Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Щурм Грац
(Австрия)
Мура
(Словения)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 6.84 | 11.99 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.07 | 4.24 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 8.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.97 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.83 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац (Австрия), а гостите от Мурска Собота (Словения). Разстоянието между двата града е 70.6 км.
Отговорна Игра
Щурм Грац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 2 - 0 | Рапид Виена | 1.91 | 3.60 | 3.56 |
| 10.05.2026 | Група за Титлата | Хартберг | 2 - 4 | Щурм Грац | 3.83 | 3.58 | 1.85 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Ред Бул Залцбург | 1 - 1 | Щурм Грац | 1.62 | 4.06 | 4.59 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 1 - 1 | Аустрия Виена | 2.18 | 3.24 | 3.15 |
| 22.04.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 1 - 1 | ЛАСК Линц | 3.06 | 3.47 | 2.17 |
| 19.04.2026 | Група за Титлата | ЛАСК Линц | 1 - 1 | Щурм Грац | 1.98 | 3.53 | 3.43 |
| 12.04.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 0 - 0 | Хартберг | 1.65 | 3.80 | 4.82 |
| 05.04.2026 | Група за Титлата | Рапид Виена | 0 - 2 | Щурм Грац | 2.20 | 3.28 | 3.10 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 1 | Фърст Виена | 1.36 | 4.55 | 6.68 |
| 20.03.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 3.23 | 3.51 | 2.06 |
Общо 3 победи и 7 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 равенства в последните 6 домакинства.
Мура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | Приятелски срещи | Арарат-Армения | 1 - 1 | Мура | - | - | - |
| 22.05.2026 | Първа Лига | Радомлие | 3 - 2 | Мура | 3.62 | 3.63 | 1.80 |
| 17.05.2026 | Първа Лига | Мура | 2 - 1 | Марибор | 3.55 | 3.65 | 1.81 |
| 10.05.2026 | Първа Лига | Приморие Айдовшчина | 0 - 2 | Мура | 2.48 | 3.23 | 2.51 |
| 03.05.2026 | Първа Лига | Мура | 0 - 1 | Копер | 3.88 | 3.66 | 1.73 |
| 19.04.2026 | Първа Лига | Мура | 0 - 2 | Целие | 4.22 | 3.81 | 1.65 |
| 16.04.2026 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 2 - 1 | Мура | 2.53 | 3.36 | 2.41 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Мура | 1 - 2 | Браво Любляна | 2.56 | 3.24 | 2.43 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Мура | 0 - 0 | Олимпия Любляна | 3.63 | 3.21 | 1.91 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Мура | 2 - 0 | Радомлие | 2.30 | 3.19 | 2.78 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 2 - 2 | Мура | 1.30 | 5.14 | 7.51 |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Мура | 0 - 3 | Щурм Грац | 6.09 | 4.47 | 1.44 |
| 13.01.2023 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 3 - 1 | Мура | 1.38 | 4.89 | 5.93 |
| 24.06.2022 | Приятелски срещи | Мура | 2 - 3 | Щурм Грац | 6.14 | 4.99 | 1.35 |
| 04.02.2022 | Приятелски срещи | Мура | 2 - 0 | Щурм Грац | 4.45 | 4.07 | 1.59 |
| 26.08.2021 | ЛЕ Квалификации | Щурм Грац | 2 - 0 | Мура | 1.33 | 5.19 | 7.81 |
| 19.08.2021 | ЛЕ Квалификации | Мура | 1 - 3 | Щурм Грац | 5.11 | 3.77 | 1.62 |
| 16.06.2012 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 3 - 0 | Мура | 1.52 | 3.70 | 5.50 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Щурм Грац имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 6.84 | 11.99 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.07 | 4.24 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 8.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.97 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.83 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра