Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Шамоа Ниор
Реймс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.90 | 3.40 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.33 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниор, а гостите от Реймс. Разстоянието между двата града е 467.3 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Рене Гаяр, който има капацитет от 10 898 места, от които седящи 9 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Рене Гаяр. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 2.08 | 3.08 | 3.53 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Брест | 2.75 | 2.97 | 2.60 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Сошо | 2 - 2 | Шамоа Ниор | 1.99 | 3.02 | 3.93 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Оксер | 2.31 | 2.98 | 3.15 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.09 | 3.05 | 3.54 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Валансиен | 2.05 | 2.99 | 3.75 |
| 04.03.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.20 | 2.91 | 3.44 |
| 01.03.2017 | Купа на Франция | Шамоа Ниор | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 15.65 | 6.88 | 1.16 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 3 | Ред Стар Париж | 2.00 | 2.96 | 4.00 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.98 | 2.99 | 4.01 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Реймс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Ним | 1.82 | 3.33 | 4.22 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Лавал | 5 - 2 | Реймс | 3.46 | 3.03 | 2.13 |
| 08.04.2017 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Страсбург | 1.94 | 3.11 | 4.01 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 1 | Реймс | 2.59 | 2.86 | 2.85 |
| 18.03.2017 | Лига 2 | Реймс | 0 - 2 | Ланс | 2.13 | 2.94 | 3.57 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Реймс | 3 - 0 | Аячо | 1.62 | 3.33 | 5.91 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Оксер | 1 - 2 | Реймс | 2.92 | 2.81 | 2.54 |
| 27.02.2017 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Брест | 2.03 | 2.93 | 3.94 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Реймс | 2.68 | 2.87 | 2.74 |
| 11.02.2017 | Лига 2 | Реймс | 0 - 1 | Сошо | 2.12 | 2.89 | 3.67 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2016 | Лига 2 | Реймс | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.76 | 3.27 | 4.68 |
Лига 2 класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Страсбург | 34 | +13 | 59 |
| 2 | Брест | 34 | +11 | 59 |
| 3 | Ним | 34 | +15 | 55 |
| 4 | Ланс | 34 | +11 | 55 |
| 5 | Амиен | 34 | +12 | 54 |
| 6 | Троа | 34 | +11 | 54 |
| 7 | Реймс | 34 | +5 | 52 |
| 8 | Газелек Аячо | 34 | +4 | 48 |
| 9 | Льо Авър | 34 | +3 | 47 |
| 10 | Шамоа Ниор | 34 | -7 | 47 |
| 11 | Валансиен | 34 | +2 | 43 |
| 12 | Клермонт Фут | 34 | +1 | 42 |
| 13 | Сошо | 34 | -4 | 42 |
| 14 | Аячо | 34 | -10 | 42 |
| 15 | Бурж-Перона | 34 | -7 | 41 |
| 16 | Тур | 34 | -5 | 37 |
| 17 | Оксер | 34 | -13 | 36 |
| 18 | Ред Стар Париж | 34 | -15 | 34 |
| 19 | Орлеан | 34 | -16 | 31 |
| 20 | Лавал | 34 | -11 | 30 |
Хронология в първенството
| Шамоа Ниор | |
| Реймс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шамоа Ниор | Шамоа Ниор | Реймс | Реймс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Страсбург | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 2 | Брест | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Ним | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Ланс | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Амиен | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Троа | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | |||
| 7 | Реймс | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Газелек Аячо | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Льо Авър | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Шамоа Ниор | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Валансиен | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Клермонт Фут | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Аячо | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Бурж-Перона | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Тур | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Оксер | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Ред Стар Париж | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 19 | Орлеан | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 20 | Лавал | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Шамоа Ниор | Реймс | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 47 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 29 | 20 |
Форма в шампионата
| Шамоа Ниор | Реймс | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
11 11 |
13
13 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 4 |
4
8 5 |
Голове в шампионата
| Шамоа Ниор | Реймс | |
|
Вкарани
Получени |
42
49 |
38
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
24 |
17
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.90 | 3.40 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.33 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
