Азербайджан - Висша Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.19 |
3.07 |
2.07 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
1.30 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.26 |
1.46 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.37 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.59 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
3.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шамахи, а гостите от Товуз.
Разстоянието между двата града е 256.7 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамахи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
3 - 0 |
Шамахи |
1.48 |
3.86 |
5.75 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 3 |
Сабах Баку |
5.53 |
3.73 |
1.51 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.97 |
3.03 |
3.59 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
1 - 0 |
Шамахи |
3.86 |
3.16 |
1.87 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 0 |
Карабах Агдам |
7.80 |
4.38 |
1.33 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Шамахи |
1.76 |
3.04 |
4.60 |
| 18.03.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.34 |
3.02 |
2.78 |
| 13.03.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 1 |
Шамахи |
2.26 |
2.86 |
3.10 |
| 08.03.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 0 |
Имишли |
2.09 |
2.89 |
3.43 |
| 04.03.2026 |
Купа на Азербайджан |
Карабах Агдам |
3 - 1 |
Шамахи |
1.16 |
6.12 |
12.11 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Туран Товуз - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Карван Евлах |
1.22 |
5.16 |
9.97 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Карабах Агдам |
2 - 1 |
Туран Товуз |
1.46 |
3.83 |
5.95 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Зира Баку |
2.21 |
2.95 |
3.17 |
| 21.04.2026 |
Купа на Азербайджан |
Зира Баку |
0 - 0 |
Туран Товуз |
2.12 |
2.88 |
3.38 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 3 |
Туран Товуз |
3.25 |
3.16 |
2.02 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.68 |
3.37 |
4.54 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
1 - 1 |
Туран Товуз |
4.68 |
3.22 |
1.70 |
| 03.04.2026 |
Купа на Азербайджан |
Туран Товуз |
0 - 2 |
Зира Баку |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
3 - 2 |
Габала |
1.52 |
3.63 |
5.51 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 1 |
Туран Товуз |
5.88 |
3.45 |
1.53 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.02.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 0 |
Туран Товуз |
3.23 |
3.00 |
2.12 |
| 02.11.2025 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Шамахи |
1.55 |
3.48 |
5.65 |
| 25.04.2025 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Шамахи |
1.58 |
3.58 |
5.01 |
| 23.02.2025 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
3.24 |
3.02 |
2.07 |
| 09.12.2024 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
3 - 2 |
Шамахи |
1.37 |
4.01 |
7.38 |
| 29.09.2024 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 2 |
Туран Товуз |
2.74 |
3.02 |
2.35 |
| 09.04.2023 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Шамахи |
1.79 |
3.10 |
4.10 |
| 06.02.2023 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
2.44 |
2.93 |
2.69 |
| 22.11.2022 |
Купа на Азербайджан |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
2.30 |
2.78 |
3.01 |
| 04.11.2022 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 3 |
Шамахи |
1.96 |
3.20 |
3.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шамахи имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сабах Баку |
31 |
23 |
6 |
2 |
72 |
22 |
+50 |
75 |
| 2 |
Карабах Агдам |
31 |
19 |
6 |
6 |
64 |
24 |
+40 |
63 |
| 3 |
Туран Товуз |
31 |
17 |
8 |
6 |
41 |
22 |
+19 |
59 |
| 4 |
Нефтчи Баку |
31 |
14 |
11 |
6 |
54 |
31 |
+23 |
53 |
| 5 |
Зира Баку |
31 |
12 |
14 |
5 |
39 |
32 |
+7 |
50 |
| 6 |
Сумгаит |
31 |
12 |
5 |
14 |
41 |
43 |
-2 |
41 |
| 7 |
Араз-Нахичеван |
31 |
11 |
7 |
13 |
39 |
56 |
-17 |
40 |
| 8 |
Шамахи |
31 |
8 |
11 |
12 |
27 |
35 |
-8 |
35 |
| 9 |
Имишли |
31 |
7 |
12 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
33 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
31 |
8 |
3 |
20 |
25 |
58 |
-33 |
27 |
| 11 |
Габала |
31 |
5 |
6 |
20 |
27 |
47 |
-20 |
21 |
| 12 |
Карван Евлах |
31 |
3 |
5 |
23 |
21 |
63 |
-42 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шамахи |
|
| Туран Товуз |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шамахи |
Шамахи |
|
Туран Товуз |
Туран Товуз |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сабах Баку |
0 - 3 |
0 - 0 |
0 - 3 |
|
1 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Карабах Агдам |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Туран Товуз |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Нефтчи Баку |
2 - 2 |
3 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Зира Баку |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Сумгаит |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 7 |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 8 |
Шамахи |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Имишли |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Габала |
0 - 4 |
0 - 1 |
0 - 4 |
|
3 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Карван Евлах |
3 - 0 |
1 - 0 |
3 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шамахи |
Туран Товуз |
| Победи |
8 |
17 |
| Равни |
11 |
8 |
| Загуби |
12 |
6 |
| Вкарани Голове |
27 |
41 |
| Получени Голове |
35 |
22 |
| Средно Вкарани |
0.87 |
1.32 |
| Средно Получени |
1.13 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
61% |
81% |
| Мачове Получил |
58% |
48% |
| Гол/Гол |
39% |
42% |
| Над 1.5 |
65% |
65% |
| Над 2.5 |
42% |
42% |
| Над 3.5 |
10% |
6% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
8 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани Голове |
15 |
20 |
| Получени Голове |
22 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.94 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.38 |
0.56 |
| Мачове Вкарал |
62% |
75% |
| Мачове Получил |
62% |
44% |
| Гол/Гол |
44% |
31% |
| Над 1.5 |
69% |
62% |
| Над 2.5 |
56% |
31% |
| Над 3.5 |
19% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.19 |
3.07 |
2.07 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
1.30 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.26 |
1.46 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.37 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.59 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
3.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака