Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - 2018)
15:00
Сфаксиен Сфакс
Стад Габесиен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сфакс, а гостите от Габес. Разстоянието между двата града е 113.2 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 3.42 | 3.08 | 2.00 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 4 - 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1.53 | 3.50 | 5.63 |
| 27.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 3.31 | 2.76 | 2.22 |
| 23.12.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.56 | 3.41 | 5.60 |
| 16.12.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Габес | 1.26 | 4.42 | 10.30 |
| 10.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 1.99 | 2.97 | 3.61 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.27 | 2.86 | 3.06 |
| 30.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 1 | Бизертин Бизерта | 1.58 | 3.41 | 5.34 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
| 22.11.2017 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 4.25 | 3.34 | 1.72 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Стад Габесиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Метлауи | 1.99 | 3.02 | 3.49 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 0 - 3 | Стад Габесиен | 2.26 | 2.68 | 3.37 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 0 | Стад Габесиен | 2.23 | 2.74 | 3.35 |
| 24.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Стад Габесиен | 1.61 | 3.21 | 5.51 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 0 | Стад Габесиен | 1.79 | 2.98 | 4.45 |
| 30.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Монастир | 2.39 | 2.96 | 2.76 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | Стад Габесиен | 1.35 | 3.93 | 8.17 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 0 | Стад Габесиен | 1.25 | 4.62 | 10.21 |
| 16.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Зарзис | 1.60 | 3.13 | 5.70 |
| 29.10.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 1 - 0 | Бен Гердан | 1.64 | 3.23 | 5.12 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 1 - 3 | Сфаксиен Сфакс | 3.06 | 2.90 | 2.23 |
| 17.02.2016 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 3.82 | 2.87 | 1.89 |
| 17.09.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Стад Габесиен | 1.54 | 3.55 | 5.33 |
| 04.03.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Стад Габесиен | 1.53 | 3.60 | 5.75 |
| 31.08.2014 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - |
| 25.02.2014 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 3.02 | 2.84 | 2.33 |
| 08.11.2013 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Стад Габесиен | - | - | - |
| 13.03.2013 | Лига 1 Група Б | Стад Габесиен | 0 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 3.90 | 2.88 | 1.93 |
| 02.12.2012 | Лига 1 Група Б | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Стад Габесиен | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сфаксиен Сфакс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 31.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 16 | +20 | 40 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 16 | +13 | 31 |
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 16 | +4 | 27 |
| 5 | Монастир | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Габес | 16 | -1 | 20 |
| 7 | Метлауи | 16 | -3 | 20 |
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 16 | -4 | 20 |
| 9 | Кайруан | 16 | -6 | 20 |
| 10 | Стад Габесиен | 16 | -5 | 18 |
| 11 | Бизертин Бизерта | 16 | +3 | 16 |
| 12 | Олимпик Меденин | 16 | -12 | 14 |
| 13 | Зарзис | 16 | -13 | 10 |
| 14 | Бен Гердан | 16 | -13 | 9 |
Хронология в първенството
| Сфаксиен Сфакс | |
| Стад Габесиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сфаксиен Сфакс | Сфаксиен Сфакс | Стад Габесиен | Стад Габесиен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 2 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Монастир | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Габес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Метлауи | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Кайруан | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Стад Габесиен | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 11 | Бизертин Бизерта | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 13 | Зарзис | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Бен Гердан | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Стад Габесиен | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 31 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 20 | 5 |
Форма в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Стад Габесиен | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 3 |
4
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 0 |
1
2 5 |
Голове в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Стад Габесиен | |
|
Вкарани
Получени |
25
12 |
10
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
3 |
5
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
