Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
17:00
Шкендия Тетово
Башкими Куманово
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
10.39 |
29.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.00 |
1.01 |
6.99 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.00 |
28.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.32 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.43 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.03 |
1.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.98 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тетово, а гостите от Куманово.
Разстоянието между двата града е 62.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Еколог Арена,
който има капацитет от
15 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Еколог Арена.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шкендия Тетово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
2 - 2 |
Шкендия Тетово |
7.05 |
4.22 |
1.37 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
1 - 3 |
Тиквеш Кавад. |
1.31 |
4.56 |
7.83 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
0 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.76 |
2.95 |
2.42 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 1 |
Струга Трим-Лум |
1.72 |
3.34 |
4.20 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
4 - 1 |
Брегалница Щип |
1.17 |
5.76 |
12.97 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
0 - 0 |
Хибърниън |
2.37 |
3.52 |
2.62 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.00 |
3.35 |
3.28 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.44 |
4.17 |
6.61 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
3 - 1 |
Браво Любляна |
1.56 |
3.96 |
5.20 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 0 |
Скопие |
1.12 |
6.71 |
16.57 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Башкими Куманово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
3 - 3 |
Вардар Скопие |
14.81 |
6.96 |
1.12 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 2 |
Башк. Куманово |
- |
- |
- |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
1 - 2 |
Шк. Арачиново |
3.07 |
3.33 |
2.05 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
3 - 0 |
Башк. Куманово |
1.32 |
4.79 |
6.98 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 0 |
Башк. Куманово |
- |
- |
- |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 5 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
6 - 0 |
Башк. Куманово |
1.04 |
9.83 |
37.60 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Пелистер Битоля |
1 - 0 |
Башк. Куманово |
1.46 |
4.00 |
5.67 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
3 - 3 |
Македония ГП |
1.64 |
3.61 |
4.28 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 1 |
Башк. Куманово |
1.93 |
3.40 |
3.23 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.04.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 3 |
Башк. Куманово |
1.11 |
6.74 |
17.20 |
| 06.12.2025 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
1 - 3 |
Шкендия Тетово |
3.29 |
3.56 |
1.89 |
| 16.10.2025 |
Приятелски срещи |
Шкендия Тетово |
5 - 1 |
Башк. Куманово |
- |
- |
- |
| 12.09.2025 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 1 |
Башк. Куманово |
1.36 |
4.20 |
6.80 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Шкендия Тетово имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
16 |
| 2 |
Струга Трим-Лум |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
14 |
| 3 |
Шкендия Арачиново |
7 |
4 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
13 |
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
7 |
3 |
3 |
1 |
17 |
7 |
+10 |
12 |
| 5 |
Вардар Скопие |
7 |
3 |
2 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 6 |
Силекс Кратово |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
8 |
| 7 |
Арсими Чегране |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
| 8 |
Брегалница Щип |
7 |
2 |
1 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 9 |
Башкими Куманово |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
21 |
-15 |
4 |
| 10 |
Скопие |
7 |
0 |
3 |
4 |
3 |
11 |
-8 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шкендия Тетово |
|
| Башкими Куманово |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Шкендия Тетово |
Шкендия Тетово |
|
Башкими Куманово |
Башкими Куманово |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Струга Трим-Лум |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Шкендия Арачиново |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
0 - 5 |
|
|
| 5 |
Вардар Скопие |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 6 |
Силекс Кратово |
|
0 - 2 |
|
|
|
6 - 0 |
6 - 0 |
| 7 |
Арсими Чегране |
|
2 - 2 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Брегалница Щип |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Башкими Куманово |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Скопие |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шкендия Тетово |
Башкими Куманово |
| Победи |
5 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
16 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
21 |
| Средно Вкарани |
2.29 |
0.86 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
43% |
| Мачове Получил |
57% |
100% |
| Гол/Гол |
57% |
43% |
| Над 1.5 |
100% |
86% |
| Над 2.5 |
71% |
86% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
2 |
| Получени Голове |
5 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.25 |
2.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
25% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
100% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
10.39 |
29.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.00 |
1.01 |
6.99 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.00 |
28.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.32 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.43 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.03 |
1.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.98 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите