Португалия - Лига Португал 2 (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.10 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шавеш, а гостите от Пенафиел.
Разстоянието между двата града е 90.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ещадио Мунисипал де Шавеш,
който има капацитет от
12 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Ещадио Мунисипал де Шавеш.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шавеш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Бенфика Б |
3 - 1 |
Шавеш |
2.31 |
3.31 |
2.71 |
| 23.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
2 - 1 |
Визела |
2.46 |
3.20 |
2.60 |
| 11.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 1 |
Шавеш |
2.25 |
3.09 |
2.99 |
| 04.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
4 - 0 |
Шавеш |
2.12 |
3.24 |
3.09 |
| 13.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
1 - 0 |
Фейрензе |
1.99 |
3.23 |
3.44 |
| 30.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Шавеш |
2.23 |
3.09 |
3.00 |
| 23.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
2 - 2 |
АВС Футбол САД |
1.80 |
3.36 |
4.01 |
| 15.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 0 |
Шавеш |
2.50 |
3.21 |
2.55 |
| 08.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
1 - 4 |
Академика Коимбра |
1.93 |
3.16 |
3.73 |
| 15.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Маритимо |
1 - 3 |
Шавеш |
2.02 |
3.48 |
3.11 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Пенафиел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 0 |
Фейрензе |
1.86 |
3.28 |
3.80 |
| 24.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
1 - 4 |
Пенафиел |
1.94 |
3.23 |
3.57 |
| 09.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 2 |
АВС Футбол САД |
1.89 |
3.21 |
3.85 |
| 25.09.2026 |
Приятелски срещи |
Пенафиел |
2 - 2 |
Депортиво Ла Коруня |
2.89 |
3.60 |
2.03 |
| 19.09.2026 |
Купа на Португалия |
Оливейрензе |
1 - 2 |
Пенафиел |
3.24 |
3.28 |
2.04 |
| 12.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
1 - 2 |
Пенафиел |
2.27 |
3.00 |
3.02 |
| 05.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
4 - 1 |
Академика Коимбра |
2.09 |
3.07 |
3.34 |
| 30.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Порто Б |
0 - 3 |
Пенафиел |
2.76 |
3.14 |
2.35 |
| 23.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
2 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
2.46 |
3.12 |
2.66 |
| 15.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Торензе |
2 - 2 |
Пенафиел |
1.74 |
3.39 |
4.28 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
0 - 1 |
Пенафиел |
1.68 |
3.35 |
4.68 |
| 30.08.2025 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
0 - 2 |
Шавеш |
3.09 |
3.08 |
2.18 |
| 15.05.2025 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
0 - 0 |
Шавеш |
3.07 |
3.28 |
2.11 |
| 04.01.2025 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
0 - 1 |
Пенафиел |
1.91 |
3.26 |
3.66 |
| 18.07.2023 |
Приятелски срещи |
Пенафиел |
1 - 2 |
Шавеш |
3.39 |
3.34 |
1.94 |
| 06.03.2022 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
2 - 1 |
Шавеш |
2.93 |
3.03 |
2.33 |
| 10.10.2021 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
3 - 1 |
Пенафиел |
2.01 |
3.29 |
3.49 |
| 29.03.2021 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
2 - 1 |
Пенафиел |
1.98 |
3.01 |
4.03 |
| 09.11.2020 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 0 |
Шавеш |
3.09 |
3.10 |
2.25 |
| 17.02.2020 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
0 - 0 |
Шавеш |
2.90 |
3.07 |
2.38 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шавеш имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
9 |
7 |
0 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
21 |
| 2 |
Пенафиел |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
19 |
| 3 |
Лузитания |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 4 |
Бенфика Б |
9 |
5 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 5 |
Фарензе |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 6 |
Академика Коимбра |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 7 |
Тондела |
9 |
5 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Униао Лейрия |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 9 |
Визела |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 10 |
АВС Футбол САД |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 11 |
Портимонензе |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 12 |
Торензе |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 13 |
Лейшоес |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
10 |
| 14 |
Амаранте |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 15 |
Шавеш |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 16 |
Порто Б |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 18 |
Фейрензе |
9 |
0 |
2 |
7 |
2 |
11 |
-9 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шавеш |
|
| Пенафиел |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шавеш |
Шавеш |
|
Пенафиел |
Пенафиел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 2 |
Пенафиел |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Лузитания |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Бенфика Б |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Фарензе |
|
4 - 0 |
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 6 |
Академика Коимбра |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
4 - 1 |
|
|
| 7 |
Тондела |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Униао Лейрия |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Визела |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
АВС Футбол САД |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 11 |
Портимонензе |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 12 |
Торензе |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 13 |
Лейшоес |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Амаранте |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Шавеш |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Порто Б |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Фейрензе |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шавеш |
Пенафиел |
| Победи |
2 |
6 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
19 |
| Получени Голове |
18 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.11 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.89 |
| Мачове Вкарал |
78% |
89% |
| Мачове Получил |
89% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
56% |
| Над 1.5 |
78% |
78% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
6 |
11 |
| Получени Голове |
7 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.75 |
| Средно Получени |
1.75 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.10 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака