Словакия - 2. Лига (2026 - 2027)
събота, 1 август, 2026
18:00
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.69 |
4.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.22 |
2.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шаморин, а гостите от Хумене.
Разстоянието между двата града е 353.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Помле,
който има капацитет от
1 950 места, от които седящи 750.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Помле.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ШТК 1914 Шаморин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.07.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 0 |
Малженице |
2.02 |
3.34 |
3.11 |
| 19.07.2026 |
Приятелски срещи |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 1 |
Ал-Гарафа Доха |
3.92 |
3.73 |
1.71 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спартак Търнава |
2 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.90 |
3.60 |
3.10 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
ДАК Дунайска Стреда |
2 - 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.12 |
7.35 |
13.48 |
| 15.05.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
3 - 1 |
Зволен |
3.04 |
3.60 |
1.97 |
| 08.05.2026 |
2. Лига |
Малженице |
2 - 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.74 |
3.47 |
3.97 |
| 02.05.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Слован Братислава Б |
1.70 |
3.64 |
3.96 |
| 25.04.2026 |
2. Лига |
Поважска Бистр. |
1 - 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.97 |
3.39 |
3.13 |
| 22.04.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Татран Липт. Микулаш |
2.10 |
3.50 |
2.81 |
| 17.04.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
1 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.57 |
3.74 |
4.70 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Хумене - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 2 |
Татран Прешов |
2.84 |
3.37 |
2.15 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хумене |
0 - 1 |
Кошице |
5.68 |
4.35 |
1.42 |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Хумене |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
5.65 |
4.74 |
1.38 |
| 21.02.2026 |
Приятелски срещи |
Хумене |
4 - 1 |
Одева Липани |
- |
- |
- |
| 21.10.2025 |
Купа на Словакия |
Хумене |
1 - 2 |
Железарна Подбр. |
6.43 |
4.53 |
1.35 |
| 23.09.2025 |
Купа на Словакия |
Хумене |
2 - 0 |
Похроние Долна Жданя |
2.53 |
3.59 |
2.27 |
| 05.07.2025 |
Приятелски срещи |
Хумене |
2 - 1 |
Славия Кошице |
- |
- |
- |
| 16.05.2025 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
1 - 1 |
Хумене |
- |
- |
- |
| 09.05.2025 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
- |
- |
- |
| 02.05.2025 |
2. Лига |
Похроние Долна Жданя |
1 - 1 |
Хумене |
1.75 |
3.56 |
3.74 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2025 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
- |
- |
- |
| 27.10.2024 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 2 |
Хумене |
2.01 |
3.37 |
3.05 |
| 23.03.2024 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 0 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.53 |
3.91 |
4.93 |
| 03.09.2023 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 2 |
Хумене |
2.21 |
3.37 |
2.80 |
| 01.04.2023 |
2. Лига |
Хумене |
3 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.07 |
3.38 |
3.25 |
| 02.09.2022 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
3 - 1 |
Хумене |
1.84 |
3.40 |
3.45 |
| 27.02.2022 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Хумене |
2.13 |
3.27 |
2.87 |
| 07.08.2021 |
2. Лига |
Хумене |
3 - 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.19 |
3.41 |
2.79 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ШТК 1914 Шаморин имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
2. Лига класиране към 01.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Татран Липтовски Микулаш |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
0 |
+7 |
6 |
| 2 |
Похроние Долна Жданя |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 3 |
Петржалка Братислава |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Поважска Бистрица |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 6 |
Татран Прешов |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Злате Моравце |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Баник Лехота под Втачником |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 9 |
Зволен |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Слован Галанта |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 11 |
Хумене |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 12 |
Слован Братислава Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Интер Братислава |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 14 |
Жилина Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Малженице |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
МФК Битча |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ШТК 1914 Шаморин |
|
| Хумене |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ШТК 1914 Шаморин |
ШТК 1914 Шаморин |
|
Хумене |
Хумене |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Татран Липтовски Микулаш |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Похроние Долна Жданя |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Петржалка Братислава |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Поважска Бистрица |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Татран Прешов |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Злате Моравце |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Баник Лехота под Втачником |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Зволен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Слован Галанта |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Хумене |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Слован Братислава Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Интер Братислава |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Жилина Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Малженице |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 16 |
МФК Битча |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ШТК 1914 Шаморин |
Хумене |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.69 |
4.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.22 |
2.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач