Армения - Висша Лига (2017 - 2018)
14:00
Ширак Гюмри
Пюник Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.20 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.36 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гюмри, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Гюмри, който има капацитет от 2 761 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Гюмри. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 4.25 | 3.39 | 1.70 |
| 10.03.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 1 | Гандзасар Капан | 2.36 | 2.95 | 2.85 |
| 07.03.2018 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.26 | 3.00 | 2.97 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 2.44 | 3.07 | 2.60 |
| 28.02.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 1.47 | 3.60 | 6.25 |
| 02.12.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 2.75 | 3.16 | 2.29 |
| 25.11.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.67 | 4.73 |
| 18.11.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Ширак Гюмри | 2.43 | 3.12 | 2.62 |
| 05.11.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Урарту Ереван | 1.81 | 3.23 | 4.06 |
| 29.10.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.61 | 2.99 | 2.54 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Пюник Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 1 | Алашкерт Ереван | 4.19 | 3.41 | 1.72 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 3 | Арарат Ереван | 1.69 | 3.35 | 4.44 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюник Ереван | 2.25 | 3.03 | 2.97 |
| 28.02.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 0 | Урарту Ереван | 2.30 | 3.00 | 2.88 |
| 02.12.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 2.75 | 3.16 | 2.29 |
| 29.11.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 4 - 0 | Арарат Ереван | 1.57 | 3.44 | 5.43 |
| 24.11.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван | 1.36 | 4.12 | 7.43 |
| 19.11.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.54 | 3.23 | 1.93 |
| 04.11.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 3.16 | 3.14 | 2.09 |
| 28.10.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Пюник Ереван | 1.79 | 3.26 | 4.03 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 2.75 | 3.16 | 2.29 |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Пюник Ереван | 1.44 | 3.92 | 5.89 |
| 10.09.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 3.08 | 2.98 | 2.20 |
| 24.05.2017 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 3 - 0 | Пюник Ереван | 2.25 | 2.90 | 3.00 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 3.47 | 3.31 | 1.88 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.91 | 2.82 |
| 26.10.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Пюник Ереван | 1.75 | 3.37 | 4.04 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 3.06 | 3.14 | 2.15 |
| 06.08.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 3 - 1 | Пюник Ереван | 2.01 | 3.34 | 3.11 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ширак Гюмри имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 19 | +10 | 34 |
| 2 | Гандзасар Капан | 19 | +8 | 28 |
| 3 | Урарту Ереван | 19 | +3 | 27 |
| 4 | Пюник Ереван | 19 | -1 | 24 |
| 5 | Ширак Гюмри | 19 | -1 | 16 |
| 6 | Арарат Ереван | 19 | -19 | 13 |
Хронология в първенството
| Ширак Гюмри | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ширак Гюмри | Ширак Гюмри | Пюник Ереван | Пюник Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Гандзасар Капан | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Урарту Ереван | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Ширак Гюмри | - | - | - | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Арарат Ереван | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ширак Гюмри | Пюник Ереван | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 16 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 14 | 7 |
Форма в шампионата
| Ширак Гюмри | Пюник Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 7 |
6
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 3 |
1
4 4 |
Голове в шампионата
| Ширак Гюмри | Пюник Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
20
21 |
24
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
7 |
6
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.20 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.36 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
