Ирландия - Купа на Лигата (2017)
понеделник, 17 април, 2017
21:30
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
4.50 |
9.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.17 |
3.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.04.2017 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талат, а гостите от Дъблин.
Мачът ще се играе в Дъблин,
разстоянието от Дъблин до Талат е
8.7 км.,
а от Дъблин до Дъблин е
0.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тала Стейдиъм,
който има капацитет от
6 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тала Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.57 |
3.68 |
5.48 |
| 07.04.2017 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
5.65 |
3.56 |
1.58 |
| 31.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
3 - 2 |
Фин Харпс |
1.35 |
4.25 |
8.60 |
| 25.03.2017 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
3.61 |
3.15 |
2.02 |
| 17.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 2 |
Корк Сити |
3.56 |
3.17 |
2.02 |
| 13.03.2017 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
1 - 2 |
Шамрок Роувърс |
4.73 |
3.30 |
1.73 |
| 10.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
0 - 1 |
Дери Сити |
1.91 |
3.24 |
3.91 |
| 03.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Бохемианс |
1.50 |
3.74 |
6.30 |
| 24.02.2017 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
1.89 |
3.25 |
3.98 |
| 28.10.2016 |
Висша Дивизия |
Лонгфорд Таун |
2 - 4 |
Шамрок Роувърс |
4.71 |
3.82 |
1.62 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Бохемианс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2017 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 2 |
Корк Сити |
8.26 |
4.41 |
1.34 |
| 08.04.2017 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Бохемианс |
2.01 |
3.13 |
3.64 |
| 04.04.2017 |
Купа на Лигата |
Бохемианс |
1 - 0 |
Кабинтили |
1.79 |
3.47 |
4.00 |
| 31.03.2017 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 4 |
Сейнт Патрикс |
2.86 |
3.05 |
2.41 |
| 25.03.2017 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
0 - 1 |
Бохемианс |
2.61 |
3.07 |
2.62 |
| 17.03.2017 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Голуей Юнайтед |
2.23 |
3.15 |
3.07 |
| 13.03.2017 |
Висша Дивизия |
Лимерик |
0 - 1 |
Бохемианс |
1.53 |
3.96 |
5.35 |
| 10.03.2017 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
3 - 2 |
Брей Уондърърс |
3.98 |
3.24 |
1.88 |
| 03.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Бохемианс |
1.50 |
3.74 |
6.30 |
| 24.02.2017 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 4 |
Дери Сити |
3.49 |
3.08 |
2.08 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.03.2017 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Бохемианс |
1.50 |
3.74 |
6.30 |
| 07.10.2016 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.27 |
3.12 |
2.15 |
| 15.07.2016 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
3 - 1 |
Бохемианс |
1.89 |
3.25 |
3.85 |
| 15.04.2016 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 4 |
Шамрок Роувърс |
3.18 |
3.05 |
2.17 |
| 05.09.2015 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 1 |
Бохемианс |
1.41 |
4.03 |
7.38 |
| 12.06.2015 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
3 - 1 |
Шамрок Роувърс |
3.94 |
3.19 |
1.90 |
| 27.03.2015 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
0 - 0 |
Бохемианс |
1.69 |
3.46 |
4.71 |
| 23.09.2014 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Шамрок Роувърс |
3.41 |
3.20 |
2.03 |
| 04.08.2014 |
Купа на Лигата |
Бохемианс |
0 - 2 |
Шамрок Роувърс |
3.05 |
3.10 |
2.21 |
| 23.05.2014 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
0 - 0 |
Бохемианс |
1.49 |
3.79 |
6.13 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шамрок Роувърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране във Висша Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Корк Сити |
9 |
9 |
0 |
0 |
23 |
4 |
+19 |
27 |
| 2 |
Дъндолк |
9 |
6 |
0 |
3 |
18 |
10 |
+8 |
18 |
| 3 |
Брей Уондърърс |
9 |
6 |
0 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
18 |
| 4 |
Лимерик |
8 |
4 |
1 |
3 |
12 |
7 |
+5 |
13 |
| 5 |
Дери Сити |
7 |
4 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
12 |
| 6 |
Шамрок Роувърс |
9 |
4 |
0 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 7 |
Фин Харпс |
9 |
3 |
2 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
11 |
| 8 |
Бохемианс |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
10 |
| 9 |
Дрогеда Юнайтед |
9 |
3 |
0 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
9 |
| 10 |
Сейнт Патрикс |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
8 |
| 11 |
Слиго Роувърс |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
| 12 |
Голуей Юнайтед |
8 |
0 |
4 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
4.50 |
9.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.17 |
3.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.04.2017 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите