Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - Втора Фаза)
18:30
Сфаксиен Сфакс
Есперанс де Тунис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.00 | 2.35 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сфакс, а гостите от Тунис. Разстоянието между двата града е 237.2 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 3 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 5.60 | 3.15 | 1.67 |
| 01.03.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 2.86 | 2.79 | 2.46 |
| 26.02.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.50 | 3.50 | 5.75 |
| 15.02.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Бизертин Бизерта | 2.20 | 2.88 | 3.15 |
| 09.02.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 1.65 | 3.13 | 5.36 |
| 23.12.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | УС Татауин | 1.21 | 5.08 | 10.93 |
| 17.12.2016 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 4.79 | 3.27 | 1.65 |
| 10.12.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Бен Гердан | 1.49 | 3.46 | 6.52 |
| 03.12.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.38 | 3.45 | 1.56 |
| 27.11.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Сиди Бузид | 1.28 | 4.45 | 9.70 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Есперанс де Тунис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 0 | Бен Гердан | 1.21 | 4.88 | 11.96 |
| 01.03.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 2.11 | 2.91 | 3.40 |
| 26.02.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 2 | Есперанс де Тунис | 6.50 | 3.20 | 1.53 |
| 15.02.2017 | Лига 1 Група Б | Есперанс де Тунис | 3 - 0 | Метлауи | 1.44 | 3.63 | 6.86 |
| 08.02.2017 | Лига 1 Група Б | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | Есперанс де Тунис | 2.73 | 2.98 | 2.43 |
| 23.12.2016 | Лига 1 Група Б | Есперанс де Тунис | 2 - 0 | Габес | 1.29 | 4.64 | 8.08 |
| 18.12.2016 | Лига 1 Група Б | Хамам-Лиф | 1 - 1 | Есперанс де Тунис | 6.14 | 3.56 | 1.49 |
| 10.12.2016 | Лига 1 Група Б | Есперанс де Тунис | 0 - 0 | Ла Марса | 1.13 | 6.71 | 13.18 |
| 04.12.2016 | Лига 1 Група Б | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Олимпик Бежа | 1.11 | 6.70 | 15.97 |
| 27.11.2016 | Лига 1 Група Б | Стад Габесиен | 0 - 2 | Есперанс де Тунис | 5.79 | 3.50 | 1.53 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Есперанс де Тунис | - | - | - |
| 27.12.2015 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.08 | 3.05 | 3.24 |
| 06.05.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Есперанс де Тунис | 2.84 | 2.81 | 2.42 |
| 07.12.2014 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.15 | 2.88 | 3.30 |
| 27.07.2014 | ШЛ Африка | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Есперанс де Тунис | 2.11 | 3.01 | 3.23 |
| 08.06.2014 | ШЛ Африка | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.10 | 2.88 | 3.50 |
| 02.04.2014 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 1 | Есперанс де Тунис | 2.40 | 2.80 | 2.98 |
| 18.12.2013 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.96 | 3.14 | 3.58 |
| 29.06.2013 | Купа на Тунис | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Есперанс де Тунис | 2.45 | 3.00 | 2.60 |
| 23.05.2013 | Тунис | Есперанс де Тунис | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 1.67 | 3.30 | 4.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сфаксиен Сфакс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 3 | +5 | 9 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Метлауи | 3 | +1 | 6 |
| 4 | Сфаксиен Сфакс | 3 | -2 | 3 |
| 5 | Клуб Африкан Тунис | 3 | -2 | 3 |
| 6 | Бен Гердан | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Сфаксиен Сфакс | |
| Есперанс де Тунис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сфаксиен Сфакс | Сфаксиен Сфакс | Есперанс де Тунис | Есперанс де Тунис | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | - | - | - | ||||
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 3 | Метлауи | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 4 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - | ||||
| 5 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 6 | Бен Гердан | 2 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Есперанс де Тунис | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 3 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Есперанс де Тунис | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
3
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Есперанс де Тунис | |
|
Вкарани
Получени |
5
7 |
6
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.00 | 2.35 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
