Австрия - Купа на Австрия (2020 - 2021)
19:00
Щурм Грац
Вакер Инсбрук
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.20 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.20 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.11.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац, а гостите от Инсбрук. Разстоянието между двата града е 307.3 км. Мачът ще се играе на стадион Либенауер, който има капацитет от 16 364 места, от които седящи 15 400. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Либенауер. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Щурм Грац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2020 | Бундеслига | Щурм Грац | 0 - 2 | ЛАСК Линц | 3.34 | 3.53 | 2.04 |
| 24.10.2020 | Бундеслига | Рийд | 0 - 2 | Щурм Грац | 3.33 | 3.72 | 2.02 |
| 04.10.2020 | Бундеслига | Щурм Грац | 4 - 0 | Алтах | 1.87 | 3.66 | 3.86 |
| 27.09.2020 | Бундеслига | Хартберг | 1 - 1 | Щурм Грац | 2.68 | 3.64 | 2.38 |
| 19.09.2020 | Бундеслига | Щурм Грац | 1 - 1 | Рапид Виена | 4.05 | 3.79 | 1.79 |
| 13.09.2020 | Бундеслига | Санкт Пьолтен | 0 - 0 | Щурм Грац | 3.59 | 3.59 | 1.96 |
| 05.09.2020 | Приятелски срещи | Капфенберг | 0 - 5 | Щурм Грац | 6.55 | 6.30 | 1.26 |
| 22.08.2020 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 2 - 1 | Лафниц | - | - | - |
| 15.08.2020 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 1 | Опава | 1.58 | 4.09 | 4.23 |
| 08.08.2020 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 0 - 1 | Ференцварош | 2.71 | 3.47 | 2.17 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 3 - 2 | Хорн | 1.58 | 3.99 | 4.74 |
| 26.10.2020 | Втора Лига | Дорнбирн | 0 - 1 | Вакер Инсбрук | 4.21 | 3.92 | 1.65 |
| 23.10.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 4 | Блау-Вайс Линц | 1.89 | 3.69 | 3.42 |
| 09.10.2020 | Приятелски срещи | Алтах | 4 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.07 | 3.68 | 2.82 |
| 02.10.2020 | Втора Лига | Амщетен | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.77 | 3.63 | 2.16 |
| 29.09.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Аустрия Лустенау | 1.63 | 3.86 | 4.45 |
| 25.09.2020 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 2 - 0 | Вакер Инсбрук | 1.93 | 3.90 | 3.16 |
| 18.09.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Флоридсдорфер АК | 1.60 | 4.07 | 4.47 |
| 11.09.2020 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 3 | Вакер Инсбрук | 4.07 | 3.90 | 1.68 |
| 04.09.2020 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Судтирол | 1.57 | 4.00 | 4.33 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2018 | Бундеслига | Щурм Грац | 1 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.53 | 4.14 | 5.59 |
| 04.08.2018 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 2 - 3 | Щурм Грац | 3.44 | 3.38 | 2.03 |
| 22.03.2014 | Бундеслига | Щурм Грац | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.79 | 3.43 | 4.25 |
| 07.12.2013 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | Щурм Грац | 2.59 | 3.28 | 2.51 |
| 28.09.2013 | Бундеслига | Щурм Грац | 1 - 0 | Вакер Инсбрук | 1.99 | 3.34 | 3.48 |
| 21.07.2013 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Щурм Грац | 2.34 | 3.21 | 2.87 |
| 22.05.2013 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Щурм Грац | 2.41 | 3.31 | 2.71 |
| 16.03.2013 | Бундеслига | Щурм Грац | 3 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.58 | 3.72 | 5.46 |
| 24.11.2012 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 0 - 3 | Щурм Грац *** | 3.39 | 3.30 | 2.05 |
| 30.10.2012 | Купа на Австрия | Щурм Грац | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.43 | 4.28 | 6.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Щурм Грац имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Щурм Грац класиране в Бундеслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Бул Залцбург | 6 | +20 | 18 |
| 2 | Рапид Виена | 6 | +10 | 16 |
| 3 | ЛАСК Линц | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Санкт Пьолтен | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Щурм Грац | 6 | +4 | 9 |
| 6 | Аустрия Виена | 6 | -1 | 7 |
| 7 | Волфсбергер | 6 | -3 | 6 |
| 8 | Хартберг | 6 | -7 | 6 |
| 9 | ВШГ Сваровски Тирол | 6 | -6 | 5 |
| 10 | Алтах | 6 | -9 | 4 |
| 11 | Адмира Вакер Мьодлинг | 6 | -10 | 4 |
| 12 | Рийд | 6 | -10 | 3 |
Вакер Инсбрук класиране във Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиферинг Залцбург | 8 | +12 | 20 |
| 2 | Лафниц | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Аустрия Клагенфурт | 8 | +10 | 15 |
| 4 | Блау-Вайс Линц | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Грацер АК | 8 | +2 | 13 |
| 6 | Дорнбирн | 8 | +1 | 12 |
| 7 | Вакер Инсбрук | 8 | -1 | 12 |
| 8 | Флоридсдорфер АК | 8 | -2 | 11 |
| 9 | Джуниърс ОО | 8 | -2 | 11 |
| 10 | Аустрия Лустенау | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Капфенберг | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Форвартс Щайр | 8 | -6 | 8 |
| 13 | Хорн | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Амщетен | 8 | -6 | 5 |
| 15 | Рапид Виена II | 8 | -7 | 5 |
| 16 | Аустрия Виена II | 8 | -7 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.20 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.20 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.11.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра