Ирландия - Висша Дивизия (2017)
21:30
Шамрок Роувърс
Бохемианс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талат, а гостите от Дъблин. Мачът ще се играе в Дъблин, разстоянието от Дъблин до Талат е 8.7 км., а от Дъблин до Дъблин е 0.0 км. Мачът ще се играе на стадион Тала Стейдиъм, който има капацитет от 6 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тала Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 1 | Шамрок Роувърс | 1.89 | 3.25 | 3.98 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 4 | Шамрок Роувърс | 4.71 | 3.82 | 1.62 |
| 21.10.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Брей Уондърърс | 2.05 | 3.20 | 3.41 |
| 14.10.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 3 | Дъндолк | 4.98 | 3.60 | 1.63 |
| 07.10.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.27 | 3.13 | 2.15 |
| 27.09.2016 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 2 | Шамрок Роувърс | 2.19 | 3.13 | 3.16 |
| 23.09.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 4 - 2 | Голуей Юнайтед | 1.75 | 3.36 | 4.46 |
| 20.09.2016 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 1 | Шамрок Роувърс | 1.30 | 4.53 | 9.55 |
| 16.09.2016 | Висша Дивизия | Корк Сити | 3 - 0 | Шамрок Роувърс | 1.56 | 3.56 | 5.85 |
| 09.09.2016 | Купа на Ирландия | Шамрок Роувърс | 0 - 5 | Корк Сити | 3.51 | 3.10 | 2.05 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Бохемианс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 4 | Дери Сити | 3.49 | 3.08 | 2.08 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 1 - 0 | Бохемианс | 3.81 | 3.34 | 1.89 |
| 23.10.2016 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 1 | Бохемианс | 1.23 | 5.38 | 11.06 |
| 14.10.2016 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 1 | Бохемианс | 1.63 | 3.63 | 4.89 |
| 07.10.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.27 | 3.13 | 2.15 |
| 30.09.2016 | Висша Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 1 | Бохемианс | 2.18 | 3.11 | 3.24 |
| 23.09.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.72 | 3.57 | 4.39 |
| 19.09.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Уексфорд | 1.70 | 3.49 | 4.57 |
| 16.09.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 2 - 0 | Бохемианс | 2.45 | 3.06 | 2.81 |
| 02.09.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 2 | Дъндолк | 6.24 | 3.84 | 1.47 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.27 | 3.13 | 2.15 |
| 15.07.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.89 | 3.25 | 3.85 |
| 15.04.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 4 | Шамрок Роувърс | 3.18 | 3.05 | 2.17 |
| 05.09.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс | 1.41 | 4.03 | 7.38 |
| 12.06.2015 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.94 | 3.19 | 1.90 |
| 27.03.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Бохемианс | 1.69 | 3.46 | 4.71 |
| 23.09.2014 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.41 | 3.20 | 2.03 |
| 04.08.2014 | Купа на Лигата | Бохемианс | 0 - 2 | Шамрок Роувърс | 3.05 | 3.10 | 2.21 |
| 23.05.2014 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Бохемианс | 1.49 | 3.79 | 6.13 |
| 28.04.2014 | Приятелски срещи | Шамрок Роувърс | 3 - 0 | Бохемианс | 1.36 | 4.00 | 7.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шамрок Роувърс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 03.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лимерик | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Дери Сити | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Брей Уондърърс | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Дъндолк | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Дрогеда Юнайтед | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Корк Сити | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Сейнт Патрикс | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Шамрок Роувърс | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Голуей Юнайтед | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Фин Харпс | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Бохемианс | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Слиго Роувърс | 1 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Шамрок Роувърс | |
| Бохемианс | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Шамрок Роувърс | Бохемианс | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Шамрок Роувърс | Бохемианс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Шамрок Роувърс | Бохемианс | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
1
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
