Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:45
Шафхаузен
Аарау
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.60 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.11.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шафхаузен, а гостите от Аарау. Разстоянието между двата града е 55.8 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Брайте, който има капацитет от 7 300 места, от които седящи 1 300. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Брайте. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шафхаузен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 4 | Ксамакс | 2.59 | 3.25 | 2.45 |
| 02.11.2016 | Купа на Швейцария | Шафхаузен | 1 - 1 | Сион | 7.05 | 4.72 | 1.35 |
| 30.10.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Шафхаузен | 2.59 | 3.20 | 2.48 |
| 23.10.2016 | Чалъндж Лига | Цюрих | 5 - 2 | Шафхаузен | 1.37 | 4.56 | 6.74 |
| 16.10.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 2 | Сервет | 2.12 | 3.31 | 3.04 |
| 03.10.2016 | Чалъндж Лига | Вил | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.60 | 3.87 | 4.57 |
| 25.09.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 1 | Волен | 1.71 | 3.67 | 4.15 |
| 22.09.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Винтертур | 2.01 | 3.32 | 3.29 |
| 10.09.2016 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 0 | Шафхаузен | 2.06 | 3.44 | 3.08 |
| 27.08.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 3 | Цюрих | 3.97 | 3.58 | 1.74 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Чалъндж Лига | Цюрих | 6 - 3 | Аарау | 1.39 | 4.37 | 6.34 |
| 30.10.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Винтертур | 1.84 | 3.49 | 3.70 |
| 26.10.2016 | Купа на Швейцария | Аарау | 2 - 0 | Лугано | 2.52 | 3.25 | 2.54 |
| 22.10.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 1 | Аарау | 3.37 | 3.20 | 2.04 |
| 16.10.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Вил | 2.34 | 3.28 | 2.72 |
| 02.10.2016 | Чалъндж Лига | Сервет | 1 - 0 | Аарау | 2.49 | 3.26 | 2.56 |
| 25.09.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Цюрих | 3.25 | 3.33 | 2.03 |
| 21.09.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Аарау | 3.61 | 3.39 | 1.89 |
| 10.09.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 1 | Ле Монт | 1.45 | 4.01 | 6.45 |
| 29.08.2016 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 4 - 1 | Аарау | 2.37 | 3.16 | 2.78 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 2 | Шафхаузен | 1.92 | 3.50 | 3.44 |
| 27.05.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 3 | Шафхаузен | 1.79 | 3.61 | 3.76 |
| 06.03.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 3 | Аарау | 3.07 | 3.21 | 2.15 |
| 26.09.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 0 | Шафхаузен | 2.01 | 3.41 | 3.27 |
| 21.08.2015 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 0 | Аарау | 2.26 | 3.40 | 2.72 |
| 13.06.2014 | Приятелски срещи | Аарау | 2 - 3 | Шафхаузен | 1.86 | 3.42 | 3.47 |
| 11.05.2011 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Аарау | 2.31 | 3.25 | 2.65 |
| 21.08.2010 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Шафхаузен | 1.92 | 3.27 | 3.43 |
| 20.05.2007 | Суперлига | Шафхаузен | 0 - 2 | Аарау | 1.98 | 3.24 | 3.36 |
| 18.02.2007 | Суперлига | Аарау | 3 - 2 | Шафхаузен | 2.04 | 3.23 | 3.24 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шафхаузен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 21.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 15 | +32 | 39 |
| 2 | Ксамакс | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Вил | 15 | +10 | 22 |
| 4 | Ле Монт | 15 | -4 | 20 |
| 5 | Сервет | 15 | -5 | 20 |
| 6 | Аарау | 14 | -2 | 19 |
| 7 | Винтертур | 15 | -6 | 17 |
| 8 | Волен | 15 | -13 | 16 |
| 9 | Киасо | 15 | -11 | 11 |
| 10 | Шафхаузен | 14 | -12 | 10 |
Хронология в първенството
| Шафхаузен | |
| Аарау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шафхаузен | Шафхаузен | Аарау | Аарау | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 6 - 3 | 6 - 3 | |
| 2 | Ксамакс | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 3 | Вил | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Ле Монт | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
| 5 | Сервет | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Аарау | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 7 | Винтертур | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 8 | Волен | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 9 | Киасо | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 10 | Шафхаузен | - | - | - | 3 - 2 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Шафхаузен | Аарау | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 10 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 4 | 7 |
Форма в шампионата
| Шафхаузен | Аарау | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 10 |
5
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 5 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Шафхаузен | Аарау | |
|
Вкарани
Получени |
17
29 |
21
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
14 |
11
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.60 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.11.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
