Словакия - 2. Лига (2017 - 2018)
17:30
ШТК 1914 Шаморин
Скалица
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шаморин, а гостите от Скалица. Разстоянието между двата града е 90.9 км. Мачът ще се играе на стадион Помле, който има капацитет от 1 950 места, от които седящи 750. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Помле. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ШТК 1914 Шаморин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 0 - 3 | ШТК 1914 Шаморин | 1.66 | 3.56 | 4.22 |
| 31.03.2018 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 0 | Серед | 4.15 | 3.70 | 1.62 |
| 28.03.2018 | 2. Лига | Нове Место Вахом | 1 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 2.69 | 3.34 | 2.23 |
| 23.03.2018 | 2. Лига | Жилина Б | 4 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 1.38 | 4.49 | 5.72 |
| 18.03.2018 | 2. Лига | Железарна Подбр. Б | 0 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 2.34 | 3.32 | 2.54 |
| 18.11.2017 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 0 | Комарно | 1.52 | 4.06 | 4.67 |
| 12.11.2017 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 2.10 | 3.38 | 2.93 |
| 04.11.2017 | 2. Лига | Интер Братислава | 0 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 1.61 | 3.73 | 4.45 |
| 28.10.2017 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 0 | Попрад | 3.70 | 3.70 | 1.74 |
| 21.10.2017 | 2. Лига | Зволен | 1 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | - | - | - |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Скалица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 2 - 0 | Скалица | - | - | - |
| 31.03.2018 | 2. Лига | Скалица | 2 - 1 | Локомотив Кошице | 1.69 | 3.63 | 3.78 |
| 28.03.2018 | 2. Лига | Железарна Подбр. Б | 1 - 0 | Скалица | 4.38 | 3.70 | 1.61 |
| 24.03.2018 | 2. Лига | Серед | 5 - 0 | Скалица | 2.22 | 3.31 | 2.70 |
| 16.03.2018 | 2. Лига | Скалица | 3 - 2 | Жилина Б | 1.39 | 4.86 | 5.23 |
| 18.11.2017 | 2. Лига | Скалица | 2 - 0 | Нове Место Вахом | 1.18 | 5.67 | 10.18 |
| 11.11.2017 | 2. Лига | Комарно | 1 - 1 | Скалица | 4.92 | 3.90 | 1.52 |
| 05.11.2017 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 1 | Скалица | 4.48 | 4.10 | 1.54 |
| 27.10.2017 | 2. Лига | Скалица | 2 - 1 | Интер Братислава | 1.28 | 5.08 | 7.14 |
| 21.10.2017 | 2. Лига | Попрад | 0 - 0 | Скалица | 2.05 | 3.50 | 3.00 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | 2. Лига | Скалица | 2 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 1.52 | 3.70 | 5.23 |
| 26.03.2017 | 2. Лига - Запад | Скалица | 1 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 1.79 | 3.46 | 3.57 |
| 01.10.2016 | 2. Лига - Запад | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 2 | Скалица | - | - | - |
| 14.03.2015 | 2. Лига - Запад | Скалица | 1 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | - | - | - |
| 21.09.2014 | 2. Лига - Запад | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Скалица | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ШТК 1914 Шаморин имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
2. Лига класиране към 11.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Серед | 22 | +32 | 46 |
| 2 | Попрад | 23 | +21 | 44 |
| 3 | Скалица | 22 | +5 | 40 |
| 4 | Жилина Б | 23 | +21 | 36 |
| 5 | Локомотив Кошице | 22 | +7 | 36 |
| 6 | Спишка Нова Вес | 22 | -3 | 30 |
| 7 | Партизан Бардейов | 21 | +4 | 29 |
| 8 | Интер Братислава | 23 | -6 | 29 |
| 9 | Похроние Долна Жданя | 22 | +6 | 28 |
| 10 | Татран Липтовски Микулаш | 23 | +3 | 28 |
| 11 | ШТК 1914 Шаморин | 22 | +3 | 28 |
| 12 | Славой Требишов | 22 | -16 | 28 |
| 13 | Зволен | 22 | -15 | 26 |
| 14 | Нове Место над Вахом | 22 | -21 | 24 |
| 15 | Комарно | 21 | -19 | 23 |
| 16 | Железарна Подбрезова Б | 22 | -22 | 18 |
Хронология в първенството
| ШТК 1914 Шаморин | |
| Скалица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ШТК 1914 Шаморин | ШТК 1914 Шаморин | Скалица | Скалица | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Серед | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 2 | Попрад | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | Скалица | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Жилина Б | 2 - 3 | 4 - 0 | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Локомотив Кошице | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Спишка Нова Вес | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Партизан Бардейов | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Интер Братислава | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Похроние Долна Жданя | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Татран Липтовски Микулаш | 4 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | ШТК 1914 Шаморин | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 12 | Славой Требишов | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Зволен | 1 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 14 | Нове Место над Вахом | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Комарно | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Железарна Подбрезова Б | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| ШТК 1914 Шаморин | Скалица | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 28 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 12 |
| Точки | 14 | 7 |
Форма в шампионата
| ШТК 1914 Шаморин | Скалица | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 10 |
12
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| ШТК 1914 Шаморин | Скалица | |
|
Вкарани
Получени |
28
25 |
28
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
10 |
5
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
