Купа на Лигите
05:30
Сиатъл Саундърс
(САЩ)
Чивас Гуадалахара
(Мексико)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.80 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.08.2026 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиатъл (САЩ), а гостите от Сапопан (Мексико). Разстоянието между двата града е 3 439.6 км. Мачът ще се играе на стадион Лумен Фийлд, който има капацитет от 37 722 места. Размерите на терена са 106 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Лумен Фийлд. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Сиатъл Саундърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 3 - 0 | Керетаро | 1.88 | 3.64 | 3.49 |
| 06.08.2026 | Купа на Лигите | Депортиво Толука | 3 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.30 | 5.24 | 8.33 |
| 02.08.2026 | Висша Лига | Портланд Тимбърс | 2 - 1 | Сиатъл Саундърс | 2.06 | 3.85 | 3.00 |
| 26.07.2026 | Висша Лига | Филаделфия Юнион | 1 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.90 | 3.75 | 3.52 |
| 23.07.2026 | Висша Лига | Остин | 3 - 1 | Сиатъл Саундърс | 2.96 | 3.52 | 2.18 |
| 17.07.2026 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 1 - 5 | Портланд Тимбърс | 1.46 | 4.77 | 5.45 |
| 25.05.2026 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 1 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.94 | 3.68 | 3.46 |
| 17.05.2026 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 0 - 2 | Лос Анджелис Галакси | 1.57 | 4.20 | 4.96 |
| 14.05.2026 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 3 - 2 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.78 | 3.87 | 3.87 |
| 10.05.2026 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 1 - 1 | Сан Диего | 1.61 | 4.17 | 4.66 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Купа на Лигите | Чивас Гуадалахара | 0 - 1 | Далас | 1.65 | 4.06 | 4.20 |
| 06.08.2026 | Купа на Лигите | Лос Анджелис ФК | 1 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.83 | 3.47 | 2.24 |
| 01.08.2026 | Лига МХ | Пуебла | 1 - 1 | Чивас Гуадалахара | 5.00 | 4.07 | 1.56 |
| 26.07.2026 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Хуарес | 1.40 | 4.59 | 6.48 |
| 19.07.2026 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 2 | Депортиво Толука | 2.16 | 3.47 | 2.98 |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Корекаминос УАТ | 0 - 0 | Чивас Гуадалахара | - | - | - |
| 17.05.2026 | ПД Клаус. Плейоф | Чивас Гуадалахара | 1 - 2 | Крус Асул | 2.16 | 3.35 | 3.08 |
| 14.05.2026 | ПД Клаус. Плейоф | Крус Асул | 2 - 2 | Чивас Гуадалахара | 2.08 | 3.33 | 3.28 |
| 10.05.2026 | ПД Клаус. Плейоф | Чивас Гуадалахара | 2 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.16 | 3.32 | 3.11 |
| 03.05.2026 | ПД Клаус. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.01 | 3.25 | 3.54 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2018 | КОНКАКАФ ШК | Чивас Гуадалахара | 3 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.52 | 3.62 | 5.81 |
| 08.03.2018 | КОНКАКАФ ШК | Сиатъл Саундърс | 1 - 0 | Чивас Гуадалахара | 2.32 | 3.01 | 2.92 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Сиатъл Саундърс имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.80 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.08.2026 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра