Ирландия - Купа на Ирландия (2026)
петък, 17 юли, 2026
22:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1, 3 - 0)
Краен победител Шамрок Роувърс
с резултат 3 - 0 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.09 |
5.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.14 |
2.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.51 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.07.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талат, а гостите от Корк.
Мачът ще се играе в Дъблин,
разстоянието от Дъблин до Талат е
8.7 км.,
а от Дъблин до Корк е
219.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тала Стейдиъм,
който има капацитет от
6 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тала Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Шамрок Роувърс |
5 - 1 |
Флориана |
1.27 |
5.33 |
9.34 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Флориана |
2 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.56 |
3.29 |
2.00 |
| 03.07.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
1 - 2 |
Шамрок Роувърс |
5.21 |
3.83 |
1.56 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Хибърниън |
2.19 |
3.42 |
2.74 |
| 26.06.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
3 - 1 |
Голуей Юнайтед |
1.41 |
4.23 |
6.63 |
| 22.06.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 1 |
Дери Сити |
1.76 |
3.36 |
4.33 |
| 19.06.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
0 - 2 |
Шамрок Роувърс |
4.81 |
3.84 |
1.59 |
| 12.06.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
2.59 |
3.12 |
2.56 |
| 29.05.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Сейнт Патрикс |
2.34 |
3.10 |
2.87 |
| 25.05.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 2 |
Шамрок Роувърс |
2.34 |
3.13 |
2.87 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Корк Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Корк Сити |
1 - 6 |
Кардиф |
5.23 |
4.12 |
1.49 |
| 10.07.2026 |
Първа Дивизия |
Корк Сити |
3 - 4 |
Лонгфорд Таун |
1.28 |
4.69 |
7.97 |
| 03.07.2026 |
Първа Дивизия |
Коб Рамблърс |
0 - 1 |
Корк Сити |
4.27 |
3.52 |
1.66 |
| 26.06.2026 |
Първа Дивизия |
Корк Сити |
2 - 0 |
Брей Уондърърс |
1.56 |
3.76 |
4.66 |
| 19.06.2026 |
Първа Дивизия |
Корк Сити |
4 - 0 |
Трити Юнайтед |
1.24 |
4.98 |
8.69 |
| 12.06.2026 |
Първа Дивизия |
Уексфорд |
0 - 2 |
Корк Сити |
3.86 |
3.35 |
1.76 |
| 29.05.2026 |
Първа Дивизия |
Корк Сити |
4 - 0 |
Фин Харпс |
1.28 |
4.67 |
8.00 |
| 25.05.2026 |
Първа Дивизия |
Трити Юнайтед |
0 - 1 |
Корк Сити |
4.87 |
3.56 |
1.56 |
| 22.05.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
0 - 3 |
Корк Сити |
4.63 |
3.46 |
1.62 |
| 16.05.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 2 |
Корк Сити |
4.46 |
3.58 |
1.62 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.11.2025 |
Купа на Ирландия |
Шамрок Роувърс |
2 - 0 |
Корк Сити |
1.41 |
3.97 |
6.99 |
| 19.09.2025 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
1 - 1 |
Шамрок Роувърс |
6.51 |
4.05 |
1.44 |
| 20.06.2025 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
4 - 1 |
Корк Сити |
1.22 |
5.47 |
11.10 |
| 02.05.2025 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
1 - 1 |
Шамрок Роувърс |
5.55 |
3.70 |
1.55 |
| 14.04.2025 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
4 - 1 |
Корк Сити |
1.32 |
4.44 |
8.66 |
| 30.10.2023 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
0 - 0 |
Шамрок Роувърс |
5.80 |
3.91 |
1.53 |
| 06.08.2023 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Корк Сити |
1.34 |
4.64 |
7.77 |
| 26.05.2023 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
1 - 0 |
Шамрок Роувърс |
6.09 |
4.13 |
1.48 |
| 06.03.2023 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
4 - 4 |
Корк Сити |
1.39 |
4.27 |
7.58 |
| 12.09.2020 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
0 - 3 |
Шамрок Роувърс |
12.10 |
5.15 |
1.25 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шамрок Роувърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс класиране във Висша Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
25 |
15 |
5 |
5 |
40 |
22 |
+18 |
50 |
| 2 |
Бохемианс |
25 |
12 |
7 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
43 |
| 3 |
Сейнт Патрикс |
24 |
12 |
6 |
6 |
39 |
20 |
+19 |
42 |
| 4 |
Дъндолк |
24 |
9 |
8 |
7 |
38 |
36 |
+2 |
35 |
| 5 |
Шелбърн |
24 |
8 |
10 |
6 |
35 |
35 |
0 |
34 |
| 6 |
Дери Сити |
25 |
6 |
11 |
8 |
32 |
31 |
+1 |
29 |
| 7 |
Голуей Юнайтед |
23 |
7 |
6 |
10 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 8 |
Дрогеда Юнайтед |
24 |
6 |
7 |
11 |
29 |
41 |
-12 |
25 |
| 9 |
Уотърфорд |
24 |
4 |
9 |
11 |
33 |
47 |
-14 |
21 |
| 10 |
Слиго Роувърс |
24 |
5 |
5 |
14 |
20 |
40 |
-20 |
20 |
Корк Сити класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Корк Сити |
23 |
17 |
3 |
3 |
46 |
15 |
+31 |
54 |
| 2 |
Брей Уондърърс |
23 |
10 |
7 |
6 |
46 |
30 |
+16 |
37 |
| 3 |
УК Дъблин |
23 |
11 |
3 |
9 |
36 |
27 |
+9 |
36 |
| 4 |
Лонгфорд Таун |
23 |
8 |
7 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
31 |
| 5 |
Коб Рамблърс |
23 |
9 |
4 |
10 |
25 |
32 |
-7 |
31 |
| 6 |
Уексфорд |
23 |
7 |
7 |
9 |
27 |
32 |
-5 |
28 |
| 7 |
Атлон Таун |
23 |
7 |
6 |
10 |
21 |
27 |
-6 |
27 |
| 8 |
Кери |
23 |
6 |
8 |
9 |
24 |
29 |
-5 |
26 |
| 9 |
Трити Юнайтед |
23 |
5 |
8 |
10 |
22 |
34 |
-12 |
23 |
| 10 |
Фин Харпс |
23 |
5 |
7 |
11 |
20 |
38 |
-18 |
22 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.09 |
5.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.14 |
2.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.51 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.07.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите