Армения - Висша Лига (2016 - 2017)
15:00
Ширак Гюмри
Арарат Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 12.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гюмри, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Гюмри, който има капацитет от 2 761 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Гюмри. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2017 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.97 | 2.75 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.53 | 4.10 | 4.63 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 1.86 | 3.31 | 3.77 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 2.78 | 3.03 | 2.36 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.51 | 4.24 | 3.58 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.91 | 2.82 |
| 23.11.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Ширак Гюмри | 2.70 | 3.05 | 2.44 |
| 20.11.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Алашкерт Ереван | 2.17 | 3.12 | 3.03 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Арарат Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.22 | 5.16 | 9.65 |
| 31.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.58 | 4.93 |
| 17.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 3 | Алашкерт Ереван | 8.07 | 4.36 | 1.32 |
| 10.03.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Арарат Ереван | 1.44 | 3.95 | 6.11 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 3.61 | 3.23 | 1.89 |
| 27.11.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 1 | Урарту Ереван | 3.02 | 3.13 | 2.18 |
| 23.11.2016 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 4 - 1 | Арарат Ереван | 1.29 | 4.64 | 8.58 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 2 | Пюник Ереван | 4.69 | 3.53 | 1.63 |
| 04.11.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.24 | 5.01 | 9.25 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
| 04.11.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.24 | 5.01 | 9.25 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 4.50 | 3.30 | 1.68 |
| 20.08.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Арарат Ереван | 1.34 | 4.31 | 7.24 |
| 22.05.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.43 | 4.30 | 5.44 |
| 02.04.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.77 | 3.15 | 2.30 |
| 08.11.2015 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Арарат Ереван | 1.82 | 3.34 | 3.86 |
| 12.09.2015 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 3.02 | 3.38 | 2.05 |
| 25.04.2015 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 4 - 0 | Арарат Ереван | 1.15 | 6.38 | 11.26 |
| 01.03.2015 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 4 | Ширак Гюмри | 3.94 | 3.69 | 1.73 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ширак Гюмри имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 23 | +21 | 45 |
| 2 | Гандзасар Капан | 22 | +11 | 42 |
| 3 | Ширак Гюмри | 22 | +6 | 40 |
| 4 | Пюник Ереван | 22 | +9 | 36 |
| 5 | Урарту Ереван | 23 | -18 | 19 |
| 6 | Арарат Ереван | 22 | -29 | 6 |
Хронология в първенството
| Ширак Гюмри | |
| Арарат Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ширак Гюмри | Ширак Гюмри | Арарат Ереван | Арарат Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Гандзасар Капан | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Ширак Гюмри | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Урарту Ереван | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Арарат Ереван | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ширак Гюмри | Арарат Ереван | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 40 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 17 | 4 |
Форма в шампионата
| Ширак Гюмри | Арарат Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
4 6 |
1
3 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
1
1 10 |
Голове в шампионата
| Ширак Гюмри | Арарат Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
21
15 |
9
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
9 |
6
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 12.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
