Мароко - Първа Дивизия (2016 - 2017)

събота, 27 август, 2016
21:00
Шабаб Атлас Хенифра

Шабаб Атлас Хенифра

ЖС Касба Тадла

ЖС Касба Тадла

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Шабаб Атлас Хенифра
X 0% за равен
2 0% за ЖС Касба Тадла
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.05 2.60 4.20
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.22 1.50 1.73
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.44 2.63
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.36 3.10

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Хенифра, а гостите от Касба Тадла. Разстоянието между двата града е 67.8 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Шабаб Атлас Хенифра - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
04.11.2015 Купа на Трона Олимпик Курибга 3 - 1 Шабаб Атлас Х. 1.98 2.96 3.71
14.10.2015 Купа на Трона Шабаб Атлас Х. 1 - 0 Олимпик Курибга 3.20 2.55 2.40
18.09.2015 Купа на Трона Шабаб Атлас Х. 1 - 0 ШР Ал Хосейма 3.24 2.75 2.25
23.05.2015 Първа Дивизия Шабаб Атлас Х. 1 - 0 Раджа Казабланка 1.98 2.82 3.90
16.05.2015 Първа Дивизия Могреб Тетуан 0 - 0 Шабаб Атлас Х. 1.63 3.24 5.09
10.05.2015 Първа Дивизия Шабаб Атлас Х. 2 - 2 Итихат Земури Хемисет 2.08 2.72 3.78
03.05.2015 Първа Дивизия Шабаб Атлас Х. 1 - 1 РСБ Беркан 2.33 2.58 3.34
19.04.2015 Първа Дивизия ШР Ал Хосейма 1 - 1 Шабаб Атлас Х. 1.96 2.67 4.23
10.04.2015 Първа Дивизия Шабаб Атлас Х. 1 - 0 Кавкаб Маракеш 2.36 2.71 3.12
22.03.2015 Първа Дивизия ФУС Рабат 1 - 0 Шабаб Атлас Х. 1.80 2.84 4.77

Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 равенства в последните 6 домакинства.

ЖС Касба Тадла - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.09.2014 Купа на Трона РСБ Беркан 3 - 0 ЖС Касба Тадла 1.95 2.73 3.95
27.08.2014 Купа на Трона ЖС Касба Тадла 0 - 0 ЖС Ел Масира 1.90 2.95 4.00
25.05.2011 Първа Дивизия ФАР Рабат 1 - 0 ЖС Касба Тадла 1.62 3.15 5.12
21.05.2011 Първа Дивизия ЖС Касба Тадла 0 - 3 Видад Казабланка - - -
15.05.2011 Първа Дивизия Могреб Тетуан 1 - 1 ЖС Касба Тадла 1.73 2.90 4.77
30.04.2011 Първа Дивизия ЖС Касба Тадла 0 - 1 КАК Кенитра 3.30 2.55 2.40
24.04.2011 Първа Дивизия ЖС Касба Тадла 2 - 1 ХУСА Агадир 5.63 2.95 1.63
17.04.2011 Първа Дивизия Дифаа ел Джадида 3 - 2 ЖС Касба Тадла 2.08 2.60 3.80
13.04.2011 Първа Дивизия ФУС Рабат 0 - 0 ЖС Касба Тадла 1.59 3.18 5.35
08.04.2011 Първа Дивизия ЖС Касба Тадла 1 - 2 Магреб Фес 3.88 2.87 1.90

Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата

Първа Дивизия класиране към 27.08.2016

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 ФАР Рабат 1 0 1 0 1 1 0 1
1 ХУСА Агадир 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Видад Казабланка 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Дифаа ел Джадида 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ЖС Касба Тадла 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ИР Танжер 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Кавкаб Маракеш 0 0 0 0 0 0 0 0
3 КАК Кенитра 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Могреб Тетуан 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Олимпик Курибга 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Олимпик Сафи 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Раджа Казабланка 0 0 0 0 0 0 0 0
3 РСБ Беркан 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ФУС Рабат 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Шабаб Атлас Хенифра 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ШР Ал Хосейма 0 0 0 0 0 0 0 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Шабаб Атлас Хенифра ЖС Касба Тадла
Позиция 3 3
Точки 0 0
  Домакин Гост
Позиция 2 2
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Шабаб Атлас Хенифра ЖС Касба Тадла
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Шабаб Атлас Хенифра ЖС Касба Тадла
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.05 2.60 4.20
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.22 1.50 1.73
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.44 2.63
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.36 3.10

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Шабаб Атлас Хенифра
X 0% за равен
2 0% за ЖС Касба Тадла
Няма гласували за футболния мач