | 2.85 |
| 04.10.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 0 - 2 | Илвес Тампере | 3.76 | 3.69 | 1.80 |
| 28.09.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 1 - 4 | ВПС Вааса | 1.54 | 4.37 | 4.70 |
| 20.09.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 1 - 1 | ХИК Хелзинки | 4.85 | 3.96 | 1.58 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 1 - 4 | ВПС Вааса | 1.54 | 4.37 | 4.70 |
| 12.08.2024 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 3 - 1 | ВПС Вааса | 1.79 | 3.80 | 3.67 |
| 25.06.2024 | Купа на Финландия | Сейняйоен ЯК | 5 - 1 | ВПС Вааса | 2.05 | 3.46 | 3.06 |
| 12.04.2024 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.43 | 3.31 | 2.62 |
| 09.03.2024 | Приятелски срещи | Сейняйоен ЯК | 2 - 2 | ВПС Вааса | - | - | - |
| 27.01.2024 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 2 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.77 | 3.16 | 2.40 |
| 21.10.2023 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 0 - 2 | ВПС Вааса | 2.47 | 3.55 | 2.54 |
| 09.08.2023 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 3 - 2 | Сейняйоен ЯК | 2.93 | 3.17 | 2.35 |
| 08.06.2023 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 2 - 1 | ВПС Вааса | 1.59 | 3.79 | 5.38 |
| 04.02.2023 | Купа на Лигата | Сейняйоен ЯК | 3 - 2 | ВПС Вааса | 2.01 | 3.47 | 3.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сейняйоен ЯК имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Вейкауслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КуПС Куопио | 22 | +17 | 44 |
| 2 | ХИК Хелзинки | 22 | +20 | 43 |
| 3 | Илвес Тампере | 22 | +20 | 39 |
| 4 | Сейняйоен ЯК | 22 | +7 | 36 |
| 5 | Хака | 22 | +3 | 35 |
| 6 | ВПС Вааса | 22 | -2 | 32 |
| 7 | Интер Турку | 22 | +9 | 31 |
| 8 | Гнистан Хелзинки | 22 | -2 | 30 |
| 9 | АС Оулу | 22 | -10 | 21 |
| 10 | ИФК Мариехамн | 22 | -18 | 20 |
| 11 | ФК Лахти | 22 | -12 | 19 |
| 12 | Екеняс ИФ | 22 | -32 | 13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 3.47 | 3.03 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.25 | 1.70 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.54 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.26 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.51 | 2.35 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра