Англия - ФА Къп (2017 - 2018)
събота, 27 януари, 2018
17:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.29 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.34 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.01.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шефилд, а гостите от Престън.
Разстоянието между двата града е 92.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Брамал Лейн,
който има капацитет от
32 702 места.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Брамал Лейн.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шефилд Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.01.2018 |
Чемпиъншип |
Норич |
1 - 2 |
Шефилд Юнайтед |
2.45 |
3.16 |
3.00 |
| 12.01.2018 |
Чемпиъншип |
Шефилд Юнайтед |
0 - 0 |
Шефилд Уензди |
1.74 |
3.59 |
4.92 |
| 06.01.2018 |
ФА Къп |
Ипсуич |
0 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
3.16 |
3.25 |
2.27 |
| 01.01.2018 |
Чемпиъншип |
Дарби Каунти |
1 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
2.13 |
3.25 |
3.54 |
| 30.12.2017 |
Чемпиъншип |
Шефилд Юнайтед |
0 - 1 |
Болтън |
1.54 |
4.04 |
6.22 |
| 26.12.2017 |
Чемпиъншип |
Шефилд Юнайтед |
3 - 0 |
Съндърланд |
1.79 |
3.57 |
4.59 |
| 23.12.2017 |
Чемпиъншип |
Астън Вила |
2 - 2 |
Шефилд Юнайтед |
2.17 |
3.18 |
3.50 |
| 16.12.2017 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 0 |
Шефилд Юнайтед |
2.38 |
3.19 |
3.08 |
| 08.12.2017 |
Чемпиъншип |
Шефилд Юнайтед |
1 - 2 |
Бристъл Сити |
2.19 |
3.42 |
3.25 |
| 02.12.2017 |
Чемпиъншип |
Милуол |
3 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
3.21 |
3.23 |
2.30 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Престън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.01.2018 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 1 |
Бирмингам |
1.76 |
3.39 |
5.13 |
| 13.01.2018 |
Чемпиъншип |
Милуол |
1 - 1 |
Престън |
2.44 |
3.18 |
3.00 |
| 06.01.2018 |
ФА Къп |
Уикъмб |
1 - 5 |
Престън |
3.81 |
3.51 |
1.93 |
| 01.01.2018 |
Чемпиъншип |
Престън |
2 - 3 |
Мидълзбро |
2.56 |
3.10 |
2.91 |
| 29.12.2017 |
Чемпиъншип |
Кардиф |
0 - 1 |
Престън |
2.01 |
3.29 |
3.91 |
| 26.12.2017 |
Чемпиъншип |
Барнзли |
0 - 0 |
Престън |
3.38 |
3.35 |
2.15 |
| 23.12.2017 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 1 |
Нотингам Форест |
1.90 |
3.39 |
3.89 |
| 16.12.2017 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 0 |
Шефилд Юнайтед |
2.38 |
3.19 |
3.08 |
| 09.12.2017 |
Чемпиъншип |
Бъртън Албион |
1 - 2 |
Престън |
3.87 |
3.38 |
1.98 |
| 02.12.2017 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 0 |
Куинс Парк Рейнджърс |
1.89 |
3.41 |
4.21 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.12.2017 |
Чемпиъншип |
Престън |
1 - 0 |
Шефилд Юнайтед |
2.38 |
3.19 |
3.08 |
| 03.02.2015 |
ФА Къп |
Шефилд Юнайтед |
1 - 3 |
Престън |
2.18 |
3.26 |
3.29 |
| 24.01.2015 |
ФА Къп |
Престън |
1 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
2.09 |
3.27 |
3.41 |
| 10.01.2015 |
Първа Лига |
Шефилд Юнайтед |
2 - 1 |
Престън |
2.44 |
3.08 |
2.86 |
| 30.08.2014 |
Първа Лига |
Престън |
1 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
1.90 |
3.28 |
3.95 |
| 17.03.2014 |
Първа Лига |
Престън |
0 - 0 |
Шефилд Юнайтед |
2.05 |
3.16 |
3.55 |
| 21.09.2013 |
Първа Лига |
Шефилд Юнайтед |
0 - 1 |
Престън |
2.39 |
3.19 |
2.81 |
| 27.04.2013 |
Първа Лига |
Шефилд Юнайтед |
0 - 0 |
Престън |
2.02 |
3.31 |
3.48 |
| 20.10.2012 |
Първа Лига |
Престън |
0 - 1 |
Шефилд Юнайтед |
2.59 |
3.26 |
2.58 |
| 18.02.2012 |
Първа Лига |
Шефилд Юнайтед |
2 - 1 |
Престън |
1.51 |
3.77 |
6.23 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шефилд Юнайтед имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Уулвърхямптън |
28 |
19 |
5 |
4 |
50 |
22 |
+28 |
62 |
| 2 |
Дарби Каунти |
28 |
15 |
8 |
5 |
44 |
23 |
+21 |
53 |
| 3 |
Кардиф |
28 |
15 |
6 |
7 |
40 |
25 |
+15 |
51 |
| 4 |
Астън Вила |
28 |
14 |
8 |
6 |
42 |
25 |
+17 |
50 |
| 5 |
Бристъл Сити |
28 |
13 |
9 |
6 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 6 |
Шефилд Юнайтед |
28 |
14 |
4 |
10 |
42 |
32 |
+10 |
46 |
| 7 |
Фулъм |
28 |
12 |
9 |
7 |
46 |
34 |
+12 |
45 |
| 8 |
Мидълзбро |
28 |
13 |
5 |
10 |
38 |
27 |
+11 |
44 |
| 9 |
Брентфорд |
28 |
11 |
10 |
7 |
42 |
35 |
+7 |
43 |
| 10 |
Лийдс |
28 |
13 |
4 |
11 |
40 |
33 |
+7 |
43 |
| 11 |
Престън |
28 |
10 |
12 |
6 |
32 |
28 |
+4 |
42 |
| 12 |
Ипсуич |
28 |
12 |
4 |
12 |
41 |
40 |
+1 |
40 |
| 13 |
Норич |
28 |
10 |
7 |
11 |
28 |
33 |
-5 |
37 |
| 14 |
Нотингам Форест |
28 |
11 |
2 |
15 |
35 |
43 |
-8 |
35 |
| 15 |
Милуол |
28 |
8 |
10 |
10 |
33 |
33 |
0 |
34 |
| 16 |
Куинс Парк Рейнджърс |
28 |
8 |
9 |
11 |
31 |
40 |
-9 |
33 |
| 17 |
Шефилд Уензди |
28 |
7 |
11 |
10 |
30 |
34 |
-4 |
32 |
| 18 |
Рединг |
28 |
7 |
8 |
13 |
30 |
36 |
-6 |
29 |
| 19 |
Барнзли |
28 |
6 |
9 |
13 |
28 |
40 |
-12 |
27 |
| 20 |
Болтън |
28 |
6 |
8 |
14 |
26 |
46 |
-20 |
26 |
| 21 |
Хъл Сити |
28 |
5 |
10 |
13 |
39 |
45 |
-6 |
25 |
| 22 |
Съндърланд |
28 |
5 |
10 |
13 |
30 |
47 |
-17 |
25 |
| 23 |
Бирмингам |
28 |
6 |
6 |
16 |
16 |
39 |
-23 |
24 |
| 24 |
Бъртън Албион |
28 |
6 |
6 |
16 |
21 |
52 |
-31 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.29 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.34 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.01.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите