Приятелски Срещи - Клубни
14:30
Шафхаузен
(Швейцария)
Цюрих
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.17 | 4.03 | 1.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.11 | 1.21 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.90 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шафхаузен, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 37.3 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Брайте, който има капацитет от 7 300 места, от които седящи 1 300. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Брайте. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Отговорна Игра
Шафхаузен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 2 - 0 | Шафхаузен | 1.87 | 3.54 | 3.57 |
| 06.12.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 0 | Аарау | 3.39 | 3.65 | 1.89 |
| 30.11.2019 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 1 | Шафхаузен | 1.99 | 3.52 | 3.26 |
| 23.11.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 3 | Вадуц | 2.69 | 3.46 | 2.31 |
| 10.11.2019 | Чалъндж Лига | Лозана Спорт | 5 - 0 | Шафхаузен | 1.33 | 4.93 | 7.24 |
| 02.11.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 1 | Винтертур | 2.80 | 3.34 | 2.31 |
| 26.10.2019 | Чалъндж Лига | Кринс | 2 - 2 | Шафхаузен | 1.94 | 3.64 | 3.37 |
| 19.10.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 1 | Грасхопърс | 3.66 | 3.60 | 1.86 |
| 05.10.2019 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.36 | 3.46 | 2.61 |
| 27.09.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 3 - 1 | Шафхаузен | 1.90 | 3.57 | 3.41 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 3 | Цюрих | 1.58 | 4.28 | 4.89 |
| 08.12.2019 | Суперлига | Цюрих | 0 - 5 | Сервет | 2.32 | 3.46 | 2.87 |
| 30.11.2019 | Суперлига | Ксамакс | 0 - 1 | Цюрих | 2.80 | 3.51 | 2.33 |
| 23.11.2019 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Люцерн | 2.18 | 3.52 | 3.04 |
| 14.11.2019 | Приятелски срещи | Цюрих | 3 - 3 | Вадуц | 1.45 | 4.50 | 5.43 |
| 10.11.2019 | Суперлига | Цюрих | 4 - 2 | Сион | 1.94 | 3.58 | 3.61 |
| 02.11.2019 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Цюрих | 2.44 | 3.44 | 2.70 |
| 30.10.2019 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 4 - 0 | Цюрих | 1.29 | 5.21 | 8.18 |
| 27.10.2019 | Суперлига | Цюрих | 3 - 2 | Базел | 4.09 | 3.71 | 1.80 |
| 20.10.2019 | Суперлига | Лугано | 0 - 0 | Цюрих | 2.01 | 3.44 | 3.56 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2019 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 1 - 1 | Цюрих | 5.10 | 4.08 | 1.51 |
| 15.11.2018 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 1 - 1 | Цюрих | - | - | - |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 2 - 0 | Цюрих | 3.28 | 3.54 | 1.91 |
| 19.07.2017 | Приятелски срещи | Цюрих | 1 - 2 | Шафхаузен | 1.79 | 3.72 | 3.55 |
| 27.05.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 4 | Цюрих | 2.89 | 3.54 | 2.11 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.39 | 4.55 | 6.17 |
| 23.10.2016 | Чалъндж Лига | Цюрих | 5 - 2 | Шафхаузен | 1.37 | 4.56 | 6.74 |
| 27.08.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 3 | Цюрих | 3.97 | 3.58 | 1.74 |
| 11.01.2013 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 3 - 2 | Цюрих | 6.33 | 4.00 | 1.42 |
| 12.05.2007 | Суперлига | Цюрих | 0 - 0 | Шафхаузен | 1.25 | 4.85 | 9.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шафхаузен имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.17 | 4.03 | 1.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.11 | 1.21 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.90 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра