Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
18:30
Шанлъурфаспор
Елязъгспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 5.50 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.14 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шанлъурфа, а гостите от Елязъг. Разстоянието между двата града е 171.8 км. Мачът ще се играе на стадион Шанлъурфа ГАП, който има капацитет от 28 965 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Шанлъурфа ГАП. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шанлъурфаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.06 | 3.33 | 3.14 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 2 | Шанлъурфаспор | 1.51 | 3.81 | 5.15 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 3 | Балъкесирспор | 1.96 | 3.25 | 3.47 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 2 - 0 | Шанлъурфаспор | 1.84 | 3.35 | 4.00 |
| 24.04.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.03 | 3.17 | 3.49 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 4 | Шанлъурфаспор | 1.96 | 3.29 | 3.60 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | Самсунспор | 2.65 | 3.00 | 2.59 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 2 | Шанлъурфаспор | 2.53 | 3.11 | 2.56 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | Сивасспор | 3.36 | 3.17 | 2.07 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.66 | 3.49 | 4.69 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Елязъгспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 5 - 1 | Балъкесирспор | 1.57 | 3.87 | 5.03 |
| 08.05.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Елязъгспор | 1.90 | 3.30 | 3.70 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.02 | 3.21 | 3.36 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 0 | Елязъгспор | 2.23 | 3.19 | 2.98 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Самсунспор | 2.20 | 3.18 | 3.12 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Елязъгспор | 2.49 | 3.08 | 2.59 |
| 10.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 0 | Елязъгспор | 1.78 | 3.45 | 4.15 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 4 - 2 | Адана Демирспор | 2.01 | 3.21 | 3.43 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.37 | 3.02 | 2.95 |
| 07.05.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Шанлъурфаспор | 2.42 | 3.15 | 2.77 |
| 20.12.2015 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Елязъгспор | 2.41 | 3.09 | 2.80 |
| 14.02.2015 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Шанлъурфаспор | 2.33 | 3.11 | 2.83 |
| 21.09.2014 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Елязъгспор | 1.86 | 3.28 | 3.76 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шанлъурфаспор имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 33 | +11 | 61 |
| 2 | Сивасспор | 33 | +20 | 59 |
| 3 | Ескишехирспор | 33 | +21 | 56 |
| 4 | Гиресунспор | 33 | +7 | 53 |
| 5 | Гьозтепе | 33 | +4 | 52 |
| 6 | Болуспор | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Алтънорду | 33 | +5 | 50 |
| 8 | Юмраниеспор | 33 | +6 | 48 |
| 9 | Елязъгспор | 33 | +9 | 41 |
| 10 | Манисаспор | 33 | -2 | 39 |
| 11 | Денизлиспор | 33 | +1 | 39 |
| 12 | Балъкесирспор | 33 | +6 | 39 |
| 13 | Адана Демирспор | 33 | -4 | 35 |
| 14 | Самсунспор | 33 | -19 | 35 |
| 15 | Газиантеп ФК | 33 | -10 | 34 |
| 16 | Бандърмаспор | 33 | -9 | 34 |
| 17 | Шанлъурфаспор | 33 | -9 | 33 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 33 | -36 | 25 |
Хронология в първенството
| Шанлъурфаспор | |
| Елязъгспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шанлъурфаспор | Шанлъурфаспор | Елязъгспор | Елязъгспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Сивасспор | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Гиресунспор | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Гьозтепе | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 5 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Болуспор | 4 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Алтънорду | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Юмраниеспор | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Елязъгспор | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Манисаспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Денизлиспор | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Балъкесирспор | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 13 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Самсунспор | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Газиантеп ФК | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 16 | Бандърмаспор | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Шанлъурфаспор | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Шанлъурфаспор | Елязъгспор | |
| Позиция | 17 | 9 |
| Точки | 33 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 23 | 17 |
Форма в шампионата
| Шанлъурфаспор | Елязъгспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 16 |
12
11 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 5 |
4
5 7 |
Голове в шампионата
| Шанлъурфаспор | Елязъгспор | |
|
Вкарани
Получени |
36
45 |
42
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
16 |
14
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 5.50 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.14 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
