Австрия - Втора Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
11:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.86 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.22 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.58 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.63 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.69 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.66 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац, а гостите от Капфенберг.
Разстоянието между двата града е 43.7 км.
Мачът ще се играе в 10:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Щурм Грац II - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
3 - 1 |
Щурм Грац II |
2.11 |
3.91 |
2.72 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
2 - 2 |
Вакер Инсбрук |
2.51 |
3.55 |
2.40 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
3 - 3 |
Щурм Грац II |
1.85 |
3.68 |
3.53 |
| 30.08.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
5 - 2 |
Рапид Виена II |
2.68 |
3.62 |
2.24 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Шварц-Вайс Бр. |
3 - 1 |
Щурм Грац II |
2.07 |
3.60 |
2.96 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
0 - 2 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
3.91 |
3.72 |
1.74 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
4 - 2 |
Флоридсдорфер АК |
4.44 |
3.60 |
1.69 |
| 01.08.2026 |
Втора Лига |
Фърст Виена |
4 - 0 |
Щурм Грац II |
1.68 |
3.79 |
4.22 |
| 19.07.2026 |
Приятелски срещи |
Щурм Грац II |
1 - 2 |
Ал Хилал Рияд |
13.72 |
7.07 |
1.12 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Щурм Грац II |
1 - 2 |
Кишпещ Хонвед |
6.15 |
4.90 |
1.35 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Капфенберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 1 |
Аустрия Виена II |
2.81 |
3.54 |
2.19 |
| 24.09.2026 |
Приятелски срещи |
Хартберг |
5 - 0 |
Капфенберг |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
3 - 4 |
Амщетен |
4.34 |
4.00 |
1.62 |
| 11.09.2026 |
Втора Лига |
Адмира Вакер Мьодлинг |
1 - 0 |
Капфенберг |
1.70 |
3.90 |
3.95 |
| 04.09.2026 |
Купа на Австрия |
Капфенберг |
0 - 1 |
Херта Велс |
2.39 |
3.38 |
2.44 |
| 28.08.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц |
7.18 |
4.99 |
1.32 |
| 21.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
3 - 2 |
Капфенберг |
1.72 |
3.81 |
3.97 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 1 |
Вакер Инсбрук |
3.04 |
3.49 |
2.07 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Шварц-Вайс Бр. |
3 - 2 |
Капфенберг |
1.99 |
3.69 |
3.06 |
| 31.07.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 4 |
Лиферинг Залцбург |
3.82 |
3.80 |
1.74 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
2 - 1 |
Щурм Грац II |
2.55 |
3.53 |
2.36 |
| 23.08.2025 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
1 - 2 |
Капфенберг |
2.09 |
3.75 |
2.82 |
| 01.03.2025 |
Втора Лига |
Капфенберг |
1 - 1 |
Щурм Грац II |
2.40 |
3.50 |
2.51 |
| 17.08.2024 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
1 - 2 |
Капфенберг |
2.42 |
3.53 |
2.48 |
| 16.03.2024 |
Втора Лига |
Капфенберг |
1 - 1 |
Щурм Грац II |
1.64 |
3.86 |
4.40 |
| 27.08.2023 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
3 - 3 |
Капфенберг |
1.98 |
3.66 |
3.20 |
| 17.03.2023 |
Втора Лига |
Капфенберг |
3 - 1 |
Щурм Грац II |
3.15 |
3.54 |
2.01 |
| 30.10.2022 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
0 - 1 |
Капфенберг |
1.33 |
4.98 |
7.20 |
В последните 8 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Щурм Грац II имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 |
5 |
+16 |
19 |
| 2 |
Фърст Виена |
8 |
6 |
1 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
19 |
| 3 |
Аустрия Виена II |
8 |
5 |
0 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
15 |
| 4 |
Вакер Инсбрук |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
13 |
| 6 |
Аустрия Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 7 |
Амщетен |
8 |
3 |
4 |
1 |
15 |
12 |
+3 |
13 |
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
13 |
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
8 |
4 |
0 |
4 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
8 |
3 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
10 |
| 11 |
Санкт Пьолтен |
8 |
3 |
0 |
5 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 12 |
Фойтсберг |
8 |
2 |
3 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
| 13 |
Щурм Грац II |
8 |
2 |
2 |
4 |
16 |
21 |
-5 |
8 |
| 14 |
Херта Велс |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
7 |
| 15 |
Рапид Виена II |
8 |
2 |
0 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 16 |
Капфенберг |
8 |
1 |
0 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Щурм Грац II |
|
| Капфенберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Щурм Грац II |
Щурм Грац II |
|
Капфенберг |
Капфенберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 2 |
Фърст Виена |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Аустрия Виена II |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Вакер Инсбрук |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Аустрия Залцбург |
|
3 - 3 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 7 |
Амщетен |
|
|
|
|
3 - 4 |
|
|
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
|
3 - 1 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
|
3 - 1 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 11 |
Санкт Пьолтен |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Фойтсберг |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Щурм Грац II |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Херта Велс |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Рапид Виена II |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Капфенберг |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Щурм Грац II |
Капфенберг |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
16 |
9 |
| Получени Голове |
21 |
18 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.12 |
| Средно Получени |
2.62 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
62% |
| Над 2.5 |
88% |
62% |
| Над 3.5 |
88% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
11 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
75% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
75% |
67% |
| Над 3.5 |
75% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.86 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.22 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.58 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.63 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.69 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.66 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака