Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:00
Шафхаузен
Киасо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шафхаузен, а гостите от Киасо. Разстоянието между двата града е 209.6 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Брайте, който има капацитет от 7 300 места, от които седящи 1 300. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Брайте. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шафхаузен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.39 | 4.55 | 6.17 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен | - | - | - |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 2 | Волен | 1.59 | 3.78 | 4.85 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Ле Монт | 1.66 | 3.60 | 4.55 |
| 04.03.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 0 - 2 | Шафхаузен | 1.74 | 3.63 | 4.03 |
| 01.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 0 | Вил | 1.86 | 3.41 | 3.70 |
| 25.02.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 1 | Винтертур | 1.92 | 3.43 | 3.48 |
| 19.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 3 - 2 | Шафхаузен | 1.95 | 3.41 | 3.42 |
| 05.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Шафхаузен | 1.84 | 3.53 | 3.67 |
| 26.01.2017 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 5 - 1 | Санкт Гален | - | - | - |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Киасо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 1 | Сервет | 3.17 | 3.15 | 2.15 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аталанта | 7 - 0 | Киасо | 1.12 | 8.00 | 13.13 |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 3 | Киасо | 3.22 | 3.21 | 2.05 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 0 | Волен | 1.99 | 3.21 | 3.50 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 0 | Киасо | 1.23 | 5.47 | 9.67 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 5 - 1 | Аарау | 2.77 | 3.26 | 2.30 |
| 19.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 2 | Ксамакс | 3.38 | 3.33 | 1.99 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 1 | Киасо | 2.10 | 3.10 | 3.35 |
| 04.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 4 - 1 | Винтертур | 2.46 | 3.05 | 2.74 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Киасо | 2 - 4 | Сион | - | - | - |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 2 | Киасо | 1.68 | 3.60 | 4.38 |
| 31.07.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 2 - 3 | Шафхаузен | 2.97 | 3.28 | 2.19 |
| 24.04.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 1 | Шафхаузен | 2.55 | 3.17 | 2.53 |
| 03.04.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 1 | Киасо | 2.20 | 3.18 | 2.98 |
| 02.11.2015 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 0 | Киасо | 2.23 | 3.28 | 2.87 |
| 26.07.2015 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 0 | Шафхаузен | 2.56 | 3.29 | 2.45 |
| 25.05.2015 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 0 | Шафхаузен | 2.13 | 3.35 | 2.98 |
| 25.02.2015 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 1 | Киасо | 1.72 | 3.57 | 4.05 |
| 18.10.2014 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 4 - 0 | Киасо | 1.64 | 3.55 | 4.59 |
| 13.09.2014 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 3 | Шафхаузен | 2.41 | 3.22 | 2.62 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шафхаузен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Чалъндж Лига класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 25 | +46 | 62 |
| 2 | Ксамакс | 26 | +21 | 55 |
| 3 | Сервет | 26 | +8 | 47 |
| 4 | Аарау | 25 | -2 | 36 |
| 5 | Ле Монт | 26 | -9 | 30 |
| 6 | Шафхаузен | 26 | -12 | 27 |
| 7 | Киасо | 26 | -7 | 26 |
| 8 | Вил | 26 | -9 | 25 |
| 9 | Волен | 26 | -19 | 24 |
| 10 | Винтертур | 26 | -17 | 23 |
Хронология в първенството
| Шафхаузен | |
| Киасо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шафхаузен | Шафхаузен | Киасо | Киасо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 1 - 4 | 0 - 2 | 1 - 4 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Сервет | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Аарау | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Ле Монт | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Шафхаузен | - | - | - | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Киасо | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 8 | Вил | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Волен | 3 - 2 | 4 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Винтертур | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Шафхаузен | Киасо | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 27 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 14 | 14 |
Форма в шампионата
| Шафхаузен | Киасо | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 15 |
6
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 7 |
3
5 4 |
Голове в шампионата
| Шафхаузен | Киасо | |
|
Вкарани
Получени |
38
50 |
30
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
24 |
11
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
