Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
18:00
3 - 4
(1 - 1, 2 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.27 |
4.64 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.09 |
1.12 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.73 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.81 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.96 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гюмри, а гостите от Ереван.
Разстоянието между двата града е 88.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Гюмри,
който има капацитет от
2 761 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Гюмри.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
2.25 |
3.07 |
2.91 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.25 |
4.89 |
9.23 |
| 18.05.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 0 |
Урарту Ереван |
5.38 |
3.94 |
1.48 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.80 |
3.42 |
3.70 |
| 01.05.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Арарат Ереван |
2.16 |
3.25 |
2.89 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 2 |
Ширак Гюмри |
1.90 |
3.16 |
3.62 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 4 |
Арарат-Армения |
6.79 |
4.49 |
1.33 |
| 16.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.63 |
3.18 |
2.39 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
2.10 |
3.16 |
3.08 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 1 |
Пюник Ереван |
9.99 |
4.57 |
1.27 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Ной Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 2 |
Сион |
2.75 |
3.35 |
2.37 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
Сюник |
1.22 |
5.36 |
9.54 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 1 |
Зимбру Кишинев |
1.28 |
5.01 |
9.39 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зимбру Кишинев |
1 - 1 |
Ной Ереван |
4.44 |
3.67 |
1.69 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуж |
1 - 1 |
Ной Ереван |
1.60 |
3.93 |
4.14 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мура |
1 - 1 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Алуминий Кидричево |
0 - 2 |
Ной Ереван |
4.73 |
4.14 |
1.51 |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Копер |
2 - 0 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
0 - 5 |
Ной Ереван |
4.77 |
3.67 |
1.58 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
0 - 0 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.13 |
6.78 |
13.12 |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Ной Ереван |
7.05 |
4.69 |
1.32 |
| 03.08.2025 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
4 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.23 |
5.23 |
8.78 |
| 29.03.2025 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 2 |
Ной Ереван |
10.63 |
5.48 |
1.19 |
| 02.03.2025 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
4 - 0 |
Ширак Гюмри |
- |
- |
- |
| 11.08.2024 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 5 |
Ной Ереван |
4.81 |
3.50 |
1.61 |
| 27.04.2024 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 0 |
Ной Ереван |
5.38 |
3.51 |
1.56 |
| 26.02.2024 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
1 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.35 |
4.43 |
7.22 |
| 26.10.2023 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Ной Ереван |
5.60 |
4.13 |
1.47 |
| 18.08.2023 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
4 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.61 |
3.56 |
4.87 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 9 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Ширак Гюмри имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сардарапат |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 2 |
Арарат-Армения Ереван |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 3 |
Алашкерт Ереван |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Ной Ереван |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 5 |
Гандзасар Капан |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
3 |
| 6 |
Пюник Ереван |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 7 |
ЦСКА Ереван |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
Урарту Ереван |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 10 |
Ван Чаренцаван |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 11 |
Арарат Ереван |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 12 |
Сюник |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ширак Гюмри |
|
| Ной Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ширак Гюмри |
Ной Ереван |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.27 |
4.64 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.09 |
1.12 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.73 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.81 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.96 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите