Мавритания - Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
21:50
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.98 |
2.97 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.28 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.56 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
4.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тиджикжа, а гостите от Нуакшот.
Разстоянието между двата града е 479.8 км.
Мачът ще се играе в 19:50 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шемал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Лига 1 |
СНИМ |
0 - 0 |
Шемал |
2.34 |
2.85 |
2.66 |
| 26.10.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 1 |
Гендрим |
2.39 |
2.93 |
2.84 |
| 12.10.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
0 - 0 |
Полис Нуакшот |
- |
- |
- |
| 25.05.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 0 |
Помпие |
- |
- |
- |
| 16.05.2026 |
Лига 1 |
Интер Нуакшот |
3 - 5 |
Шемал |
- |
- |
- |
| 12.05.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
3 - 4 |
Нуакшот Кингс |
2.20 |
3.06 |
3.04 |
| 03.05.2026 |
Лига 1 |
Полис Нуакшот |
0 - 1 |
Шемал |
2.22 |
3.08 |
3.01 |
| 11.04.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 1 |
Дуан Нуакшот |
3.05 |
3.10 |
2.15 |
| 04.04.2026 |
Лига 1 |
Ксар |
1 - 0 |
Шемал |
3.75 |
3.08 |
1.88 |
| 14.03.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
2 - 0 |
Н'Зидан |
2.28 |
3.13 |
2.89 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Дуан Нуакшот - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
1 - 2 |
Нуадибу |
2.86 |
2.99 |
2.35 |
| 29.10.2026 |
Лига 1 |
Нуакшот Кингс |
2 - 4 |
Дуан Нуакшот |
2.73 |
2.98 |
2.40 |
| 24.10.2026 |
Лига 1 |
СНИМ |
0 - 2 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 11.10.2026 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
1 - 2 |
Гендрим |
1.82 |
3.08 |
4.16 |
| 25.05.2026 |
Лига 1 |
Н'Зидан |
3 - 0 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 19.05.2026 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
0 - 1 |
Гендрим |
1.79 |
3.25 |
4.10 |
| 09.05.2026 |
Лига 1 |
Каеди |
1 - 1 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 04.05.2026 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
2 - 2 |
Нуадибу |
2.65 |
2.90 |
2.55 |
| 29.04.2026 |
Лига 1 |
СНИМ |
0 - 0 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 1 |
Дуан Нуакшот |
3.05 |
3.10 |
2.15 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 1 |
Дуан Нуакшот |
3.05 |
3.10 |
2.15 |
| 13.12.2025 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
0 - 3 |
Шемал |
1.45 |
3.31 |
6.78 |
| 27.02.2025 |
Лига 1 |
Шемал |
0 - 0 |
Дуан Нуакшот |
2.62 |
3.01 |
2.51 |
| 19.10.2024 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
3 - 2 |
Шемал |
1.50 |
3.57 |
6.05 |
| 13.04.2024 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
1 - 1 |
Шемал |
1.44 |
3.98 |
7.38 |
| 12.11.2023 |
Лига 1 |
Шемал |
0 - 0 |
Дуан Нуакшот |
2.32 |
3.10 |
2.96 |
| 27.02.2023 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
3 - 0 |
Шемал |
3.94 |
3.28 |
1.92 |
| 22.10.2022 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 1 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 11.06.2022 |
Лига 1 |
Шемал |
1 - 0 |
Дуан Нуакшот |
- |
- |
- |
| 02.01.2022 |
Лига 1 |
Дуан Нуакшот |
1 - 1 |
Шемал |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шемал имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Помпие |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
11 |
| 2 |
Полис Нуакшот |
5 |
3 |
2 |
0 |
7 |
1 |
+6 |
11 |
| 3 |
Гендрим |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
8 |
| 4 |
Тевраш Зейна |
5 |
1 |
4 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 5 |
Нуадибу |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 6 |
Н'Зидан |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 7 |
Дуан Нуакшот |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
6 |
| 8 |
Нуакшот Академи |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
5 |
| 9 |
Шемал |
3 |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 10 |
СНИМ |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
2 |
| 11 |
Нуакшот Кингс |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 12 |
Арми Насионал |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
| 13 |
Кедия |
5 |
0 |
2 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
2 |
| 14 |
Каеди |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шемал |
|
| Дуан Нуакшот |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шемал |
Шемал |
|
Дуан Нуакшот |
Дуан Нуакшот |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Помпие |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Полис Нуакшот |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 3 |
Гендрим |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Тевраш Зейна |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Нуадибу |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Н'Зидан |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Дуан Нуакшот |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Нуакшот Академи |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Шемал |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
СНИМ |
|
0 - 0 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 11 |
Нуакшот Кингс |
|
|
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 12 |
Арми Насионал |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Кедия |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Каеди |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шемал |
Дуан Нуакшот |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
8 |
| Получени Голове |
1 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.33 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
33% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
75% |
| Гол/Гол |
33% |
75% |
| Над 1.5 |
33% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
6 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.98 |
2.97 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.28 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.56 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
4.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака