Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:00
Шафхаузен
Винтертур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шафхаузен, а гостите от Винтертур. Разстоянието между двата града е 23.6 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Брайте, който има капацитет от 7 300 места, от които седящи 1 300. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Брайте. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шафхаузен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 3 - 2 | Шафхаузен | 1.95 | 3.41 | 3.42 |
| 05.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Шафхаузен | 1.84 | 3.53 | 3.67 |
| 26.01.2017 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 5 - 1 | Санкт Гален | - | - | - |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 3 - 4 | Шафхаузен | 1.21 | 5.65 | 8.89 |
| 11.12.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 4 - 0 | Шафхаузен | 2.80 | 3.23 | 2.31 |
| 04.12.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 2 | Киасо | 1.68 | 3.60 | 4.38 |
| 27.11.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.15 | 3.27 | 3.02 |
| 21.11.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 3 | Аарау | 2.78 | 3.35 | 2.26 |
| 05.11.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 4 | Ксамакс | 2.59 | 3.25 | 2.45 |
| 02.11.2016 | Купа на Швейцария | Шафхаузен | 1 - 1 | Сион | 7.05 | 4.72 | 1.35 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Волен | 2.28 | 3.14 | 2.92 |
| 11.02.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 4 | Сервет | 2.77 | 3.26 | 2.32 |
| 04.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 4 - 1 | Винтертур | 2.46 | 3.05 | 2.74 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 3 - 1 | Винтертур | 1.49 | 4.03 | 5.11 |
| 06.01.2017 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 4 - 1 | Винтертур | 1.86 | 3.88 | 3.30 |
| 12.12.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 2 | Цюрих | 6.43 | 4.42 | 1.39 |
| 03.12.2016 | Чалъндж Лига | Сервет | 1 - 1 | Винтертур | 1.86 | 3.45 | 3.66 |
| 27.11.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.15 | 3.27 | 3.02 |
| 19.11.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 0 | Винтертур | 2.69 | 3.31 | 2.35 |
| 05.11.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 0 | Ле Монт | 1.87 | 3.33 | 3.75 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.15 | 3.27 | 3.02 |
| 22.09.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Винтертур | 2.01 | 3.32 | 3.29 |
| 18.04.2016 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Винтертур | 1.87 | 3.33 | 3.76 |
| 20.02.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 0 | Шафхаузен | 1.93 | 3.39 | 3.46 |
| 08.11.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 2 | Шафхаузен | 2.05 | 3.33 | 3.20 |
| 10.08.2015 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 2 | Винтертур | 2.17 | 3.35 | 2.89 |
| 20.04.2015 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 2 | Винтертур | 2.02 | 3.34 | 3.23 |
| 02.03.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.74 | 3.55 | 4.01 |
| 27.10.2014 | Чалъндж Лига | Винтертур | 3 - 2 | Шафхаузен | 2.09 | 3.33 | 3.06 |
| 01.09.2014 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 4 | Винтертур | 2.43 | 3.23 | 2.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шафхаузен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 25.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 21 | +41 | 52 |
| 2 | Ксамакс | 21 | +17 | 43 |
| 3 | Сервет | 21 | +2 | 34 |
| 4 | Аарау | 21 | +2 | 33 |
| 5 | Ле Монт | 21 | -8 | 25 |
| 6 | Вил | 20 | +3 | 24 |
| 7 | Волен | 21 | -13 | 22 |
| 8 | Винтертур | 21 | -14 | 21 |
| 9 | Киасо | 21 | -12 | 18 |
| 10 | Шафхаузен | 20 | -18 | 14 |
Хронология в първенството
| Шафхаузен | |
| Винтертур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шафхаузен | Шафхаузен | Винтертур | Винтертур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Сервет | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Аарау | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Ле Монт | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Вил | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 7 | Волен | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Винтертур | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 9 | Киасо | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 10 | Шафхаузен | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Шафхаузен | Винтертур | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 14 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 4 | 7 |
Форма в шампионата
| Шафхаузен | Винтертур | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 14 |
5
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 7 |
1
4 5 |
Голове в шампионата
| Шафхаузен | Винтертур | |
|
Вкарани
Получени |
25
43 |
21
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
19 |
9
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
