Ирландия - Купа на Лигата (2018)
вторник, 24 април, 2018
21:45
Шамрок Роувърс
Лонгфорд Таун
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.00 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.22 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.04.2018 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талат, а гостите от Лонгфорд.
Мачът ще се играе в Дъблин,
разстоянието от Дъблин до Талат е
8.7 км.,
а от Дъблин до Лонгфорд е
111.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тала Стейдиъм,
който има капацитет от
6 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тала Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.04.2018 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 1 |
Лимерик |
1.33 |
4.46 |
8.19 |
| 16.04.2018 |
Висша Дивизия |
Брей Уондърърс |
1 - 0 |
Шамрок Роувърс |
6.57 |
4.13 |
1.44 |
| 13.04.2018 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 2 |
Бохемианс |
1.53 |
3.64 |
6.02 |
| 06.04.2018 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
1.61 |
3.54 |
5.32 |
| 30.03.2018 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.51 |
3.73 |
6.12 |
| 23.03.2018 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
2 - 1 |
Шамрок Роувърс |
3.67 |
3.01 |
2.05 |
| 19.03.2018 |
Висша Дивизия |
Лимерик |
0 - 1 |
Шамрок Роувърс |
5.20 |
3.83 |
1.56 |
| 16.03.2018 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Сейнт Патрикс |
1.84 |
3.39 |
3.94 |
| 12.03.2018 |
Висша Дивизия |
Корк Сити |
1 - 0 |
Шамрок Роувърс |
1.77 |
3.48 |
4.14 |
| 09.03.2018 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
6 - 1 |
Дери Сити |
1.59 |
3.57 |
5.40 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Лонгфорд Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.04.2018 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 2 |
УК Дъблин |
2.28 |
3.26 |
2.84 |
| 13.04.2018 |
Първа Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.94 |
3.39 |
3.44 |
| 07.04.2018 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
3 - 0 |
Кабинтили |
1.56 |
3.84 |
5.07 |
| 30.03.2018 |
Първа Дивизия |
Голуей Юнайтед |
0 - 0 |
Лонгфорд Таун |
2.04 |
3.40 |
3.20 |
| 24.03.2018 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
5 - 1 |
Атлон Таун |
1.07 |
8.78 |
19.03 |
| 16.03.2018 |
Първа Дивизия |
Шелбърн |
3 - 2 |
Лонгфорд Таун |
2.49 |
3.14 |
2.65 |
| 10.03.2018 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
3 - 0 |
Уексфорд |
1.58 |
3.60 |
5.31 |
| 24.02.2018 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
2 - 2 |
Коб Рамблърс |
2.27 |
3.20 |
2.85 |
| 07.10.2017 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 0 |
Уексфорд |
1.30 |
4.78 |
8.33 |
| 22.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 0 |
Лонгфорд Таун |
1.63 |
3.63 |
4.73 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2017 |
Купа на Лигата |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Лонгфорд Таун |
1.27 |
4.95 |
9.93 |
| 28.10.2016 |
Висша Дивизия |
Лонгфорд Таун |
2 - 4 |
Шамрок Роувърс |
4.71 |
3.82 |
1.62 |
| 05.08.2016 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.24 |
5.36 |
10.28 |
| 07.05.2016 |
Висша Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 2 |
Шамрок Роувърс |
6.61 |
4.05 |
1.44 |
| 14.08.2015 |
Висша Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 3 |
Шамрок Роувърс |
5.71 |
3.79 |
1.53 |
| 15.05.2015 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
3 - 2 |
Лонгфорд Таун |
1.30 |
4.46 |
9.52 |
| 14.03.2015 |
Висша Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 2 |
Шамрок Роувърс |
3.79 |
3.23 |
1.91 |
| 22.08.2014 |
Купа на Ирландия |
Шамрок Роувърс |
3 - 0 |
Лонгфорд Таун |
1.39 |
4.23 |
6.53 |
| 07.02.2013 |
Приятелски срещи |
Шамрок Роувърс |
3 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.20 |
5.42 |
10.67 |
| 21.02.2012 |
Приятелски срещи |
Шамрок Роувърс |
4 - 0 |
Лонгфорд Таун |
1.17 |
6.36 |
10.70 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 10 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Шамрок Роувърс имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 6 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шамрок Роувърс класиране във Висша Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дъндолк |
12 |
8 |
4 |
0 |
24 |
3 |
+21 |
28 |
| 2 |
Корк Сити |
12 |
9 |
1 |
2 |
23 |
7 |
+16 |
28 |
| 3 |
Уотърфорд |
12 |
8 |
0 |
4 |
16 |
9 |
+7 |
24 |
| 4 |
Дери Сити |
11 |
7 |
1 |
3 |
24 |
15 |
+9 |
22 |
| 5 |
Шамрок Роувърс |
13 |
5 |
2 |
6 |
20 |
13 |
+7 |
17 |
| 6 |
Сейнт Патрикс |
12 |
5 |
2 |
5 |
13 |
10 |
+3 |
17 |
| 7 |
Бохемианс |
13 |
3 |
3 |
7 |
11 |
20 |
-9 |
12 |
| 8 |
Слиго Роувърс |
12 |
3 |
2 |
7 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 9 |
Лимерик |
13 |
2 |
4 |
7 |
6 |
25 |
-19 |
10 |
| 10 |
Брей Уондърърс |
12 |
1 |
1 |
10 |
5 |
32 |
-27 |
4 |
Лонгфорд Таун класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УК Дъблин |
8 |
6 |
1 |
1 |
16 |
8 |
+8 |
19 |
| 2 |
Дрогеда Юнайтед |
8 |
5 |
2 |
1 |
28 |
9 |
+19 |
17 |
| 3 |
Шелбърн |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
16 |
| 4 |
Лонгфорд Таун |
8 |
3 |
3 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
12 |
| 5 |
Голуей Юнайтед |
7 |
3 |
3 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
12 |
| 6 |
Фин Харпс |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 7 |
Кабинтили |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
9 |
| 8 |
Коб Рамблърс |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
8 |
| 9 |
Уексфорд |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 10 |
Атлон Таун |
9 |
0 |
1 |
8 |
6 |
39 |
-33 |
1 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.00 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.22 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.04.2018 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите