Тунис - Професионална Лига 1 (2025 - 2026)
18:30
Сфаксиен Сфакс
Зарзис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 2.85 | 4.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.35 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.18 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.37 | 2.84 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.10 | 5.57 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.44 | 1.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сфакс, а гостите от Зарзис. Разстоянието между двата града е 141.3 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2025 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.34 | 3.84 | 8.58 |
| 11.05.2025 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Бизертин Бизерта | 1.79 | 2.96 | 4.62 |
| 03.05.2025 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 1.18 | 5.13 | 13.73 |
| 27.04.2025 | Купа на Тунис | Бен Гердан | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - |
| 19.04.2025 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Метлауи | 1.48 | 3.37 | 6.82 |
| 12.04.2025 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.22 | 2.67 | 3.45 |
| 12.03.2025 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 4 - 0 | Солиман | 1.47 | 3.44 | 6.73 |
| 08.03.2025 | Проф. Лига 1 | УС Татауин | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.15 | 3.08 | 1.68 |
| 02.03.2025 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Монастир | 3.59 | 2.41 | 2.36 |
| 27.02.2025 | Проф. Лига 1 | Олимпик Бежа | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 3.76 | 2.50 | 2.20 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Зарзис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2025 | Купа на Тунис | Есперанс де Тунис | 3 - 1 | Зарзис | 1.21 | 4.93 | 11.63 |
| 14.05.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 2 - 1 | ЖС Ел Омран | 1.57 | 3.48 | 5.32 |
| 10.05.2025 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 1 | Зарзис | 2.20 | 2.78 | 3.29 |
| 03.05.2025 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 3 - 2 | Зарзис | - | - | - |
| 26.04.2025 | Купа на Тунис | Габес | 0 - 2 | Зарзис | 3.40 | 2.33 | 2.49 |
| 19.04.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 3 - 0 | УС Татауин | 1.77 | 3.43 | 4.07 |
| 12.04.2025 | Проф. Лига 1 | Габес | 2 - 0 | Зарзис | 2.77 | 2.83 | 2.46 |
| 06.04.2025 | Купа на Тунис | Метлауи | 0 - 2 | Зарзис | 2.64 | 2.61 | 2.75 |
| 13.03.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 2 | Монастир | 4.08 | 2.68 | 2.00 |
| 09.03.2025 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Зарзис | 1.50 | 3.41 | 6.68 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 2.24 | 2.53 | 3.65 |
| 27.10.2024 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Зарзис | 1.39 | 3.59 | 8.56 |
| 18.02.2018 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 4.85 | 3.23 | 1.66 |
| 14.10.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Зарзис | 1.30 | 4.27 | 8.86 |
| 03.12.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.38 | 3.45 | 1.56 |
| 18.09.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.32 | 4.20 | 8.69 |
| 09.06.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.11 | 3.44 | 1.60 |
| 03.01.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Зарзис | 1.40 | 3.82 | 7.30 |
| 09.05.2015 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 2 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 2.87 | 2.76 | 2.38 |
| 14.12.2014 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.90 | 2.90 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сфаксиен Сфакс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 10.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кайруан | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Бизертин Бизерта | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Габес | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Есперанс де Тунис | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Метлауи | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Ла Марса | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Солиман | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Бен Гердан | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Етоил дю Сахел Сус | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ЖС Ел Омран | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Зарзис | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Монастир | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Олимпик Бежа | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Стад Тунизиен Тунис | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Сфаксиен Сфакс | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Зарзис | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Зарзис | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Сфаксиен Сфакс | Зарзис | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 2.85 | 4.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.35 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.18 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.37 | 2.84 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.10 | 5.57 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.44 | 1.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
