Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
неделя, 20 септември, 2026
18:00
0 - 6
(0 - 2, 0 - 4)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.58 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.23 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.40 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.61 |
1.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Тромсьо.
Разстоянието между двата града е 1 148.0 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шайд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Шайд |
1 - 4 |
Волеренга Осло |
6.77 |
5.74 |
1.28 |
| 13.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
1 - 0 |
Шайд |
2.30 |
3.80 |
2.42 |
| 05.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
4 - 1 |
Киелсос |
4.41 |
3.89 |
1.60 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
1 - 1 |
Шайд |
2.74 |
3.65 |
2.12 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
0 - 5 |
Левангер |
3.61 |
3.71 |
1.78 |
| 09.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Рана |
2 - 0 |
Шайд |
2.15 |
3.70 |
2.67 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
1 - 5 |
Гроруд |
2.82 |
3.59 |
2.08 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
3 - 1 |
Шайд |
1.59 |
4.05 |
4.25 |
| 28.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
7 - 1 |
Триг/Ладе |
1.43 |
4.46 |
5.47 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Левангер |
2 - 1 |
Шайд |
1.72 |
3.96 |
3.66 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Тромсдален - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
2 - 0 |
Тромсдален |
1.63 |
4.01 |
4.05 |
| 13.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
3 - 1 |
Триг/Ладе |
1.46 |
4.47 |
4.97 |
| 08.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Тромсдален |
9 - 1 |
Стрьомен |
- |
- |
- |
| 05.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Фолу |
1 - 0 |
Тромсдален |
3.56 |
3.93 |
1.74 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
1 - 3 |
Киелсос |
- |
- |
- |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Хаща |
0 - 1 |
Тромсдален |
- |
- |
- |
| 09.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 0 |
Льоренског |
1.96 |
3.63 |
3.08 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
1 - 2 |
Тромсдален |
3.24 |
3.96 |
1.82 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
0 - 0 |
Фолу |
1.40 |
4.64 |
5.52 |
| 26.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Ейдсволд ТФ |
2 - 1 |
Тромсдален |
1.62 |
4.09 |
4.04 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 0 |
Шайд |
1.60 |
3.97 |
4.28 |
| 05.10.2024 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
4 - 3 |
Шайд |
2.22 |
3.23 |
2.90 |
| 06.04.2024 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
2 - 2 |
Тромсдален |
1.74 |
3.84 |
3.64 |
| 23.02.2024 |
Приятелски срещи |
Шайд |
3 - 0 |
Тромсдален |
2.11 |
3.77 |
2.72 |
| 08.11.2020 |
Д2 Група 1 |
Шайд |
1 - 0 |
Тромсдален |
1.45 |
4.42 |
5.29 |
| 13.09.2020 |
Д2 Група 1 |
Шайд |
3 - 2 |
Тромсдален |
1.57 |
4.20 |
4.40 |
| 11.08.2019 |
Първа Дивизия |
Тромсдален |
1 - 0 |
Шайд |
3.16 |
3.63 |
2.04 |
| 28.04.2019 |
Първа Дивизия |
Шайд |
3 - 0 |
Тромсдален |
1.64 |
3.70 |
5.02 |
| 14.08.2016 |
Д2 Група 1 |
Тромсдален |
0 - 2 |
Шайд |
1.43 |
4.39 |
5.48 |
| 01.05.2016 |
Д2 Група 1 |
Шайд |
1 - 2 |
Тромсдален |
3.92 |
4.34 |
1.59 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Шайд имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 20.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
20 |
15 |
3 |
2 |
48 |
16 |
+32 |
48 |
| 2 |
Киелсос |
19 |
14 |
1 |
4 |
45 |
26 |
+19 |
43 |
| 3 |
Левангер |
19 |
14 |
0 |
5 |
50 |
21 |
+29 |
42 |
| 4 |
Хьонефос |
20 |
13 |
3 |
4 |
51 |
28 |
+23 |
42 |
| 5 |
Гроруд |
19 |
10 |
4 |
5 |
31 |
18 |
+13 |
34 |
| 6 |
Льоренског |
19 |
9 |
3 |
7 |
29 |
30 |
-1 |
30 |
| 7 |
Тромсдален |
19 |
8 |
2 |
9 |
28 |
34 |
-6 |
26 |
| 8 |
Юнкерен |
19 |
7 |
4 |
8 |
26 |
31 |
-5 |
25 |
| 9 |
Рана |
20 |
7 |
3 |
10 |
34 |
38 |
-4 |
24 |
| 10 |
Стьордалс Блинк |
19 |
7 |
3 |
9 |
32 |
38 |
-6 |
24 |
| 11 |
Шайд |
19 |
5 |
2 |
12 |
27 |
37 |
-10 |
17 |
| 12 |
Фолу |
20 |
3 |
4 |
13 |
23 |
43 |
-20 |
13 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
19 |
3 |
1 |
15 |
23 |
64 |
-41 |
10 |
| 14 |
Триг/Ладе |
19 |
2 |
3 |
14 |
23 |
46 |
-23 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шайд |
|
| Тромсдален |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шайд |
Шайд |
|
Тромсдален |
Тромсдален |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Киелсос |
4 - 1 |
1 - 0 |
4 - 1 |
|
1 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Левангер |
0 - 5 |
2 - 1 |
0 - 5 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 4 |
Хьонефос |
|
3 - 1 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Гроруд |
1 - 5 |
1 - 0 |
1 - 5 |
|
0 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Льоренског |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 0 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 7 |
Тромсдален |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Юнкерен |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Рана |
3 - 3 |
2 - 0 |
3 - 3 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Стьордалс Блинк |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 4 |
|
|
| 11 |
Шайд |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Фолу |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
|
5 - 3 |
|
|
5 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Триг/Ладе |
7 - 1 |
1 - 1 |
7 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шайд |
Тромсдален |
| Победи |
5 |
8 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
12 |
9 |
| Вкарани Голове |
27 |
28 |
| Получени Голове |
37 |
34 |
| Средно Вкарани |
1.42 |
1.47 |
| Средно Получени |
1.95 |
1.79 |
| Мачове Вкарал |
68% |
68% |
| Мачове Получил |
84% |
84% |
| Гол/Гол |
53% |
58% |
| Над 1.5 |
74% |
89% |
| Над 2.5 |
53% |
63% |
| Над 3.5 |
37% |
37% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
20 |
11 |
| Получени Голове |
19 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.22 |
1.22 |
| Средно Получени |
2.11 |
2.11 |
| Мачове Вкарал |
89% |
67% |
| Мачове Получил |
78% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
89% |
89% |
| Над 2.5 |
78% |
67% |
| Над 3.5 |
56% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.58 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.23 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.40 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.61 |
1.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач