Португалия - Примейра Лига (2017 - 2018)
18:00
Шавеш
Б-САД
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.39 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шавеш, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 364.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал де Шавеш, който има капацитет от 12 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал де Шавеш. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шавеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Примейра Лига | Пасош Ферейра | 2 - 0 | Шавеш | 2.30 | 3.07 | 3.12 |
| 18.03.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 1 - 4 | Спортинг Брага | 3.88 | 3.39 | 1.90 |
| 12.03.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 1 - 2 | Спортинг Лисабон | 5.61 | 3.71 | 1.58 |
| 04.03.2018 | Примейра Лига | Тондела | 2 - 0 | Шавеш | 2.69 | 3.04 | 2.62 |
| 25.02.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 0 | Ещорил Прая | 1.91 | 3.28 | 3.93 |
| 18.02.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 1 | Шавеш | 2.46 | 3.10 | 2.87 |
| 11.02.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 4 | Порто | 7.22 | 4.27 | 1.42 |
| 04.02.2018 | Примейра Лига | Фейрензе | 1 - 2 | Шавеш | 2.86 | 2.95 | 2.56 |
| 31.01.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 2 | Витория Сетубал | 1.82 | 3.29 | 4.46 |
| 20.01.2018 | Примейра Лига | Бенфика | 3 - 0 | Шавеш | 1.20 | 6.29 | 11.86 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Б-САД - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Примейра Лига | Б-САД | 2 - 0 | Порто | 10.36 | 5.11 | 1.27 |
| 18.03.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 2 - 1 | Б-САД | 2.42 | 2.96 | 3.01 |
| 11.03.2018 | Примейра Лига | Б-САД | 0 - 0 | Тондела | 1.86 | 3.22 | 4.29 |
| 04.03.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 0 - 0 | Б-САД | 1.81 | 3.41 | 4.20 |
| 24.02.2018 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 0 | Фейрензе | 1.85 | 3.25 | 4.29 |
| 17.02.2018 | Примейра Лига | Ещорил Прая | 0 - 2 | Б-САД | 2.00 | 3.22 | 3.74 |
| 11.02.2018 | Примейра Лига | Б-САД | 2 - 5 | Авеш | 2.22 | 3.04 | 3.32 |
| 05.02.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 3 - 0 | Б-САД | 2.37 | 2.87 | 3.23 |
| 29.01.2018 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 1 | Бенфика | 8.46 | 4.64 | 1.34 |
| 20.01.2018 | Примейра Лига | Маритимо | 0 - 0 | Б-САД | 2.29 | 2.98 | 3.25 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 0 - 1 | Шавеш | 2.17 | 3.06 | 3.44 |
| 05.03.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 2 - 1 | Шавеш | 2.02 | 3.03 | 3.94 |
| 01.10.2016 | Примейра Лига | Шавеш | 3 - 1 | Б-САД | 2.19 | 3.08 | 3.34 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Шавеш имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примейра Лига класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | 29 | +58 | 74 |
| 2 | Порто | 28 | +54 | 70 |
| 3 | Спортинг Брага | 29 | +39 | 65 |
| 4 | Спортинг Лисабон | 28 | +35 | 65 |
| 5 | Рио Аве | 29 | -3 | 43 |
| 6 | Маритимо | 29 | -8 | 43 |
| 7 | Боавища | 28 | -9 | 37 |
| 8 | Витория Гимараеш | 29 | -13 | 36 |
| 9 | Шавеш | 28 | -12 | 36 |
| 10 | Портимонензе | 29 | -6 | 35 |
| 11 | Б-САД | 28 | -11 | 32 |
| 12 | Тондела | 29 | -9 | 31 |
| 13 | Витория Сетубал | 29 | -17 | 28 |
| 14 | Пасош Ферейра | 28 | -17 | 28 |
| 15 | Авеш | 28 | -14 | 25 |
| 16 | Морейрензе | 28 | -18 | 25 |
| 17 | Фейрензе | 29 | -17 | 24 |
| 18 | Ещорил Прая | 29 | -32 | 23 |
Хронология в първенството
| Шавеш | |
| Б-САД | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Шавеш | Шавеш | Б-САД | Б-САД | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бенфика | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 2 | Порто | 0 - 4 | 3 - 0 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Спортинг Брага | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 4 | Спортинг Лисабон | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | Рио Аве | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Маритимо | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Боавища | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 8 | Витория Гимараеш | 4 - 3 | 3 - 2 | 4 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Шавеш | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 10 | Портимонензе | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Б-САД | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Тондела | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Витория Сетубал | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 14 | Пасош Ферейра | 4 - 2 | 2 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | |||
| 15 | Авеш | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 16 | Морейрензе | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 17 | Фейрензе | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 18 | Ещорил Прая | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Шавеш | Б-САД | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 36 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 17 | 9 |
Форма в шампионата
| Шавеш | Б-САД | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 12 |
8
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 5 |
2
3 9 |
Голове в шампионата
| Шавеш | Б-САД | |
|
Вкарани
Получени |
33
45 |
25
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
23 |
8
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.39 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
