Япония - Купа на Лигата (2021)
08:00
Шимизу Ес-Пулс
Вегалта Сендай
с общ резултат 5 - 1
Вегалта Сендай0 - 1Шимизу Ес-Пулс
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2021 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шидзуока, а гостите от Сендай. Разстоянието между двата града е 427.0 км. Мачът ще се играе на стадион Нихондайра, който има капацитет от 20 339 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нихондайра. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2021 | Джей1 Лига | Оита Тринита | 1 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.53 | 3.30 | 2.63 |
| 28.04.2021 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | Санфрече Хирошима | 3.01 | 3.21 | 2.25 |
| 25.04.2021 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Шонан Белмар | 2.20 | 3.16 | 3.23 |
| 21.04.2021 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 0 | Йокохама Ф-Маринос | 4.21 | 3.77 | 1.68 |
| 18.04.2021 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.07 | 3.28 | 3.51 |
| 11.04.2021 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 1 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.83 | 3.51 | 4.02 |
| 07.04.2021 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | Урава Ред Даймъндс | 2.45 | 3.31 | 2.76 |
| 04.04.2021 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 3 | Токушима Вортис | 1.97 | 3.42 | 3.59 |
| 27.03.2021 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 0 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.63 | 3.32 | 2.42 |
| 21.03.2021 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 2.04 | 3.49 | 3.35 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Вегалта Сендай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2021 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 1 - 0 | Кашива Рейсол | 3.16 | 3.38 | 2.15 |
| 28.04.2021 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 2 - 5 | Йокохама Ф-Маринос | 4.93 | 3.97 | 1.58 |
| 24.04.2021 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 1.54 | 3.90 | 5.94 |
| 21.04.2021 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Вегалта Сендай | 1.55 | 3.79 | 5.36 |
| 17.04.2021 | Джей1 Лига | Йокохама ФК | 2 - 2 | Вегалта Сендай | 2.62 | 3.31 | 2.56 |
| 11.04.2021 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Йокохама Ф-Маринос | 4.58 | 3.69 | 1.71 |
| 07.04.2021 | Джей1 Лига | Токушима Вортис | 1 - 0 | Вегалта Сендай | 2.09 | 3.32 | 3.42 |
| 03.04.2021 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 2 | Висел Кобе | 3.63 | 3.57 | 1.92 |
| 27.03.2021 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 0 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.63 | 3.32 | 2.42 |
| 21.03.2021 | Джей1 Лига | Токио | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 1.56 | 4.00 | 5.43 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2021 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 0 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.63 | 3.32 | 2.42 |
| 16.12.2020 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 3 | Вегалта Сендай | 2.07 | 3.67 | 3.15 |
| 15.08.2020 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.17 | 3.57 | 2.98 |
| 10.11.2019 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.12 | 3.69 | 3.02 |
| 25.05.2019 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 4 - 3 | Вегалта Сендай | 2.38 | 3.11 | 2.98 |
| 01.09.2018 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.27 | 3.29 | 2.96 |
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 2.30 | 3.13 | 2.97 |
| 21.10.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.11 | 3.28 | 3.21 |
| 30.04.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 3 | Вегалта Сендай | 1.91 | 3.31 | 3.74 |
| 26.04.2017 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 3 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.43 | 3.04 | 2.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Шимизу Ес-Пулс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Шимизу Ес-Пулс класиране в Джей1 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронтале | 14 | +27 | 38 |
| 2 | Нагоя Грампус | 14 | +8 | 29 |
| 3 | Саган Тошу | 13 | +14 | 26 |
| 4 | Йокохама Ф-Маринос | 11 | +15 | 24 |
| 5 | Висел Кобе | 12 | +8 | 23 |
| 6 | Серезо Осака | 13 | +5 | 21 |
| 7 | Ависпа Фукуока | 13 | 0 | 19 |
| 8 | Санфрече Хирошима | 13 | +1 | 17 |
| 9 | Урава Ред Даймъндс | 12 | -6 | 17 |
| 10 | Кашима Антлърс | 11 | +2 | 15 |
| 11 | Токио | 12 | -4 | 15 |
| 12 | Токушима Вортис | 13 | -6 | 14 |
| 13 | Кашива Рейсол | 12 | -2 | 13 |
| 14 | Консадол Сапоро | 11 | 0 | 12 |
| 15 | Шонан Белмар | 12 | -2 | 12 |
| 16 | Шимизу Ес-Пулс | 12 | -5 | 11 |
| 17 | Оита Тринита | 11 | -9 | 8 |
| 18 | Гамба Осака | 8 | -3 | 7 |
| 19 | Вегалта Сендай | 11 | -15 | 6 |
| 20 | Йокохама ФК | 12 | -28 | 2 |
Вегалта Сендай класиране в Джей2 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албирекс Ниигата | 11 | +21 | 29 |
| 2 | Рюкю | 11 | +13 | 28 |
| 3 | Киото Санга | 11 | +13 | 25 |
| 4 | Джубило Ивата | 11 | +4 | 21 |
| 5 | Вентфорет Кофу | 11 | +5 | 18 |
| 6 | Мачида Зелвия | 11 | +3 | 17 |
| 7 | Звейген Канадзава | 11 | +1 | 17 |
| 8 | Мито Холихок | 11 | +2 | 15 |
| 9 | Фагиано Окаяма | 11 | +1 | 15 |
| 10 | Блаублиц Акита | 11 | 0 | 15 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 11 | -6 | 14 |
| 12 | Точиги СК | 11 | -2 | 13 |
| 13 | Монтедио Ямагата | 11 | -2 | 13 |
| 14 | Мацумото Ямага | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Ренофа Ямагучи | 11 | -3 | 12 |
| 16 | Джеф Юнайтед Чиба | 11 | -4 | 12 |
| 17 | Токио Верди | 11 | -9 | 12 |
| 18 | Теспа Гунма | 11 | -7 | 10 |
| 19 | Сагамихара | 11 | -8 | 10 |
| 20 | Омия Ардижа | 11 | -2 | 9 |
| 21 | Ехиме ФК | 11 | -6 | 9 |
| 22 | Гираванц Китакюшу | 11 | -9 | 8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2021 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра