Армения - Висша Лига (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
16:00
Ширак Гюмри
Урарту Ереван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.43 |
3.63 |
1.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.92 |
1.19 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.50 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гюмри, а гостите от Ереван.
Разстоянието между двата града е 88.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Гюмри,
който има капацитет от
2 761 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Гюмри.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.80 |
3.42 |
3.70 |
| 01.05.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Арарат Ереван |
2.16 |
3.25 |
2.89 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 2 |
Ширак Гюмри |
1.90 |
3.16 |
3.62 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 4 |
Арарат-Армения |
6.79 |
4.49 |
1.33 |
| 16.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.63 |
3.18 |
2.39 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
2.10 |
3.16 |
3.08 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 1 |
Пюник Ереван |
9.99 |
4.57 |
1.27 |
| 02.04.2026 |
Купа на Армения |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Арарат-Армения |
5.13 |
3.91 |
1.51 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.13 |
6.78 |
13.12 |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Ной Ереван |
7.05 |
4.69 |
1.32 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 5 загуби
в последните 6 домакинства.
Урарту Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Купа на Армения |
Урарту Ереван |
2 - 4 |
Ной Ереван |
3.69 |
3.38 |
1.82 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 1 |
Урарту Ереван |
5.06 |
4.03 |
1.49 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
0 - 2 |
Арарат-Армения |
3.24 |
3.13 |
2.04 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.46 |
4.07 |
5.44 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
2 - 1 |
Урарту Ереван |
1.72 |
3.42 |
4.08 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
1 - 3 |
Алашкерт Ереван |
2.47 |
3.13 |
2.59 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
Урарту Ереван |
4.75 |
3.69 |
1.59 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
4 - 2 |
Гандзасар Капан |
1.49 |
3.85 |
5.50 |
| 01.04.2026 |
Купа на Армения |
Урарту Ереван |
2 - 3 |
Арарат Ереван |
- |
- |
- |
| 20.03.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 1 |
Урарту Ереван |
5.31 |
4.08 |
1.47 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.10.2025 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
5 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.34 |
4.46 |
6.73 |
| 26.09.2025 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 1 |
Урарту Ереван |
4.93 |
3.78 |
1.54 |
| 27.04.2025 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 1 |
Урарту Ереван |
3.95 |
3.65 |
1.68 |
| 20.11.2024 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
1 - 2 |
Ширак Гюмри |
1.51 |
3.81 |
5.10 |
| 14.09.2024 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Урарту Ереван |
3.87 |
3.12 |
1.85 |
| 03.05.2024 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
- |
- |
- |
| 09.04.2024 |
Купа на Армения |
Ширак Гюмри |
1 - 2 |
Урарту Ереван |
3.89 |
3.33 |
1.80 |
| 02.03.2024 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 0 |
Урарту Ереван |
4.87 |
3.59 |
1.60 |
| 30.10.2023 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
2 - 2 |
Ширак Гюмри |
1.27 |
4.98 |
9.06 |
| 07.10.2023 |
Суперкупа |
Ширак Гюмри |
0 - 0 |
Урарту Ереван |
4.77 |
4.10 |
1.52 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ширак Гюмри имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
25 |
16 |
6 |
3 |
46 |
23 |
+23 |
54 |
| 2 |
Ной Ереван |
24 |
14 |
7 |
3 |
48 |
16 |
+32 |
49 |
| 3 |
Урарту Ереван |
25 |
14 |
6 |
5 |
43 |
21 |
+22 |
48 |
| 4 |
Пюник Ереван |
24 |
15 |
3 |
6 |
33 |
17 |
+16 |
48 |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
25 |
14 |
5 |
6 |
39 |
23 |
+16 |
47 |
| 6 |
Ван Чаренцаван |
25 |
9 |
4 |
12 |
26 |
37 |
-11 |
31 |
| 7 |
ЦСКА Ереван |
25 |
4 |
10 |
11 |
27 |
38 |
-11 |
22 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
25 |
5 |
6 |
14 |
20 |
38 |
-18 |
21 |
| 9 |
Арарат Ереван |
25 |
3 |
3 |
19 |
17 |
54 |
-37 |
12 |
| 10 |
Ширак Гюмри |
25 |
2 |
6 |
17 |
17 |
49 |
-32 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ширак Гюмри |
|
| Урарту Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ширак Гюмри |
Ширак Гюмри |
|
Урарту Ереван |
Урарту Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
0 - 4 |
4 - 1 |
0 - 4 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Ной Ереван |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Урарту Ереван |
0 - 1 |
5 - 0 |
0 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Пюник Ереван |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 3 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Ван Чаренцаван |
2 - 3 |
1 - 0 |
2 - 3 |
|
2 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
4 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
1 - 0 |
3 - 2 |
1 - 0 |
|
4 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Арарат Ереван |
0 - 2 |
0 - 0 |
0 - 2 |
|
6 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Ширак Гюмри |
- |
- |
- |
|
5 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ширак Гюмри |
Урарту Ереван |
| Победи |
2 |
14 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
17 |
5 |
| Вкарани Голове |
17 |
43 |
| Получени Голове |
49 |
21 |
| Средно Вкарани |
0.68 |
1.72 |
| Средно Получени |
1.96 |
0.84 |
| Мачове Вкарал |
44% |
84% |
| Мачове Получил |
84% |
52% |
| Гол/Гол |
40% |
44% |
| Над 1.5 |
68% |
68% |
| Над 2.5 |
48% |
40% |
| Над 3.5 |
32% |
28% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
8 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
8 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
17 |
| Получени Голове |
19 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.58 |
0.62 |
| Мачове Вкарал |
42% |
92% |
| Мачове Получил |
83% |
46% |
| Гол/Гол |
33% |
46% |
| Над 1.5 |
58% |
62% |
| Над 2.5 |
33% |
31% |
| Над 3.5 |
25% |
8% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.43 |
3.63 |
1.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.92 |
1.19 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.50 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака