Франция - Купа на Франция (2019 - 2020)
16:00
Шатору
Шамоа Ниор
с резултат 6 - 7 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2019 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шатору, а гостите от Ниор. Разстоянието между двата града е 173.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Гастон Пети, който има капацитет от 17 072 места. Размерите на терена са 100 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Стад Гастон Пети. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Шатору - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2019 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 1 | Шатору | 2.26 | 2.97 | 3.45 |
| 01.11.2019 | Лига 2 | Шатору | 1 - 0 | Оксер | 3.40 | 2.90 | 2.32 |
| 25.10.2019 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Шатору | 2.07 | 2.97 | 3.95 |
| 18.10.2019 | Лига 2 | Шатору | 0 - 1 | Париж ФК | 2.61 | 2.75 | 3.08 |
| 04.10.2019 | Лига 2 | Каен | 1 - 1 | Шатору | 2.07 | 2.98 | 3.94 |
| 27.09.2019 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 1 | Шатору | 1.58 | 3.72 | 5.95 |
| 20.09.2019 | Лига 2 | Шатору | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.86 | 2.99 | 2.58 |
| 16.09.2019 | Лига 2 | Ланс | 1 - 0 | Шатору | 1.42 | 3.92 | 9.13 |
| 30.08.2019 | Лига 2 | Шатору | 0 - 1 | Троа | 3.53 | 3.00 | 2.20 |
| 23.08.2019 | Лига 2 | Шамбли | 0 - 0 | Шатору | 1.86 | 3.12 | 4.70 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2019 | Лига 2 | Лориен | 4 - 1 | Шамоа Ниор | 1.47 | 4.05 | 7.06 |
| 02.11.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 2 | Сошо | 3.27 | 2.80 | 2.45 |
| 30.10.2019 | Купа на Лигата | Шамоа Ниор | 1 - 2 | Тулуза | 3.39 | 3.30 | 2.15 |
| 25.10.2019 | Лига 2 | Льо Ман | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 2.11 | 3.26 | 3.45 |
| 18.10.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам | 3.56 | 3.12 | 2.12 |
| 04.10.2019 | Лига 2 | Нанси | 2 - 1 | Шамоа Ниор | 1.83 | 3.20 | 4.71 |
| 27.09.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 2 | Оксер | 3.48 | 3.08 | 2.18 |
| 20.09.2019 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.10 | 3.19 | 3.54 |
| 13.09.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.35 | 2.97 | 3.22 |
| 30.08.2019 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 1.90 | 3.16 | 4.33 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2019 | Купа на Лигата | Шамоа Ниор | 3 - 1 | Шатору | 2.33 | 3.09 | 3.15 |
| 09.08.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 0 | Шатору | 2.30 | 2.88 | 3.46 |
| 19.04.2019 | Лига 2 | Шатору | 2 - 1 | Шамоа Ниор | 1.83 | 3.18 | 4.64 |
| 23.11.2018 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Шатору | 2.10 | 3.09 | 3.57 |
| 14.08.2018 | Купа на Лигата | Шатору | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.95 | 3.28 | 3.80 |
| 20.04.2018 | Лига 2 | Шатору | 2 - 1 | Шамоа Ниор | 1.64 | 3.64 | 4.81 |
| 24.11.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Шатору | 2.02 | 3.25 | 3.52 |
| 28.04.2015 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 0 | Шатору | 1.52 | 3.69 | 6.47 |
| 28.11.2014 | Лига 2 | Шатору | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 3.07 | 2.98 | 2.38 |
| 07.03.2014 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 4 - 0 | Шатору | 1.67 | 3.44 | 5.01 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Шатору имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2019 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра