Словакия - Купа на Словакия (2026 - 2027)
15:30
ШТК 1914 Шаморин
Хумене
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Шаморин, а гостите от Хумене. Разстоянието между двата града е 353.4 км. Мачът ще се играе на стадион Помле, който има капацитет от 1 950 места, от които седящи 750. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Помле. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ШТК 1914 Шаморин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Петржалка Братислава | 2.40 | 3.24 | 2.58 |
| 05.10.2026 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 2 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 2.12 | 3.52 | 2.81 |
| 26.09.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 1 | Зволен | 1.49 | 4.02 | 5.17 |
| 19.09.2026 | 2. Лига | Татран Прешов | 0 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 2.10 | 3.25 | 2.99 |
| 12.09.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 2 | Слован Галанта | 1.37 | 4.29 | 6.35 |
| 08.09.2026 | Купа на Словакия | Рача | 1 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 7.41 | 4.96 | 1.26 |
| 05.09.2026 | 2. Лига | МФК Битча | 1 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 6.68 | 4.40 | 1.35 |
| 29.08.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 2 - 1 | Жилина Б | 1.64 | 3.79 | 4.21 |
| 22.08.2026 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 1 - 4 | ШТК 1914 Шаморин | 2.08 | 3.38 | 2.94 |
| 15.08.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 2 | Баник Лехота | 1.61 | 3.81 | 4.43 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Хумене - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | 2. Лига | МФК Битча | 4 - 1 | Хумене | 2.90 | 3.28 | 2.14 |
| 03.10.2026 | 2. Лига | Хумене | 0 - 2 | Похроние Долна Жданя | 2.36 | 3.37 | 2.55 |
| 28.09.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 0 - 0 | Хумене | 1.92 | 3.57 | 3.27 |
| 19.09.2026 | 2. Лига | Хумене | 1 - 1 | Интер Братислава | 3.40 | 3.51 | 1.86 |
| 12.09.2026 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 2 - 1 | Хумене | 1.52 | 3.97 | 4.76 |
| 05.09.2026 | 2. Лига | Хумене | 0 - 1 | Петржалка Братислава | 4.36 | 3.72 | 1.62 |
| 29.08.2026 | 2. Лига | Баник Лехота | 1 - 0 | Хумене | 1.77 | 3.73 | 3.60 |
| 22.08.2026 | 2. Лига | Хумене | 1 - 0 | Татран Липт. Микулаш | 3.66 | 3.91 | 1.72 |
| 17.08.2026 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 3 - 0 | Хумене | 1.86 | 3.57 | 3.40 |
| 08.08.2026 | 2. Лига | Хумене | 1 - 0 | Зволен | 2.77 | 3.16 | 2.29 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 1 | Хумене | 1.65 | 3.69 | 4.29 |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Хумене | 1 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | - | - | - |
| 27.10.2024 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 2 | Хумене | 2.01 | 3.37 | 3.05 |
| 23.03.2024 | 2. Лига | Хумене | 1 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 1.53 | 3.91 | 4.93 |
| 03.09.2023 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 2 - 2 | Хумене | 2.21 | 3.37 | 2.80 |
| 01.04.2023 | 2. Лига | Хумене | 3 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 2.07 | 3.38 | 3.25 |
| 02.09.2022 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 1 | Хумене | 1.84 | 3.40 | 3.45 |
| 27.02.2022 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Хумене | 2.13 | 3.27 | 2.87 |
| 07.08.2021 | 2. Лига | Хумене | 3 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 2.19 | 3.41 | 2.79 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ШТК 1914 Шаморин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Класиране в 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Петржалка Братислава | 12 | +14 | 29 |
| 2 | ШТК 1914 Шаморин | 12 | +10 | 28 |
| 3 | Поважска Бистрица | 12 | +4 | 23 |
| 4 | Похроние Долна Жданя | 12 | +5 | 22 |
| 5 | Жилина Б | 12 | +3 | 20 |
| 6 | Интер Братислава | 12 | +12 | 19 |
| 7 | Слован Галанта | 12 | -1 | 19 |
| 8 | Татран Прешов | 12 | -1 | 18 |
| 9 | Татран Липтовски Микулаш | 12 | +3 | 16 |
| 10 | Баник Лехота под Втачником | 12 | -1 | 16 |
| 11 | Слован Братислава Б | 12 | +2 | 15 |
| 12 | Злате Моравце | 12 | -1 | 13 |
| 13 | Малженице | 12 | -5 | 11 |
| 14 | МФК Битча | 12 | -18 | 9 |
| 15 | Хумене | 12 | -12 | 8 |
| 16 | Зволен | 12 | -14 | 3 |
