Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Шамоа Ниор
Лавал
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 2.90 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.42 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниор, а гостите от Лавал. Разстоянието между двата града е 195.3 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Рене Гаяр, който има капацитет от 10 898 места, от които седящи 9 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Рене Гаяр. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2016 | Лига 2 | Страсбург | 3 - 0 | Шамоа Ниор | 1.69 | 3.14 | 5.71 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Льо Авър | 2.59 | 2.90 | 2.79 |
| 28.11.2016 | Лига 2 | Реймс | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.76 | 3.27 | 4.68 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Аячо | 2.17 | 2.88 | 3.56 |
| 21.11.2016 | Лига 2 | Брест | 2 - 3 | Шамоа Ниор | 1.94 | 2.98 | 4.20 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 0 | Сошо | 2.67 | 2.78 | 2.83 |
| 29.10.2016 | Лига 2 | Оксер | 0 - 4 | Шамоа Ниор | 2.28 | 2.92 | 3.25 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Клермонт Фут | 2.47 | 2.90 | 2.97 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 1.94 | 2.98 | 4.21 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Орлеан | 2.23 | 2.84 | 3.46 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Лавал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2017 | Купа на Франция | Авранш | 3 - 1 | Лавал | 2.04 | 3.09 | 3.60 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Лавал | 2 - 2 | Амиен | 2.64 | 2.78 | 2.87 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Тур | 1 - 1 | Лавал | 2.44 | 2.73 | 3.17 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Лавал | 0 - 1 | Ланс | 3.22 | 2.79 | 2.39 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Страсбург | 1 - 0 | Лавал | 1.92 | 2.96 | 4.31 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Реймс | 0 - 2 | Лавал | 1.65 | 3.25 | 5.73 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Лавал | 2 - 1 | Конкарно | 2.11 | 3.03 | 3.53 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Лавал | 0 - 2 | Льо Авър | 2.90 | 2.84 | 2.55 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Аячо | 1 - 3 | Лавал | 2.03 | 2.90 | 4.00 |
| 25.10.2016 | Купа на Лигата | Лавал | 0 - 2 | Монпелие | 3.42 | 3.20 | 2.11 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2016 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.60 | 2.80 | 2.90 |
| 29.01.2016 | Лига 2 | Лавал | 0 - 0 | Шамоа Ниор | 2.43 | 2.99 | 3.02 |
| 28.08.2015 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Лавал | 2.20 | 2.91 | 3.49 |
| 22.05.2015 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Лавал | 1.70 | 3.58 | 4.65 |
| 01.08.2014 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.36 | 3.00 | 3.05 |
| 25.04.2014 | Лига 2 | Лавал | 2 - 4 | Шамоа Ниор | 2.31 | 3.07 | 3.05 |
| 29.11.2013 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Лавал | 1.80 | 3.24 | 4.46 |
| 25.01.2013 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Лавал | 1.95 | 3.13 | 3.88 |
| 17.08.2012 | Лига 2 | Лавал | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 2.16 | 3.04 | 3.32 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шамоа Ниор имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 13.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 19 | +5 | 35 |
| 2 | Реймс | 19 | +6 | 33 |
| 3 | Ланс | 19 | +7 | 32 |
| 4 | Страсбург | 19 | +6 | 32 |
| 5 | Сошо | 19 | +6 | 32 |
| 6 | Троа | 19 | +4 | 32 |
| 7 | Амиен | 19 | +8 | 29 |
| 8 | Льо Авър | 19 | +2 | 27 |
| 9 | Ним | 19 | +3 | 25 |
| 10 | Клермонт Фут | 19 | +2 | 25 |
| 11 | Шамоа Ниор | 19 | -3 | 25 |
| 12 | Валансиен | 19 | +2 | 24 |
| 13 | Газелек Аячо | 19 | +1 | 24 |
| 14 | Бурж-Перона | 19 | -1 | 22 |
| 15 | Аячо | 19 | -5 | 21 |
| 16 | Ред Стар Париж | 19 | -9 | 19 |
| 17 | Тур | 19 | -8 | 18 |
| 18 | Лавал | 19 | -6 | 16 |
| 19 | Оксер | 19 | -9 | 16 |
| 20 | Орлеан | 19 | -11 | 11 |
Хронология в първенството
| Шамоа Ниор | |
| Лавал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шамоа Ниор | Шамоа Ниор | Лавал | Лавал | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 2 - 3 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Реймс | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 3 | Ланс | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Страсбург | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Троа | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Амиен | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 8 | Льо Авър | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 9 | Ним | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 10 | Клермонт Фут | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Шамоа Ниор | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 12 | Валансиен | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Газелек Аячо | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Бурж-Перона | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 16 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Тур | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Лавал | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Оксер | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 20 | Орлеан | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Шамоа Ниор | Лавал | |
| Позиция | 11 | 18 |
| Точки | 25 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 13 | 9 |
Форма в шампионата
| Шамоа Ниор | Лавал | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 6 |
3
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| Шамоа Ниор | Лавал | |
|
Вкарани
Получени |
22
25 |
14
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
10 |
6
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 2.90 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.42 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
