Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Шамоа Ниор
Бурж-Перона
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.40 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниор, а гостите от Перона. Разстоянието между двата града е 435.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Рене Гаяр, който има капацитет от 10 898 места, от които седящи 9 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Рене Гаяр. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 0 | Шамоа Ниор | 2.23 | 2.94 | 3.34 |
| 20.01.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Амиен | 2.57 | 2.87 | 2.85 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 2 | Лавал | 2.20 | 2.86 | 3.54 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Страсбург | 3 - 0 | Шамоа Ниор | 1.69 | 3.14 | 5.71 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Льо Авър | 2.59 | 2.90 | 2.79 |
| 28.11.2016 | Лига 2 | Реймс | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.76 | 3.27 | 4.68 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Аячо | 2.17 | 2.88 | 3.56 |
| 21.11.2016 | Лига 2 | Брест | 2 - 3 | Шамоа Ниор | 1.94 | 2.98 | 4.20 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 0 | Сошо | 2.67 | 2.78 | 2.83 |
| 29.10.2016 | Лига 2 | Оксер | 0 - 4 | Шамоа Ниор | 2.28 | 2.92 | 3.25 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Аячо | 2.63 | 2.84 | 2.82 |
| 20.01.2017 | Лига 2 | Оксер | 0 - 2 | Бурж-Перона | 2.14 | 3.02 | 3.44 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Реймс | 2.97 | 2.95 | 2.44 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Брест | 0 - 0 | Бурж-Перона | 1.68 | 3.39 | 5.08 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.33 | 3.02 | 3.04 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Сошо | 1 - 1 | Бурж-Перона | 1.83 | 3.08 | 4.64 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 4 - 1 | Ред Стар Париж | 2.29 | 2.95 | 3.20 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Фрежус Сент Рафаел | 3 - 1 | Бурж-Перона | 3.24 | 3.23 | 2.05 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 2 | Шамоа Ниор | 2.43 | 2.93 | 2.99 |
| 22.04.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.30 | 4.12 |
| 01.12.2015 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 1 | Шамоа Ниор | 2.27 | 3.02 | 3.16 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шамоа Ниор имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 03.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 22 | +6 | 41 |
| 2 | Реймс | 22 | +6 | 37 |
| 3 | Амиен | 22 | +9 | 35 |
| 4 | Ланс | 22 | +5 | 35 |
| 5 | Троа | 22 | +3 | 35 |
| 6 | Страсбург | 21 | +5 | 33 |
| 7 | Сошо | 22 | +4 | 33 |
| 8 | Газелек Аячо | 22 | +4 | 31 |
| 9 | Бурж-Перона | 22 | +3 | 31 |
| 10 | Ним | 22 | +5 | 30 |
| 11 | Шамоа Ниор | 22 | -2 | 30 |
| 12 | Клермонт Фут | 22 | +3 | 29 |
| 13 | Валансиен | 22 | +2 | 28 |
| 14 | Льо Авър | 22 | 0 | 28 |
| 15 | Аячо | 22 | -4 | 27 |
| 16 | Ред Стар Париж | 22 | -11 | 22 |
| 17 | Лавал | 22 | -5 | 21 |
| 18 | Тур | 21 | -9 | 19 |
| 19 | Оксер | 22 | -12 | 19 |
| 20 | Орлеан | 22 | -12 | 14 |
Хронология в първенството
| Шамоа Ниор | |
| Бурж-Перона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шамоа Ниор | Шамоа Ниор | Бурж-Перона | Бурж-Перона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Реймс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Амиен | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 4 | |||
| 4 | Ланс | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 5 | Троа | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Страсбург | 3 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Газелек Аячо | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Бурж-Перона | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Ним | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Шамоа Ниор | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 12 | Клермонт Фут | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Валансиен | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 14 | Льо Авър | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 15 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 16 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 17 | Лавал | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | |||
| 18 | Тур | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 19 | Оксер | 0 - 4 | 2 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 20 | Орлеан | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Шамоа Ниор | Бурж-Перона | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 30 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 17 | 11 |
Форма в шампионата
| Шамоа Ниор | Бурж-Перона | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 6 |
7
10 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 2 |
2
5 3 |
Голове в шампионата
| Шамоа Ниор | Бурж-Перона | |
|
Вкарани
Получени |
26
28 |
28
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
13 |
10
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.40 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
