Ирландия - Висша Дивизия (2017)
22:00
Шамрок Роувърс
Голуей Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талат, а гостите от Голуей. Мачът ще се играе в Дъблин, разстоянието от Дъблин до Талат е 8.7 км., а от Дъблин до Голуей е 186.2 км. Мачът ще се играе на стадион Тала Стейдиъм, който има капацитет от 6 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тала Стейдиъм. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2017 | Висша Дивизия | Дери Сити | 3 - 1 | Шамрок Роувърс | 2.18 | 3.21 | 3.08 |
| 12.05.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 2 | Шамрок Роувърс | 4.16 | 3.34 | 1.81 |
| 05.05.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Дъндолк | 3.49 | 3.24 | 1.98 |
| 02.05.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.27 | 4.95 | 9.93 |
| 28.04.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Лимерик | 2.00 | 3.41 | 3.36 |
| 21.04.2017 | Висша Дивизия | Брей Уондърърс | 4 - 2 | Шамрок Роувърс | 2.76 | 3.18 | 2.40 |
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.33 | 4.22 | 8.59 |
| 14.04.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Слиго Роувърс | 1.57 | 3.68 | 5.48 |
| 07.04.2017 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 1 | Шамрок Роувърс | 5.65 | 3.56 | 1.58 |
| 31.03.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 2 | Фин Харпс | 1.35 | 4.25 | 8.60 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 домакинства.
Голуей Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 2 - 1 | Фин Харпс | 1.68 | 3.47 | 4.69 |
| 12.05.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Корк Сити | 8.33 | 4.39 | 1.34 |
| 08.05.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Дери Сити | 3.15 | 3.19 | 2.15 |
| 05.05.2017 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 2 | Голуей Юнайтед | 2.64 | 3.08 | 2.58 |
| 01.05.2017 | Купа на Лигата | Слиго Роувърс | 0 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.71 | 3.41 | 4.55 |
| 28.04.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 2 - 1 | Дъндолк | 6.61 | 4.07 | 1.44 |
| 21.04.2017 | Висша Дивизия | Лимерик | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.59 | 3.83 | 4.94 |
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Голуей Юнайтед | 2 - 0 | Дери Сити | 4.00 | 3.36 | 1.79 |
| 14.04.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Сейнт Патрикс | 2.88 | 3.11 | 2.36 |
| 07.04.2017 | Висша Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.79 | 3.50 | 4.06 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Шамрок Роувърс | 4.73 | 3.30 | 1.73 |
| 23.09.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 4 - 2 | Голуей Юнайтед | 1.75 | 3.36 | 4.46 |
| 06.09.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.30 | 3.10 | 2.15 |
| 01.04.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.55 | 3.59 | 5.78 |
| 25.09.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.29 | 4.82 | 9.17 |
| 26.06.2015 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Шамрок Роувърс | 5.61 | 3.62 | 1.56 |
| 03.04.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.26 | 4.71 | 11.31 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Шамрок Роувърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Висша Дивизия класиране към 22.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сити | 14 | +33 | 40 |
| 2 | Дъндолк | 14 | +15 | 27 |
| 3 | Брей Уондърърс | 14 | +8 | 25 |
| 4 | Дери Сити | 14 | +8 | 23 |
| 5 | Шамрок Роувърс | 14 | -2 | 19 |
| 6 | Лимерик | 14 | -1 | 17 |
| 7 | Бохемианс | 14 | -12 | 16 |
| 8 | Сейнт Патрикс | 14 | -5 | 14 |
| 9 | Голуей Юнайтед | 14 | -5 | 14 |
| 10 | Слиго Роувърс | 14 | -9 | 14 |
| 11 | Дрогеда Юнайтед | 14 | -15 | 14 |
| 12 | Фин Харпс | 14 | -15 | 11 |
Хронология в първенството
| Шамрок Роувърс | |
| Голуей Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шамрок Роувърс | Шамрок Роувърс | Голуей Юнайтед | Голуей Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Корк Сити | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 2 | Дъндолк | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Брей Уондърърс | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Дери Сити | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | |||
| 5 | Шамрок Роувърс | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 6 | Лимерик | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Бохемианс | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Слиго Роувърс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 12 | Фин Харпс | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Шамрок Роувърс | Голуей Юнайтед | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 19 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 13 | 4 |
Форма в шампионата
| Шамрок Роувърс | Голуей Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 7 |
2
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 2 |
0
4 2 |
Голове в шампионата
| Шамрок Роувърс | Голуей Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
20
22 |
13
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
8 |
5
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
