Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Шанхай Шенхуа
Хъбей ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.29 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.34 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шанхай, а гостите от Цинхуандао. Разстоянието между двата града е 983.0 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шанхай Шенхуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.97 | 3.40 | 3.41 |
| 13.03.2018 | ШЛ Азия | Шанхай Шенхуа | 0 - 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.95 | 3.42 | 2.12 |
| 10.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 0 - 2 | Шанхай Порт | 4.50 | 4.07 | 1.60 |
| 07.03.2018 | ШЛ Азия | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.46 | 4.22 | 5.73 |
| 02.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 1 - 1 | Чанчун Ятай | 2.04 | 3.39 | 3.24 |
| 26.02.2018 | Суперкупа | Гуанджоу ФК | 4 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.84 | 3.66 | 3.58 |
| 21.02.2018 | ШЛ Азия | Шанхай Шенхуа | 2 - 2 | Сидни | 2.30 | 3.20 | 2.86 |
| 14.02.2018 | ШЛ Азия | Кашима Антлърс | 1 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.53 | 3.94 | 5.25 |
| 16.01.2018 | Приятелски срещи | Шанхай Шенхуа | 1 - 1 | Люцерн | 3.78 | 3.80 | 1.74 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Партик Тисъл | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | - | - | - |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Хъбей ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 2 | Шандун Тайшан | 2.18 | 3.29 | 3.01 |
| 11.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | Хъбей ФК | 2.78 | 3.30 | 2.33 |
| 03.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 1 - 1 | Хъбей ФК | 3.18 | 3.24 | 2.14 |
| 10.02.2018 | Приятелски срещи | Краснодар | 7 - 1 | Хъбей ФК | 1.45 | 4.09 | 6.00 |
| 03.02.2018 | Приятелски срещи | Спартак Москва | 1 - 2 | Хъбей ФК | 1.56 | 3.71 | 5.03 |
| 04.11.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 5 - 4 | Хъбей ФК | 3.93 | 3.75 | 1.76 |
| 29.10.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 3 - 0 | Гуанджоу ФК | 1.63 | 4.06 | 4.33 |
| 21.10.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 2 - 1 | Хъбей ФК | 2.31 | 3.34 | 2.79 |
| 14.10.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 3 - 2 | Дзянсу ФК | 1.67 | 3.71 | 4.41 |
| 24.09.2017 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 0 - 0 | Хъбей ФК | 3.16 | 3.37 | 2.08 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2017 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 3 - 2 | Хъбей ФК | 2.14 | 3.38 | 3.02 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 4 - 2 | Шанхай Шенхуа | 2.29 | 3.13 | 2.99 |
| 15.06.2016 | Супер Лига | Хъбей ФК | 2 - 2 | Шанхай Шенхуа | 2.05 | 3.19 | 3.33 |
| 24.04.2016 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 2 - 0 | Хъбей ФК | 2.02 | 3.28 | 3.32 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Шанхай Шенхуа имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Супер Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шанхай Порт | 4 | +14 | 12 |
| 2 | Гуанджоу ФК | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Шандун Тайшан | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Пекин Гуоан | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Гуанджоу Сити | 3 | 0 | 6 |
| 7 | Хъбей ФК | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Пекин Ренхе | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Шанхай Шенхуа | 3 | -1 | 4 |
| 11 | Тиендзин Тианхай | 4 | +1 | 3 |
| 12 | Дзянсу ФК | 3 | -2 | 3 |
| 13 | Хенан ФК | 3 | -4 | 3 |
| 14 | Чанчун Ятай | 3 | -5 | 2 |
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 3 | -4 | 0 |
| 16 | Далиан Профешънъл | 3 | -13 | 0 |
Хронология в първенството
| Шанхай Шенхуа | |
| Хъбей ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шанхай Шенхуа | Шанхай Шенхуа | Хъбей ФК | Хъбей ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шанхай Порт | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Гуанджоу ФК | |||||||
| 3 | Шандун Тайшан | 1 - 2 | ||||||
| 4 | Чунцин Лианджианг Атлетик | |||||||
| 5 | Пекин Гуоан | |||||||
| 6 | Гуанджоу Сити | |||||||
| 7 | Хъбей ФК | - | - | - | ||||
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Пекин Ренхе | |||||||
| 10 | Шанхай Шенхуа | - | - | - | ||||
| 11 | Тиендзин Тианхай | |||||||
| 12 | Дзянсу ФК | |||||||
| 13 | Хенан ФК | |||||||
| 14 | Чанчун Ятай | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 16 | Далиан Профешънъл | |||||||
Класиране в шампионата
| Шанхай Шенхуа | Хъбей ФК | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 4 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Шанхай Шенхуа | Хъбей ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
1
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Шанхай Шенхуа | Хъбей ФК | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
5
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
4
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.29 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.34 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
