Армения - Висша Лига (2016 - 2017)
14:00
Ширак Гюмри
Урарту Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гюмри, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Гюмри, който има капацитет от 2 761 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Гюмри. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 1.86 | 3.31 | 3.77 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 2.78 | 3.03 | 2.36 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.51 | 4.24 | 3.58 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.91 | 2.82 |
| 23.11.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Ширак Гюмри | 2.70 | 3.05 | 2.44 |
| 20.11.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Алашкерт Ереван | 2.17 | 3.12 | 3.03 |
| 04.11.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.24 | 5.01 | 9.25 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 2 | Ширак Гюмри | 3.26 | 3.19 | 2.05 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Урарту Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.58 | 4.93 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Пюник Ереван | 3.41 | 3.08 | 2.02 |
| 11.03.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.71 | 3.28 | 4.50 |
| 04.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 2 | Алашкерт Ереван | 4.51 | 3.35 | 1.69 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.51 | 4.24 | 3.58 |
| 27.11.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 1 | Урарту Ереван | 3.02 | 3.13 | 2.18 |
| 22.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 1 | Урарту Ереван | 1.67 | 3.33 | 4.77 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.55 | 3.65 | 2.23 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 4 - 1 | Урарту Ереван | 1.75 | 3.63 | 3.78 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 2 | Ширак Гюмри | 3.26 | 3.19 | 2.05 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.51 | 4.24 | 3.58 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 2 | Ширак Гюмри | 3.26 | 3.19 | 2.05 |
| 27.09.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Урарту Ереван | 1.59 | 3.49 | 4.99 |
| 14.08.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 3.16 | 3.20 | 2.07 |
| 14.05.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 4.44 | 3.60 | 1.64 |
| 06.04.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 3 - 1 | Урарту Ереван | 1.88 | 3.26 | 3.65 |
| 31.10.2015 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.86 | 3.17 | 2.23 |
| 29.08.2015 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Урарту Ереван | 1.61 | 3.56 | 4.68 |
| 19.04.2015 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 6 | Ширак Гюмри | 2.86 | 3.47 | 2.09 |
| 30.11.2014 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 2 | Урарту Ереван | 1.76 | 3.45 | 4.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ширак Гюмри имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 07.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 21 | +16 | 39 |
| 2 | Гандзасар Капан | 21 | +10 | 39 |
| 3 | Ширак Гюмри | 21 | +5 | 37 |
| 4 | Пюник Ереван | 21 | +12 | 36 |
| 5 | Урарту Ереван | 21 | -15 | 19 |
| 6 | Арарат Ереван | 21 | -28 | 6 |
Хронология в първенството
| Ширак Гюмри | |
| Урарту Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ширак Гюмри | Ширак Гюмри | Урарту Ереван | Урарту Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Гандзасар Капан | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Ширак Гюмри | - | - | - | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Урарту Ереван | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Арарат Ереван | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ширак Гюмри | Урарту Ереван | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 37 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 14 | 8 |
Форма в шампионата
| Ширак Гюмри | Урарту Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 6 |
5
4 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Ширак Гюмри | Урарту Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
20
15 |
17
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
9 |
7
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
