Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
21:30
Широки Брег
ФК Сараево
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Широки Брег, а гостите от Сараево. Разстоянието между двата града е 80.3 км. Мачът ще се играе на стадион Пекара, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Пекара. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Широки Брег - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Висша Лига | Железничар Сараево | 1 - 1 | Широки Брег | 1.83 | 3.13 | 3.79 |
| 22.08.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 1 | Радник Биелина | 2.00 | 2.72 | 3.87 |
| 14.08.2026 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 2 | Широки Брег | 1.94 | 3.11 | 3.48 |
| 08.08.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 0 - 0 | Слога Добой | 2.15 | 2.93 | 3.10 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Широки Брег | 0 - 2 | Жрински Мостар | 5.42 | 3.62 | 1.52 |
| 25.05.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 4 - 0 | Радник Биелина | 2.17 | 2.90 | 3.02 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Железничар Сараево | 2 - 2 | Широки Брег | 1.56 | 3.41 | 5.10 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 2 | Широки Брег | 1.30 | 4.29 | 7.67 |
| 10.05.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 0 - 1 | Борац Баня Лука | 4.33 | 3.34 | 1.66 |
| 02.05.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 2 - 0 | Широки Брег | 1.55 | 3.44 | 5.11 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
ФК Сараево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 1 | Жрински Мостар | 2.70 | 2.88 | 2.42 |
| 21.08.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 0 | БСК Баня Лука | 1.21 | 5.16 | 12.29 |
| 08.08.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 0 | Радник Биелина | 1.36 | 3.95 | 7.05 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Интер Турку | 2 - 1 | ФК Сараево | 1.83 | 3.53 | 3.86 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | ФК Сараево | 1 - 1 | Интер Турку | 1.96 | 3.45 | 3.50 |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Жрински Мостар | 2 - 1 | ФК Сараево | 2.35 | 3.14 | 2.71 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Сутиеска Никшич | 1 - 2 | ФК Сараево | 2.61 | 3.34 | 2.34 |
| 25.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 0 | Железничар Сараево | 1.59 | 3.40 | 4.72 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 3 | ФК Сараево | 2.62 | 2.88 | 2.47 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 2 | Широки Брег | 1.30 | 4.29 | 7.67 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 2 | Широки Брег | 1.30 | 4.29 | 7.67 |
| 15.03.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 1 - 0 | ФК Сараево | 2.96 | 2.90 | 2.19 |
| 29.11.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 0 | Широки Брег | 1.43 | 3.81 | 6.17 |
| 14.09.2025 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 1 | ФК Сараево | 3.10 | 3.23 | 2.07 |
| 14.05.2025 | Купа БиХ | Широки Брег | 1 - 1 | ФК Сараево | 3.10 | 3.20 | 2.07 |
| 10.05.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 1 | Широки Брег | 1.31 | 4.40 | 7.57 |
| 07.05.2025 | Купа БиХ | ФК Сараево | 4 - 0 | Широки Брег | - | - | - |
| 02.03.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 0 | Широки Брег | 1.29 | 4.24 | 9.64 |
| 30.09.2024 | Висша Лига | Широки Брег | 3 - 3 | ФК Сараево | 3.02 | 3.00 | 2.16 |
| 26.05.2024 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 2 | ФК Сараево | 4.81 | 3.81 | 1.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Широки Брег имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 02.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Широки Брег | 4 | +2 | 8 |
| 3 | Борац Баня Лука | 3 | +4 | 7 |
| 4 | ФК Сараево | 3 | 0 | 4 |
| 5 | Железничар Сараево | 3 | -1 | 4 |
| 6 | Слога Добой | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Челик Зеница | 4 | -1 | 3 |
| 8 | БСК Баня Лука | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Вележ Мостар | 4 | -5 | 3 |
| 10 | Радник Биелина | 4 | -5 | 2 |
Хронология в първенството
| Широки Брег | |
| ФК Сараево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Широки Брег | Широки Брег | ФК Сараево | ФК Сараево | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жрински Мостар | 0 - 1 | ||||||
| 2 | Широки Брег | - | - | - | ||||
| 3 | Борац Баня Лука | |||||||
| 4 | ФК Сараево | - | - | - | ||||
| 5 | Железничар Сараево | 1 - 1 | ||||||
| 6 | Слога Добой | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Челик Зеница | 1 - 2 | ||||||
| 8 | БСК Баня Лука | 1 - 0 | ||||||
| 9 | Вележ Мостар | |||||||
| 10 | Радник Биелина | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
*** По 4 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Широки Брег | ФК Сараево | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 5 | 1 |
| Получени Голове | 3 | 1 |
| Средно Вкарани | 1.25 | 0.33 |
| Средно Получени | 0.75 | 0.33 |
| Мачове Вкарал | 75% | 33% |
| Мачове Получил | 75% | 33% |
| Гол/Гол | 75% | 0% |
| Над 1.5 | 75% | 0% |
| Над 2.5 | 50% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 2 | 0 |
| Получени Голове | 1 | 0 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.50 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 0% |
| Мачове Получил | 50% | 0% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 50% | 0% |
| Над 2.5 | 50% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
