Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
13:00
Шонан Белмар
Монтедио Ямагата
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.25 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хирацука, а гостите от Тендо.
Разстоянието между двата града е 349.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Шонан БМВ Хирацука,
който има капацитет от
18 500 места.
Размерите на терена са 107 x 71 m.
Снимки от Google карта
стадион Шонан БМВ Хирацука.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Шонан Белмар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
0 - 1 |
Шонан Белмар |
2.85 |
2.99 |
2.37 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Саган Тошу |
1 - 0 |
Шонан Белмар |
2.02 |
3.20 |
3.43 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
Иваки |
2.53 |
2.94 |
2.70 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
3 - 1 |
Шонан Белмар |
3.05 |
3.30 |
2.14 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 2 |
Вегалта Сендай |
2.72 |
3.17 |
2.39 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
2.45 |
3.17 |
2.66 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Шонан Белмар |
2.68 |
3.04 |
2.54 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 2 |
Точиги Сити |
1.74 |
3.59 |
4.08 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги СК |
1 - 1 |
Шонан Белмар |
3.32 |
3.21 |
2.06 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Сагамихара |
1 - 1 |
Шонан Белмар |
3.65 |
3.43 |
1.88 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 0 |
Точиги Сити |
2.40 |
3.15 |
2.71 |
| 07.06.2026 |
Плейофи |
Оита Тринита |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.49 |
3.08 |
2.68 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Монтедио Ямагата |
1 - 1 |
Мацумото Ямага |
2.14 |
3.30 |
3.05 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
3 - 1 |
Шонан Белмар |
3.05 |
3.30 |
2.14 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.10 |
3.31 |
3.10 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 3 |
Сагамихара |
2.33 |
3.23 |
2.77 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Теспа Гунма |
1.81 |
3.48 |
3.86 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 2 |
Точиги СК |
2.39 |
3.10 |
2.81 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
2 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.04 |
3.04 |
3.59 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
1.55 |
3.84 |
5.20 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
3 - 1 |
Шонан Белмар |
3.05 |
3.30 |
2.14 |
| 14.03.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
2 - 1 |
Монтедио Ямагата |
1.96 |
3.28 |
3.51 |
| 22.07.2017 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
3 - 0 |
Шонан Белмар |
3.23 |
3.05 |
2.18 |
| 27.05.2017 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 1 |
Монтедио Ямагата |
1.89 |
3.15 |
3.99 |
| 03.10.2015 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 1 |
Монтедио Ямагата |
1.84 |
3.40 |
3.90 |
| 04.04.2015 |
Джей1 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Шонан Белмар |
3.10 |
3.11 |
2.20 |
| 31.08.2014 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 3 |
Шонан Белмар |
3.11 |
3.13 |
2.16 |
| 02.03.2014 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.30 |
3.19 |
2.81 |
| 22.07.2012 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.44 |
3.11 |
2.68 |
| 13.06.2012 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Шонан Белмар |
1.87 |
3.36 |
3.70 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Шонан Белмар имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ванрауре Хачинохе |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Консадол Сапоро |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Монтедио Ямагата |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Саган Тошу |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Фуджиеда МИФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Иваки |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Йокохама ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Омия Ардижа |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Шонан Белмар |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 10 |
Блаублиц Акита |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Джубило Ивата |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Имабари |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 13 |
Албирекс Ниигата |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Оита Тринита |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Тегеваджаро Миядзаки |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 16 |
Вегалта Сендай |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Вентфорет Кофу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Каталер Тояма |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Токушима Вортис |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Точиги Сити |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Шонан Белмар |
|
| Монтедио Ямагата |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Шонан Белмар |
Монтедио Ямагата |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.25 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач