Белгия - Купа на Белгия (2021 - 2022)
21:00
Шарлероа
Ломел
с резултат 3 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.16 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.10.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шарлероа, а гостите от Ломел. Разстоянието между двата града е 109.7 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дю Пе де Шарлероа, който има капацитет от 14 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад дю Пе де Шарлероа. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Шарлероа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2021 | Про Лига | Серен | 1 - 3 | Шарлероа | 3.05 | 3.56 | 2.18 |
| 17.10.2021 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Генк | 3.23 | 3.59 | 2.07 |
| 02.10.2021 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 2 | Шарлероа | 2.37 | 3.46 | 2.78 |
| 26.09.2021 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 2 | Мехелен | 2.03 | 3.64 | 3.26 |
| 18.09.2021 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 1 | Клуб Брюж | 4.31 | 3.74 | 1.75 |
| 12.09.2021 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 3 | Шарлероа | 1.58 | 4.14 | 5.12 |
| 28.08.2021 | Про Лига | Шарлероа | 5 - 2 | Беершот | 1.76 | 3.78 | 4.20 |
| 22.08.2021 | Про Лига | Зулте Варегем | 2 - 2 | Шарлероа | 3.17 | 3.64 | 2.11 |
| 13.08.2021 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 1 | Роял Антверпен | 2.49 | 3.37 | 2.72 |
| 08.08.2021 | Про Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Шарлероа | 2.55 | 3.50 | 2.57 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ломел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2021 | Чалънджър Лига | СК Беверен | 2 - 1 | Ломел | 1.95 | 3.74 | 3.19 |
| 17.10.2021 | Чалънджър Лига | Ломел | 3 - 0 | Роял Ексел | 1.72 | 3.92 | 3.88 |
| 07.10.2021 | Приятелски срещи | Го Ахед Игълс | 2 - 2 | Ломел | 2.20 | 3.76 | 2.70 |
| 01.10.2021 | Чалънджър Лига | Вестерло | 2 - 0 | Ломел | 1.90 | 3.55 | 3.45 |
| 25.09.2021 | Чалънджър Лига | РУДМ Брюксел | 1 - 2 | Ломел | 2.55 | 3.42 | 2.40 |
| 19.09.2021 | Чалънджър Лига | Ломел | 3 - 1 | К. Лиерс С.К. | 1.93 | 3.67 | 3.29 |
| 11.09.2021 | Чалънджър Лига | Виртон | 2 - 1 | Ломел | 4.45 | 4.01 | 1.59 |
| 29.08.2021 | Чалънджър Лига | Ломел | 2 - 2 | Дайнзе | 2.13 | 3.45 | 2.99 |
| 21.08.2021 | Чалънджър Лига | Роял Ексел | 0 - 1 | Ломел | 2.10 | 3.42 | 2.96 |
| 15.08.2021 | Чалънджър Лига | Ломел | 2 - 3 | СК Беверен | 2.38 | 3.38 | 2.65 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2012 | Чалънджър Лига | Ломел | 0 - 2 | Шарлероа | 3.06 | 3.29 | 2.12 |
| 05.11.2011 | Чалънджър Лига | Шарлероа | 1 - 0 | Ломел | 1.83 | 3.38 | 3.76 |
| 27.04.2002 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 3 | Ломел | 1.80 | 3.49 | 3.94 |
| 28.11.2001 | Про Лига | Ломел | 5 - 1 | Шарлероа | 2.18 | 3.20 | 3.25 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Шарлероа имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Унион Сент Жилоаз | 12 | +14 | 25 |
| 2 | Клуб Брюж | 12 | +7 | 23 |
| 3 | Роял Антверпен | 12 | +6 | 21 |
| 4 | Андерлехт | 12 | +9 | 20 |
| 5 | Шарлероа | 12 | +8 | 20 |
| 6 | Ойпен | 12 | +6 | 20 |
| 7 | Мехелен | 12 | 0 | 20 |
| 8 | Кортрийк | 12 | +1 | 18 |
| 9 | КАА Гент | 12 | +8 | 17 |
| 10 | Генк | 12 | +1 | 17 |
| 11 | Остенде | 12 | -4 | 17 |
| 12 | Сент Трюиден | 12 | -5 | 15 |
| 13 | Стандарт Лиеж | 12 | -7 | 15 |
| 14 | Оуд Хеверле Льовен | 12 | -5 | 13 |
| 15 | Зулте Варегем | 12 | -7 | 13 |
| 16 | Серен | 12 | -8 | 12 |
| 17 | Серкъл Брюж | 12 | -6 | 9 |
| 18 | Беершот | 12 | -18 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.16 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.10.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра