Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 20 септември, 2026
15:30
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.27 |
3.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.30 |
1.78 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.42 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шамахи, а гостите от Нахичеван.
Разстоянието между двата града е 317.5 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамахи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 1 |
Шамахи |
2.57 |
2.98 |
2.61 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 4 |
Шамахи |
2.58 |
2.85 |
2.70 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Шамахи |
1.93 |
3.15 |
3.71 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
0 - 0 |
Шамахи |
1.52 |
3.67 |
5.63 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Карабах Агдам |
3 - 1 |
Шамахи |
1.46 |
4.18 |
5.45 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
3 - 1 |
Шамахи |
2.14 |
2.95 |
3.27 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
3 - 2 |
Туран Товуз |
3.73 |
3.01 |
1.95 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
3 - 0 |
Шамахи |
1.48 |
3.86 |
5.75 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 3 |
Сабах Баку |
5.53 |
3.73 |
1.51 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.97 |
3.03 |
3.59 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Араз-Нахичеван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 2 |
Туран Товуз |
4.88 |
3.51 |
1.61 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Карабах Агдам |
3 - 2 |
Араз-Нахичеван |
1.17 |
6.08 |
11.86 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Сабах Баку |
6.56 |
4.34 |
1.37 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
5 - 0 |
Араз-Нахичеван |
1.46 |
3.91 |
5.97 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 0 |
Имишли |
2.00 |
3.11 |
3.43 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
3 - 2 |
Зира Баку |
3.45 |
3.24 |
1.93 |
| 15.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.99 |
3.22 |
3.29 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.18 |
3.14 |
2.92 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Имишли |
2.44 |
2.99 |
2.67 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.02 |
3.18 |
3.23 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.34 |
3.02 |
2.78 |
| 21.12.2025 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 0 |
Шамахи |
2.11 |
2.87 |
3.33 |
| 27.09.2025 |
Висша Лига |
Шамахи |
1 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.81 |
2.89 |
2.38 |
| 17.05.2025 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Араз-Нахичеван |
3.16 |
2.74 |
2.30 |
| 14.03.2025 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
1 - 1 |
Шамахи |
1.83 |
3.02 |
4.02 |
| 19.10.2024 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Араз-Нахичеван |
3.32 |
2.94 |
2.10 |
| 10.08.2024 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
1 - 0 |
Шамахи |
2.10 |
3.14 |
3.06 |
| 12.09.2014 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
1 - 3 |
Шамахи *** |
4.05 |
3.55 |
1.73 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шамахи имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 20.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Баку |
6 |
5 |
0 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
15 |
| 2 |
Сабах Баку |
5 |
5 |
0 |
0 |
14 |
1 |
+13 |
15 |
| 3 |
Карабах Агдам |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 4 |
Туран Товуз |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 5 |
Зира Баку |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 6 |
Шамахи |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
Капаз Ганджа |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 8 |
Имишли |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 9 |
Габала |
6 |
1 |
1 |
4 |
2 |
7 |
-5 |
4 |
| 10 |
Шафа Баку |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
11 |
-9 |
3 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
2 |
| 12 |
Сумгаит |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шамахи |
|
| Араз-Нахичеван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шамахи |
Шамахи |
|
Араз-Нахичеван |
Араз-Нахичеван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Карабах Агдам |
|
3 - 1 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Туран Товуз |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Зира Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Шамахи |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Капаз Ганджа |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Имишли |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Габала |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Шафа Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Сумгаит |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шамахи |
Араз-Нахичеван |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
5 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
60% |
40% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
60% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
4.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
50% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.27 |
3.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.30 |
1.78 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.42 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите