Япония - Купа на Лигата (2017)
сряда, 10 май, 2017
13:00
Шимизу Ес-Пулс
Джубило Ивата
2 - 4
(1 - 2, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.20 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.05.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шидзуока, а гостите от Ивата.
Разстоянието между двата града е 58.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нихондайра,
който има капацитет от
20 339 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нихондайра.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2017 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.70 |
3.59 |
4.41 |
| 30.04.2017 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 3 |
Вегалта Сендай |
1.91 |
3.31 |
3.74 |
| 26.04.2017 |
Купа на Лигата |
Вегалта Сендай |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.43 |
3.04 |
2.78 |
| 21.04.2017 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.79 |
3.50 |
4.09 |
| 16.04.2017 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Омия Ардижа |
2.11 |
3.25 |
3.25 |
| 12.04.2017 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
Консадол Сапоро |
1.86 |
3.19 |
4.06 |
| 08.04.2017 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
0 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.82 |
3.43 |
4.05 |
| 01.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.10 |
3.19 |
2.22 |
| 18.03.2017 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 3 |
Кашима Антлърс |
3.78 |
3.33 |
1.91 |
| 15.03.2017 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
1 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.00 |
3.29 |
3.36 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.80 |
2.92 |
2.58 |
| 03.05.2017 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
1.78 |
3.30 |
4.27 |
| 30.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 2 |
Консадол Сапоро |
2.13 |
3.21 |
3.24 |
| 26.04.2017 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Токио |
3.93 |
3.22 |
1.87 |
| 22.04.2017 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
0 - 3 |
Джубило Ивата |
1.43 |
4.14 |
6.56 |
| 16.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Саган Тошу |
2.90 |
3.08 |
2.39 |
| 12.04.2017 |
Купа на Лигата |
Вегалта Сендай |
2 - 0 |
Джубило Ивата |
2.28 |
3.00 |
3.07 |
| 08.04.2017 |
Джей1 Лига |
Йокохама Ф-Маринос |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
1.64 |
3.67 |
4.87 |
| 01.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.10 |
3.19 |
2.22 |
| 18.03.2017 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
1.77 |
3.49 |
4.17 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.10 |
3.19 |
2.22 |
| 27.10.2013 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.26 |
3.30 |
2.86 |
| 13.04.2013 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.60 |
3.19 |
2.48 |
| 23.03.2013 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
5 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.13 |
3.15 |
3.10 |
| 06.10.2012 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.08 |
3.28 |
3.30 |
| 14.04.2012 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
3 - 2 |
Джубило Ивата |
2.37 |
3.09 |
2.89 |
| 10.09.2011 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.98 |
3.31 |
3.47 |
| 28.05.2011 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.34 |
3.22 |
2.73 |
| 22.08.2010 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.22 |
3.22 |
2.03 |
| 17.07.2010 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
1.58 |
3.50 |
5.18 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Шимизу Ес-Пулс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шимизу Ес-Пулс класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кашима Антлърс |
10 |
7 |
0 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
21 |
| 2 |
Урава Ред Даймъндс |
10 |
6 |
1 |
3 |
24 |
11 |
+13 |
19 |
| 3 |
Гамба Осака |
10 |
5 |
4 |
1 |
21 |
9 |
+12 |
19 |
| 4 |
Токио |
10 |
6 |
1 |
3 |
16 |
9 |
+7 |
19 |
| 5 |
Кашива Рейсол |
10 |
6 |
0 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 6 |
Кавазаки Фронтале |
10 |
4 |
4 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
16 |
| 7 |
Серезо Осака |
10 |
4 |
4 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
16 |
| 8 |
Висел Кобе |
10 |
5 |
1 |
4 |
11 |
9 |
+2 |
16 |
| 9 |
Джубило Ивата |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
15 |
| 10 |
Саган Тошу |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 11 |
Йокохама Ф-Маринос |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 12 |
Вентфорет Кофу |
10 |
3 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
13 |
| 13 |
Вегалта Сендай |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
13 |
| 14 |
Шимизу Ес-Пулс |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 15 |
Консадол Сапоро |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
12 |
| 16 |
Санфрече Хирошима |
10 |
1 |
3 |
6 |
7 |
13 |
-6 |
6 |
| 17 |
Албирекс Ниигата |
10 |
1 |
2 |
7 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 18 |
Омия Ардижа |
10 |
1 |
1 |
8 |
3 |
18 |
-15 |
4 |
Джубило Ивата класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йокохама ФК |
12 |
7 |
3 |
2 |
20 |
7 |
+13 |
24 |
| 2 |
Шонан Белмар |
12 |
7 |
3 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
24 |
| 3 |
Нагоя Грампус |
12 |
6 |
4 |
2 |
21 |
13 |
+8 |
22 |
| 4 |
Токио Верди |
12 |
7 |
1 |
4 |
17 |
9 |
+8 |
22 |
| 5 |
Ависпа Фукуока |
12 |
6 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
21 |
| 6 |
В-Варен Нагазаки |
12 |
6 |
2 |
4 |
17 |
10 |
+7 |
20 |
| 7 |
Токушима Вортис |
12 |
6 |
2 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
20 |
| 8 |
Оита Тринита |
12 |
6 |
2 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
20 |
| 9 |
Мацумото Ямага |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 10 |
Гифу |
12 |
5 |
3 |
4 |
17 |
14 |
+3 |
18 |
| 11 |
Ехиме ФК |
12 |
5 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
18 |
| 12 |
Мачида Зелвия |
12 |
4 |
4 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
16 |
| 13 |
Мито Холихок |
12 |
4 |
4 |
4 |
13 |
13 |
0 |
16 |
| 14 |
Джеф Юнайтед Чиба |
12 |
4 |
4 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
16 |
| 15 |
Киото Санга |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 16 |
Монтедио Ямагата |
12 |
3 |
6 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
15 |
| 17 |
Фагиано Окаяма |
12 |
4 |
3 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
15 |
| 18 |
Роасо Кумамото |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
11 |
| 19 |
Звейген Канадзава |
12 |
3 |
2 |
7 |
9 |
16 |
-7 |
11 |
| 20 |
Ренофа Ямагучи |
12 |
2 |
3 |
7 |
9 |
17 |
-8 |
9 |
| 21 |
Каматамаре Сануки |
12 |
1 |
5 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
8 |
| 22 |
Теспа Гунма |
12 |
1 |
1 |
10 |
7 |
25 |
-18 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.20 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.05.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите