Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
14:00
14:00
Шамахи
Шафа Баку
Прогнози на потребителите
1 100% за Шамахи
X 0% за равен
2 0% за Шафа Баку
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.45 | 4.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.27 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шамахи, а гостите от Баку. Разстоянието между двата града е 109.4 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамахи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 1 | Шамахи | 1.76 | 3.29 | 4.25 |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Шамахи | 2 - 1 | Араз-Нахичеван | 1.90 | 3.27 | 3.65 |
| 12.09.2026 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | Шамахи | 2.57 | 2.98 | 2.61 |
| 04.09.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 4 | Шамахи | 2.58 | 2.85 | 2.70 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | Габала | 0 - 0 | Шамахи | 1.93 | 3.15 | 3.71 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Туран Товуз | 0 - 0 | Шамахи | 1.52 | 3.67 | 5.63 |
| 17.08.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 3 - 1 | Шамахи | 1.46 | 4.18 | 5.45 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Габала | 3 - 1 | Шамахи | 2.14 | 2.95 | 3.27 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | Шамахи | 3 - 2 | Туран Товуз | 3.73 | 3.01 | 1.95 |
| 10.05.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 3 - 0 | Шамахи | 1.48 | 3.86 | 5.75 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи в последните 2 домакинства.
Шафа Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Висша Лига | Шафа Баку | 0 - 1 | Туран Товуз | 6.26 | 4.00 | 1.43 |
| 18.09.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 1 - 0 | Шафа Баку | 1.11 | 7.43 | 15.00 |
| 14.09.2026 | Висша Лига | Шафа Баку | 0 - 3 | Сабах Баку | 8.38 | 5.06 | 1.27 |
| 05.09.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 4 - 1 | Шафа Баку | 1.22 | 5.39 | 10.43 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | Шафа Баку | 0 - 1 | Имишли | 2.03 | 3.06 | 3.43 |
| 22.08.2026 | Висша Лига | Габала | 0 - 1 | Шафа Баку | 1.90 | 3.20 | 3.74 |
| 16.08.2026 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 0 | Шафа Баку | 1.48 | 4.02 | 5.64 |
Общо 1 победа и 6 загуби в последните 7 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Висша Лига класиране към 16.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 7 | +13 | 16 |
| 2 | Сабах Баку | 6 | +13 | 16 |
| 3 | Карабах Агдам | 6 | +7 | 16 |
| 4 | Туран Товуз | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Зира Баку | 7 | -1 | 11 |
| 6 | Шамахи | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Капаз Ганджа | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Сумгаит | 6 | -1 | 5 |
| 9 | Габала | 7 | -8 | 4 |
| 10 | Имишли | 7 | -7 | 4 |
| 11 | Шафа Баку | 7 | -10 | 3 |
| 12 | Араз-Нахичеван | 7 | -10 | 2 |
Хронология в първенството
| Шамахи | |
| Шафа Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шамахи | Шамахи | Шафа Баку | Шафа Баку | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нефтчи Баку | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 2 | Сабах Баку | 0 - 3 | ||||||
| 3 | Карабах Агдам | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Туран Товуз | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Зира Баку | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Шамахи | - | - | - | ||||
| 7 | Капаз Ганджа | 1 - 4 | ||||||
| 8 | Сумгаит | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Габала | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Имишли | 0 - 1 | ||||||
| 11 | Шафа Баку | - | - | - | ||||
| 12 | Араз-Нахичеван | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Шамахи | Шафа Баку | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 4 | 0 |
| Загуби | 1 | 6 |
| Вкарани Голове | 9 | 2 |
| Получени Голове | 7 | 12 |
| Средно Вкарани | 1.29 | 0.29 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.71 |
| Мачове Вкарал | 71% | 29% |
| Мачове Получил | 71% | 86% |
| Гол/Гол | 71% | 14% |
| Над 1.5 | 71% | 43% |
| Над 2.5 | 43% | 29% |
| Над 3.5 | 29% | 14% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 3 |
| Вкарани Голове | 2 | 2 |
| Получени Голове | 1 | 7 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.50 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.75 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 100% | 75% |
| Гол/Гол | 100% | 25% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 100% | 25% |
| Над 3.5 | 0% | 25% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.45 | 4.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.27 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Шамахи
X 0% за равен
2 0% за Шафа Баку
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
